Şimdi Ara

A101 Seg Çamaşır Makinesi-7 kg 1000 Devir-Teslım Edildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil
5 sn
58
Cevap
2
Favori
27.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ghost_41

Dedeme almıştık.Bugün teslim edilecek görünüyor.

Ona nerden bakabiliyoruz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Mesaj geldi hocam bugun teslim edilecek diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beni de oglen aradılar, makıne geldı, yarın servısımız getirecek dıyr. Haydı hayırlısı

• quote:

Hocam makıneyı bıraz önce getirip kurdular. Aksama edıtlıcem nasipse.

• quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

Beyler geçen kampanya yaptılar aldım 1 ay gelmedi siz alıosınuz tee manisadan fabrikadan gelio bn iptal ettim haberiniz olsun

Hocam 19unda almısım, bugün servis kurulumunu yaptı,

A101 Seg Çamaşır Makinesi-7 kg 1000 Devir-Teslım Edildi

İyi günlerde kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

İyi günlerde kullanın

Teşekkür ederim hocam, sagolun.

hocam en az 1 ay bekledim gelmedi valla ne biliyim bnm öle oldu
  • quote:

hocam en az 1 ay bekledim gelmedi valla ne biliyim bnm öle oldu

Ah hocam tahmin edebiliyorum. Zaten şikayet varda da sızın gıbı opanlar vardı. Benım de sansıma erken geldı cok şükür ne dıyım. Bugun kullandıl bıraz, memnunum yanı. Bekar işi, fazla beklentısı olanları mutlu etmez ama bnm gıbı tek tabanca olup da 600 liralık makınenın parası kadar performans verwcegını bilenler için ıdeal.

aynen hocam banada aynısı lazımdı bekar işi ama gelmedi çıldırıcaktım artık napalım gittik başka bi şey aldım oda 1000 tl mi neydi.gülü güle kullanın
  • quote:

aynen hocam banada aynısı lazımdı bekar işi ama gelmedi çıldırıcaktım artık napalım gittik başka bi şey aldım oda 1000 tl mi neydi.gülü güle kullanın

Allah razı olsun

• Bizimkini de dün kurdular bu paraya bedava bu makine

Merhaba ürünü uzun süredir kullanıyorsunuz sanırım. F/ p gibi bir kavramı hiç sevemedim, çünkü fiyatına göre performans kavramı yalan, su anki 2600 tlye indirimli aldığım makinemde bu durumu rahat rahat görüyorum. Bu sebeple pahalı ucuz demeden aynı beklentiyle makine araştırıyorum.

,Beklentiler,temiz yıkaması temiz durulması, çamaşırları yıpratmaması sertlestirmemesi , sağlam ve dayanıklı olması ki bu konuda şikayet varsa hiç şikayete dek gelmedim, siz de oldu mu, sessiz olması

Ne dersiniz alınır mı seg

• açılın uzman geldi

bu makinenin aynısını tamı tamına 3 senedir kullanıyorum, öncelikle bu makineyi almayı düşünenler tam 3 sene önce açtığım şu konuyu incelesin ;

https://forum.donanimhaber.com/ucuz-ve-7-kg-uzeri-makina-tavsiyeleri-599-799-tl-fiyat-araliginda--100432393

peki neydi bizim olayımız, o günün şartlarında ekonomik olsun, bütçeyi sarsmasın, teknik servisi sıkıntı olmasın vs... bende hem kiracıydım hem bir yandan krediler hem aniden ortaya çıkan makine ihtiyacı hemde kredi kartına bulaşmadan tek seferde verebileceğim bir para sınırı yüzünden birkaç alternatif arayışına girdim. o zamanlar forumdan akıl alma ihtiyacı hissettim ama MERİÇLER BERKECANLAR elbette herşeye b.k attığı gibi bu makineyede b.k attılar üstelik sıfır teknik bilgiyle ve tamamen kafada marka algısı oluşturup daha yüksek paralara çıkma seviyesinde saçma salak tepkiler verdiler. peki ben ne yaptım, gittim bütün mal değneği tatlı su gerzeklerine inat 599 liraya 7 kg dijital göstergeli canavar gibi seg çamaşır makinesini aldım. bakın az bir zaman değil konunun açıldığı tarihe bakın tam 3 sene. ve bu 3 sene içerisinde (şeytan kulağına kurşun) tek bir arıza sıkıntı çıkmadı, eski 7 senelik makineye tamir için (beyin rezistans vs... ve işçilik ) 380 lira para istediler, ve 7 senelik makine dikiş tutar mı tamiri tutmaz elbette bende eskiyi tamir ettirip yarın ne zaman bozulacak korkusu yaşamamak için gittim aldım bu makineyi.

garantisi bitti, olurda yarın bozulsa bile gram üzülürsem namerdim. gider a101 den aynısından bir tane daha alırım, verdiğim 599 lira sege vestele her ne zıkkımsa işte, Helal-i hoş olsun, makine parasını benim nazarımda çoktan çıkardı. benim aldığım sene ariston lg vs... iyi marka makine alan arkadaşlarım akrabalarımın hepsinin makinesi perte çıktı, perte çıktı dediğim benim makine aldığım paradan daha fazlasını tamir ücretine servise verdiler ve asla tam randıman alamıyorlar, hergün bir yerleri arıza veriyor.

şunuda eklemek lazım 3 sene önce dolar ne kadardı şimdi ne kadar ? o yüzden hiç kimsenin lafına sözüne bakmayın, 599 liraya bu makine bedavadır BEDAVA

• quote:

Orijinalden alıntı: Aiseates

Merhaba ürünü uzun süredir kullanıyorsunuz sanırım. F/ p gibi bir kavramı hiç sevemedim, çünkü fiyatına göre performans kavramı yalan, su anki 2600 tlye indirimli aldığım makinemde bu durumu rahat rahat görüyorum. Bu sebeple pahalı ucuz demeden aynı beklentiyle makine araştırıyorum.

,Beklentiler,temiz yıkaması temiz durulması, çamaşırları yıpratmaması sertlestirmemesi , sağlam ve dayanıklı olması ki bu konuda şikayet varsa hiç şikayete dek gelmedim, siz de oldu mu, sessiz olması

Ne dersiniz alınır mı seg

Şimdiye kadar memnunum, yıkama kalitesı güzel, camasırları yıpratmıyor. Ancak calısırken ve sıkarken biraz ses oluyor, kaldıkı 600 lıraya aldıgım bı makınenın bu durumu benım için hiç sıkıntı değil. Ben A101 den almıstım, aynı modelı mı alacaksınız bilemiyorum ancak ben tek kısı olarak memnunum. Makıne 7 kg olsa da her program ıcın kg farklı, kıtapcıkta yazıyor.

• Teşekkür ederim.

• 25 aralıkta aldım, 2 ocakta teslim edildi.
    SEG 7000 T ve SEG 7001 arasındaki fark nedir bilen var mı.
    SEG 7000 T 599 tl
    SEG 7001 699 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebo68

25 aralıkta aldım, 2 ocakta teslim edildi.
    SEG 7000 T ve SEG 7001 arasındaki fark nedir bilen var mı.
    SEG 7000 T 599 tl
    SEG 7001 699 tl

pahalı olanda ekstra + enerji tasarrufu var.. bunun bedeli de 100 tl.. sırf bunun için 100 tl vermeye değmez bence
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.