Şimdi Ara

A2 Ehliyet Ücretleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
4
Favori
92.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sehirfirsati.com/deals/anadoluyakasi/yesilisik/5291848 bu istanbul
    Ben de ankaradaa arıyorum. Şu an en ucuz tunalı 199 kampanya demişler ama 265 alıyolar. +50 direksiyon harcı +vergiler vs..
  • ben de bi tanidik buldum 250 2 taksite anlastim. sinava zaten girilmiyor. direksiyon sinavini bekliyorum. bugun yarin belli olur
  • İzmir Gaziemir ege sürücü kursuna A2 için yazıldım. Kurs ücreti 250 TL diğer masraflarla beraber toplam 460 TL tutuyor hepsi.

B sınıfı ehliyetim olduğundan yazılı sınava girmiyorum 27 Temmuzda direk direksiyon sınavına girecem.
  • A2'yi 17yasinda direk alabiliyomuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgzgn

İzmir Gaziemir ege sürücü kursuna A2 için yazıldım. Kurs ücreti 250 TL diğer masraflarla beraber toplam 460 TL tutuyor hepsi.

B sınıfı ehliyetim olduğundan yazılı sınava girmiyorum 27 Temmuzda direk direksiyon sınavına girecem.

benimde öyle olacak dostum B var zaten
  • bütün başlığı okudum.

1- şimdi son bilgi olarak bu hafta içi kursa kayıt olsam temmuz sonundaki direksiyon sınavına girip ehliyetimi alabiliyor muyum. B sınıfı ehliyetim var.

2- anadolu yakasında ucuz kurs arıyorum bi de. son zamanlarda bilgi edinen paylaşırsa sevinirim.

3- direksiyon sınavında kendi motorumla gitsem sınava motorumla girebiliyor muyum hala?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overmars -- 3 Temmuz 2013; 14:34:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokcekli

Arkadaşlar ben kursa kaydoldum. (Mecidiyeköy Can Yula Sürücü Kursu)

Kurs ücreti 300 lira. (2 taksit yaptılar. Ayrıca Bonus'a kampanya olduğundan +2 taksitte banka verdi.)
    Sağlık raporu ve şöförler cemiyeti belgelerini ücretsiz verecekler.
    Onun dışındaki ücretler aynı..
    Ayın 29'un da yazılı sınav, Temmuz'un sonunda da direksiyon sınavı olacakmış.

mecidiye koydeki kursu aradım 350kur 50evrak vs dedi 400etti 200tl de karakola etti 600tl çok para yaw
  • Arkadaşlar B sınıfı aldığım yere tekrar A2 kayıt yaptırdım. Fiyatı bilmiyorum açıkcası pederin tanıdığı. Ama işin ilginci orada motor yokmuş. Bulunduğunuz kurslara sorar mısınız 1 kere şu eğitimlere gelebilir miyiz ne kadar fiyatı ?

Şişli Kağıthane Mecidiyeköy vs Kadıköy vs olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

Arkadaşlar B sınıfı aldığım yere tekrar A2 kayıt yaptırdım. Fiyatı bilmiyorum açıkcası pederin tanıdığı. Ama işin ilginci orada motor yokmuş. Bulunduğunuz kurslara sorar mısınız 1 kere şu eğitimlere gelebilir miyiz ne kadar fiyatı ?

ben sordum bana vitesli motor öğrenin oyle gelin dedi şaka gibi =) oturdujları yerden 400 500tl alıyorlar ne yazık ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkyr

quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

Arkadaşlar B sınıfı aldığım yere tekrar A2 kayıt yaptırdım. Fiyatı bilmiyorum açıkcası pederin tanıdığı. Ama işin ilginci orada motor yokmuş. Bulunduğunuz kurslara sorar mısınız 1 kere şu eğitimlere gelebilir miyiz ne kadar fiyatı ?

ben sordum bana vitesli motor öğrenin oyle gelin dedi şaka gibi =) oturdujları yerden 400 500tl alıyorlar ne yazık ki

valla dostum bana da öyle dediler :S çok saçma ya
  • ben A2 ve B ehliyeti almak istiyorum tekirdağ çorluda oturuyorum 2 yere sordum biri tanıdık tanıdık 1770 lira herşey dahil masraf çıkardı diğerinle ise telefonda görüştüm 1800 - 1900 arası dedi bu fiyatlar nedir sizce ?
  • a2 ehliyeti için KASTAMONU kadar kazık biryer var mıdır acaba?650 tl diyo ya kafayı yiyodum.masraflar hariçmiş.
  • sınav ne zaman beyler benim daha pratiğim hiç yok :)
  • Arkadaşlar B ehliyeti olan A2 için yazılı sınava girmiyor mu ?
    Ben de İzmir/Buca'dayım. B ehliyeti aldığım kursa fiyat sordum.
    250 Kurs
    50 Direksiyon Harcı
    110 Maliye
    101 Kart Parası
    20 Dosya masrafları olarak 530 TL tutar dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Arkadaşlar B ehliyeti olan A2 için yazılı sınava girmiyor mu ?
    Ben de İzmir/Buca'dayım. B ehliyeti aldığım kursa fiyat sordum.
    250 Kurs
    50 Direksiyon Harcı
    110 Maliye
    101 Kart Parası
    20 Dosya masrafları olarak 530 TL tutar dedi.

Evet yazılı sınava girmiyorsun. fiyatda pahalı değil bende geçen gün aynı fiyata yazıldım. En azından 6 kursa sordum en uygunu 250 tl idi. İstanbul'dayım.

• kart parası 15TL ya düşmedi mi? 101 niye?
  • b sınıfı ehliyet varsa 300 tl ek bi ücretle alabilirsin demişlerdi bana ama ne için verilior 300 tl bılgım yok
  • SINAV NE ZAMAN SINAV ? :)
  • arkadaşlar gaziosmanpaşa tarafında uygun kurs bilen varmı acaba a2 ehliyet için b var..
  • Antalyada fiyatlar soyle
    Kurs 175
    Yazılı sinav harci 50
    Direksiyon sinav harci 100
    Maliye 110
    Emniyet 110

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.