Şimdi Ara

A101 fastpay ile alt limitsiz 10 TL hediye :) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
44
Favori
100.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başka market mi yok eyyy fastpay burdaki a101 personeli toplama tipler. mobil ödeme yok demişlerdi geçen ay.
  • eleysen E kullanıcısına yanıt
    Garanti bankası ise çekmedi ben de de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbul karta 1 tl attim iade gelmedi daha sonra mi geliyor iadesi?

• ziraat bankasi kredi kartini fastpaya ekleyip 100 tl lik islem yaparsak Ziraatin market yuzde5 combo lirasi ile birlesir mi deneyen oldu mu
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    İstanbulkart iadesi anında gelmiyo zaten, kampanya detayında 1 hafta diyo, bana da 4-5 gün sonra gelmişti.

• akşamüstü gittim kalabalıktı kasiyere baktım 2 kız çalışıyorlar dedim sanki bunlar beceremez.1 çioolata alıp kasaya geçtim dedim fastpayla yapacam ödemeyi kız o yok bizde dedi.aha dedim genel toplama bas ekranda 27 sıraya gel kod göstercem dedim.kız yok diyor. dedim ya yap dediğimi.sonra arkadan başka arkadaşını çağırdı gelen bayanla yaptık oldu hepsini ben tarif ettim.kasiyerede dedim neden dediğimi yapmadın ısrarla bak dedim ne kolay! inanın 5 saniyelik iş. kredi kartından hızlı.2 tuşa basmaya zorlanıyor kasiyere bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasac -- 22 Mayıs 2019; 21:32:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eleysen

Bence mevzu hesaptan ödemek değil neden kredi kartı ile olmuyor kart açık limit var az önce digitürk faturamı ödüyorum oluyor ama a101 de hata veriyor çok eksiğiz ben bunu kabul edemiyorum yapıyorsan bir şey bilgi altyapı vs. tam olmalı. İlginiz için teşekkür ederim
    hocam vakıf kartla oldu bende daha sonra teble garantiyle deneyeceğim.
  • Adem.Hoca A kullanıcısına yanıt
    Evet garanti bonus çekmedi bende de

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Fastpay bakiyesinden 45 krş sorunsuzca harcama yapmistim geçen hafta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lost on you

Fastpay bakiyesinden 45 krş sorunsuzca harcama yapmistim geçen hafta.
    Acaba o zaman Fastpay bakiyesinden tutar önemsiz ama kredi kartından en az 1 TL mi çektiriyor?
  • konya da gittiğim tüm yerlerde eski tip kasa var ve çalışanların bilgisi yok fast pay ile ödeme geldimi soruma sadece baktılar .

Konya da bunu başarabilen var mı ?
  • izzet43 kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olursan benden bi canpare ye hocam

• Kredi kartı ile yapmıştım geçen 10 TL vermişti şimdi hesaptan yaptım yine 10 TL verdi 1 sefer değil miydi bu iade

• -nothing2lose- - kullanıcısına yanıt
    O nasıl oldu

• biraz önce kasadaki arkadaşa tarif ettim 10tl+%10 güzel oldu

• 9008 9 kullanıcısına yanıt
    hocam kasanın tipi nasıldı hangi tuşa bastırdınız
  • A101 den bonus kartla yapılan temassız işlem bonus pos tan mı çeker. Bilgisi olan varmı. Şayet öyleyse Denizkartım uygulamaya özel %10 +ramazan kamp. Birleşiyor

• %10 bekliyordum bı baktım 10tl daha gelmiş 89.99 alışveriş 18.99 geldi farklı farklı karttan yaptım diye mi acaba bende anlamadım

• Benim fastpay hesabıma daha önce uygulamanın birinden 10 tl gelmişti onu kullanabilir miyim

• Birisi şu a101 elemanlarına nasıl yaptırabileceğimizi söyleyebilirmi. Dokunmatik elrandan hamgi seçenekler seçecez. İşlem sırasını

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.