Şimdi Ara

a2 ehliyeti fiyatları ne kadar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
73.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Takım_Tamam
    Sizin dünyadan haberiniz yok o sistem çoktan kaldırıldı yeni yasa ile kursa gitmeden sadece sınava girip ehiyet alınabiliyor.

Benim b sınıfı ehliyetim var.vitesli veya vitessiz motor kullanabilmek için hangi sınıf ehliyete yükseltmem gerekiyor ehliyeti?ayrıca kursa gitmek gerekiyor mu? Işlemler ve ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz?
  • arkadaşlar bende B sınıf ehliyet var a2 alacağımda masraf aynı mı olur ? kursa sordum 340 tl falan oluyor dedi farketmez.
  • istanbulda fiyatlar ne kadar beyler yardımcı olacak varmı?
  • quote:

Sizin dünyadan haberiniz yok o sistem çoktan kaldırıldı yeni yasa ile kursa gitmeden sadece sınava girip ehiyet alınabiliyor.

gercektenmi?
  • quote:

Merhaba Takım_Tamam ;
    Malesef böyle birşey yok ,ehliyet almak isteyen herkes hala sürücü kurslarına müracaat etemek zorundadır.
  • ben 200 e aldım ocakta yaşım tutsun bıde b alacagım
  • benim anlamadığım neden sürücü kurslarına kesinlikle başvurmak zorundayız ? Sonuçta ben B ehliyetine sahibim yani bu da zaten daha önceden bir kurs aracılığıyla ehliyetimi aldım demek oluyor.Çok saçma bi prosedür bana B ehliyetini sürücü kursuna git diye direterek veren kurum şimdide a2 içinde kursa para bayılmalısın mı diyor Çok sama..

• Sen motosiklete ait değil otomobile ait motor dersi gördün, dolayısıyla bu dersi sürücü kursundan başka bir yerde alamazsın. Tek dersi al sınava gir kazan A2 yi kap diyor devlet baba.
  • 2008 Şubat ayında aldığım B + A2 ehliyete herşey dahil 265TL ödemiştim.
  • Konuyu hortlatıyoruz ama bugün itibariyle fiyatı nedir acaba?
  • Önemli olan uygun fiyatlı bir kurs bulmak. Bizim burada bütün kurslar ortak fiyat belirlediğinden bana sadece kazığı seçmek kaldı ama siz bulabilirseniz ucuz kurs bulmaya bakın zaten birşey yaptıkları yok sistemdeki açıktan yararlanarak milleti sömürüyorlar bu sayede işsizliği azaltıyorlar birde bi ton para alıyorlar.
    300tl kurs
    +240 vergisiydi sınavıydı otuydu b..uydu
    bana 540 ye geldi.
    Kazıktan sonra hissedilen ferahlama duygusu paha biçilemez
  • Ya beyler bende şu anda B sınıfı ehliyet var. O zaman demiştim aynı anda bide A2 alayım sonradan lazım olur diye felan ama A2 için bi iki ay daha beklemem gerektiğini söyledi. Bende o zamanlar tabi bende ağır liselilik ruhu var. Dedim 2 ay daha hayatta dayanamam sonra alırım demiştim ama şimdi B 'nin yanına A2 sınıfınıda eklettirmek için koşullar tam olarak nedir?
  • B sınıfına A2 ekletmek için tekrar kart parası bile alıyorlar,eski kartı kırıp yenisini verisiyorlar B A2 yazan 67 yi almak için.

Bana Mal olan fiyatlar

250tl kurs
    45 sınav harcı
    40tl direksiyon sınav harcı
    15tl fotograflar
    30 tl rapor
    5 tl fotokopi,kursa git gel yol parası
    A2 ehliyet harcı bankaya 85tl
    Dosya masrafları 20tl
    67tl emniyete kart ücreti

557tl total tutarı,küsüratları yuvarladım.
  • Ben B sınıfı ehliyetime yeni eklettirdim A2 yi.B sınıfı ehliyetim olduğu için sadece motosiklet motoru dersinden imtihana girdim.Kurs ücreti de bir derslik olduğu için 100 tl idi.onun dışında ki masraflarla 300 tl civarı birşey tutuyor bu arada yukarıda bir arkadaş rapor parası demiş mesela ben vermedim aile hekimimden iki dakikada aldım raporu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Ya beyler bende şu anda B sınıfı ehliyet var. O zaman demiştim aynı anda bide A2 alayım sonradan lazım olur diye felan ama A2 için bi iki ay daha beklemem gerektiğini söyledi. Bende o zamanlar tabi bende ağır liselilik ruhu var. Dedim 2 ay daha hayatta dayanamam sonra alırım demiştim ama şimdi B 'nin yanına A2 sınıfınıda eklettirmek için koşullar tam olarak nedir?

+111111
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahraman_turk12

Ben B sınıfı ehliyetime yeni eklettirdim A2 yi.B sınıfı ehliyetim olduğu için sadece motosiklet motoru dersinden imtihana girdim.Kurs ücreti de bir derslik olduğu için 100 tl idi.onun dışında ki masraflarla 300 tl civarı birşey tutuyor bu arada yukarıda bir arkadaş rapor parası demiş mesela ben vermedim aile hekimimden iki dakikada aldım raporu.

selamünalykum dostum. A2 aldığın firma istanbuldamı. Bana teli gönderirmisn. rica etsem
  • beyler şu 100 liralık kursu bende öğrenebilir miyim?
  • Eski bir konu fakat a2 de ccli sisteme mi geçildi ? Kuzenim motor ehliyeti alacak fakat sanırım sistem değişmiş, düşük cc li ehliyetten kademe kademe mi yükseliniyor, onun hakkında bilgi almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzart -- 5 Ocak 2012; 4:13:19 >
  • B Ehliyeti Olup, A2 Ehliyet Alacak Olanlar....

Kurs Ücreti: 250 TL

Yazılı Sınav Ücreti (MEB) : 50 TL

Direskiyon Sınav Ücreti : 20 TL

Emniyete(Trafik)Şubesine : 177 TL

TOPLAM : 497 TL 'dir.

MAKSİMUM 500 TL ye A2 Ehliyeti Elinizde Olur.500 TL yi Geçmez.Net Herşey Dahil 500 TL ye Ehliyet Cebinizde Olacak.

NOT: Fiyat B Ehliyeti Olupta A2 Alacaklar İçin Geçerlidir.Fiyatlar Güncel 2012 Yılının Fiyatlarıdır.
  • sadece A2 almak istiyorum her şey dahil ne kadar şu anda, ortalama bana ne kadar a mal olur ? izmir de ikamet etmekteyim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.