Şimdi Ara

A101 fastpay ile alt limitsiz 10 TL hediye :) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
44
Favori
100.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lokasyonunuz İstanbulsa ordaki mağazalarda teknik sorun yaşanmaması lazım hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçük tutarlı ürünle yardımcı olurum. Burda 2 dk da yaptık islemi

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

Geçen hafta kendim için yaptığım işlemde bakiye hemen yüklenmişti. Bugün eşim için onun telefonundan yaptim. Bakiye gelmedi. Beklemek mi gerekiyor acaba. Kampanya ayrintilarinda 1 hafta yaziyor zaten. Ama geçen hafta aninda geliyordu hem 10 tl, hem de % 10
    ben işlemi bugün yaptım anında 10 tl ve %2 iade geldi.

* konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

* fastpay de biriken tutarı harcamak için belli bir süremiz var mı acaba onu göremedim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narki -- 21 Mayıs 2019; 10:38:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narki

ben işlemi bugün yaptım anında 10 tl ve %2 iade geldi.

* konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

* fastpay de biriken tutarı harcamak için belli bir süremiz var mı acaba onu göremedim ben

Alıntıları Göster
    Sadece QR kod ile ödeme yapcam desem ve fastpaydeki QR kodu okutsam geçerli oluyormu hocam yoksa illa fastpay mi seçmesi gerekiyor ekranindan

• vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Fastpay işlemi bir hizmettir ve bunu karşılaşmaları gerekiyor. Nakit veya kredi kartı ödemelerinden daha hızlı bir ödeme seçeneği olduğunun farkında olmanız gerekli. A101 şirketinin, müşterilerine 10 tl vermek için bu fonksiyonu kasalarina entegre ettiğini düşünmüyorsunuzdur umarım. Donanımhaber sıcak fırsatlardan ziyade teknoloji forumu. buna yönelik yorum yapmanız daha yakışık olacak. Kendi açımdan yorumlayayim sizin gibi düşünenler yüzünden cüzdan taşımak zorunda kalıyorum veya çantasında nakit arayan müşterileri bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lost on you kullanıcısına yanıt
    yontem hizli olabilir kasiyerler iş bilmiyor. 10 tl icin adama ders verecek degilim. kampanya yapan firmanin bilgilendirmesi gerekiyor benim degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 21 Mayıs 2019; 12:53:43 >
  • 5 adet hediye çeki aldım kasiyer kuruş olarak girmiş,dolaysıyla olmadı,sonrada 125 TL yi kredi kartından çekti,bizim bakiyeler güme gitti.
  • A101'e gittim nasıl yapılacağını bilmedikleri için ödeme yaptıramadık. Madem böyle kampanya yapıyorlar, tüm kasiyerlere bilgi vermeleri gerekirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destny

Sadece QR kod ile ödeme yapcam desem ve fastpaydeki QR kodu okutsam geçerli oluyormu hocam yoksa illa fastpay mi seçmesi gerekiyor ekranindan

Alıntıları Göster
    hocam ben fastpay ödeme ekranından akbank kartımı seçtim ve çıkan kodu söyledim barkod okutma yapmadım
  • İki hesabımda 50 kuruş bakiye var gidip yardımcı olabilecek varsa pm lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

İki hesabımda 50 kuruş bakiye var gidip yardımcı olabilecek varsa pm lütfen
    1 TL'nin altında olmuyor diye biliyorum emin değilim.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Oluyor hocam yapan var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Antalya dan işlem yapan var mı? Bugün denedik sürekli hata veriyor kasada yok kartınıza bakın yok bankanızla görüşün diye ama ben fastpay sürekli kullanıyorum hata bende değil eminim. Yapamayacağınız kampanyayı neden yaparsınız acaba ilginç

• Troy 100/30 bitti mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eleysen E kullanıcısına yanıt
    Hesabına para gönder daha önceki sayfalarda yazdık öyle dene

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Kasa en az 1 TL diye uyarı veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Adem.Hoca

Kasa en az 1 TL diye uyarı veriyor
    Demek ki doğru biliyormuşum sağolun.
  • Adem.Hoca A kullanıcısına yanıt
    Bence mevzu hesaptan ödemek değil neden kredi kartı ile olmuyor kart açık limit var az önce digitürk faturamı ödüyorum oluyor ama a101 de hata veriyor çok eksiğiz ben bunu kabul edemiyorum yapıyorsan bir şey bilgi altyapı vs. tam olmalı. İlginiz için teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.