Şimdi Ara

A101'den hediye çeki alanlara Denizbank'ta %0 faizli kredi fırsatı! (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.016
Cevap
34
Favori
167.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2000 tl Kredide tahsis ücreti bulunmamakta olup, kredi hayat sigortası yapılmaktadır.

Kredi hayat sigorta prim hesaplamalarında ortalama 45 yaş baz alınmıştır.

* Hayat sigortası primi 2.000 TL için; 6 ay vadede 16,38 TL'dir.

Müşteri yaş ve cinsiyetine göre bu tutar değişebilmektedir.

49 yaş için ne kadar kredi hayat sigortası ücreti çıkıyor acaba
  • Bazıları benden önce çekmesine rağmen krediyi ilk Ödemesi eylülde,daha bugün çektik ödeme 15 ağustosta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolder24 kullanıcısına yanıt
    Bana sordu ne zaman yazalım ödeme tarihini diye. Fark etmez dedim. Söyleyin bir tarih dedi. Ayın 6sı olsun dedim. 6 Eylül yaptı.
    1992 lira hesaba düştü, 88 doğumluyum yaş 31.

• Bugün ben de basvurdum ve aldım. Haber veren arkadaşa teşekkür ederim. İlk ödeme tarihini 45 gün ileriye kadar yapıyorlar. Market fişimle gittim . Başta illa çek lazım dedi ama sonradan ikna oldu fiş yetti. 8 lira sigorta kesti . Kimlik şart , ehliyetle vermiyolar bide :)
  • 2 Otomatik Ödeme Talimatına 1000 Daha Ek Kredi Veriyorlar. 12 Taksit Ödemeli Faizsiz. Önceki Sayfada Yazmıştım. Görmeyenler İçin Tekrar Olsun...

• Arkadaşlar bugün a101 e gittim çek olmadığı için alamadım.Bugünde kampanyanın son günüydü.Ama bana gelen mesajda 30 gün içerisinde diyor.1 Ağustosta gitsem verir mi krediyi

• quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

Online Aldığım Siparişimin A101 Faturasıyla 2000 Kredimi Aldım. Hatta 2 Otomatik Ödeme Talimatına 12 Taksitle Faizsiz 1000 Daha Veriyor. Onu da Aldım. Ödemeler Hesaptan...

Alıntıları Göster
    e-arşiv A101 Faturamı kabul etmediler

illaki fiş olacakmış!

bu denizbank şubeleri farklı muamele yapıyor ve tuhaflar

fastpay+ banka hesap kartı+ iban + afili bonus + otomatik ödemelerim denizbanka ait herşeyim var ama bir kıytırık a101 kasa fişi olmalıymış yazık be!
    e-arşiv online alışveriş 800 tl ödediğim a101 yazıcı çıktısı faturayı göremedi gözleri!
    aslını getir demezler mi?
    yazıklar olsun Donuzbank
    devletin e-arşiv faturasını kabul etmediler
    adı üstünde internetten yasal gönderilen ve kağıt tasarrufu içindir fatura yahu fişten öte!

ama denizbanktaki memuru-müdürü olmaz diyorlar illaki kasadan fiş olcakmış saçmalık bunların yaptığı!

0 850 den muhatap bulsam şikayet edeceğim bunları: uygulama birliği ve iletişimi olmayan katarın deniz bankası

• quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

2 Otomatik Ödeme Talimatına 1000 Daha Ek Kredi Veriyorlar. 12 Taksit Ödemeli Faizsiz. Önceki Sayfada Yazmıştım. Görmeyenler İçin Tekrar Olsun...
    Laaa kaçırdım ben bunu nasıl da görmedim, 2000 tl 'yi 9 küsür tl sigorta kesip, 1990 tl ödeme yapıldı ve 9 eylül 45 gün sonra ilk ödemeye başlanacak, yalnız ben nereye para yatıracağıma dair en ufak bir kağıt verilmedi, bankadaki parayı krediyi veren müşteri hizmetleri çalışanı bayağı muhabbet ettik, yalnız bana kredi kartı kakaladılar abi kullanma kartı sorun çıkmaz dedi aidat için bende 1 2 ay sonra mı kartı kapatsam yoksa 6 ay sonra mı kartı kapatsam bilemiyorum ve kredi kartı bugün teslim edildi zarfı bile açmadım.
  • arkaaşlar bittimi kampanya yoksa devam ediyor mu halen daha önce olumsuz sonuçlanmıştı başvurum yeniden deneyeceğim.
  • Hala devam ediyor mudur acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

e-arşiv A101 Faturamı kabul etmediler

illaki fiş olacakmış!

bu denizbank şubeleri farklı muamele yapıyor ve tuhaflar

fastpay+ banka hesap kartı+ iban + afili bonus + otomatik ödemelerim denizbanka ait herşeyim var ama bir kıytırık a101 kasa fişi olmalıymış yazık be!
    e-arşiv online alışveriş 800 tl ödediğim a101 yazıcı çıktısı faturayı göremedi gözleri!
    aslını getir demezler mi?
    yazıklar olsun Donuzbank
    devletin e-arşiv faturasını kabul etmediler
    adı üstünde internetten yasal gönderilen ve kağıt tasarrufu içindir fatura yahu fişten öte!

ama denizbanktaki memuru-müdürü olmaz diyorlar illaki kasadan fiş olcakmış saçmalık bunların yaptığı!

0 850 den muhatap bulsam şikayet edeceğim bunları: uygulama birliği ve iletişimi olmayan katarın deniz bankası

Alıntıları Göster
    Geçmiş Olsun. Ben e Faturayla 2 Defa Kullandım(2 Farklı Kişi) Hatta 2.sinde Mail Attım Faturayı, Kendileri Çıkardılar. Sizde Mailden Aslını Göstermeyi Teklif Etseydiniz. Birde Böyle Zamanlarda Genel Müdürlükten Bilgi Almalarını İstemek Gerekebiliyor.İnsiyatif Alamıyor Bazı Çalışanlar.
    Benim İkamet Farklı İlde Olduğundan(Tatil İçin Gittiğim Memleketimden Çektim) Merkezden Aradılar Bir Kaç Onay Sorusu Sordular ve Tamam Onaylıyoruz Dediler. Yani Merkez Görerek ve Bilerek Onayladı.
    Müşteri Hizmetlerine Mutlaka Ulaşmaya Çalışın. Durumu Anlatın. Banka Çalışanların A101 Online ı Bile Bilmiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Laaa kaçırdım ben bunu nasıl da görmedim, 2000 tl 'yi 9 küsür tl sigorta kesip, 1990 tl ödeme yapıldı ve 9 eylül 45 gün sonra ilk ödemeye başlanacak, yalnız ben nereye para yatıracağıma dair en ufak bir kağıt verilmedi, bankadaki parayı krediyi veren müşteri hizmetleri çalışanı bayağı muhabbet ettik, yalnız bana kredi kartı kakaladılar abi kullanma kartı sorun çıkmaz dedi aidat için bende 1 2 ay sonra mı kartı kapatsam yoksa 6 ay sonra mı kartı kapatsam bilemiyorum ve kredi kartı bugün teslim edildi zarfı bile açmadım.

Alıntıları Göster
    Kredi Kartını Şifre Alıp Kullanmadığın Sürece Sıkıntı Yok. Çalışanı Düşünürsen 6 Ay Kapatma. Çalışana Faydası Oluyor. Sen Bilirsin Yani.

Kaçırmana Üzüldüm. Benim 1000 TL Hala Bekliyor. Sistemsel Sorundan Dolayı İşlem Askıda. Mutlaka Onaylanacak Ama Biraz Beklenecek Dediler. Genel Müdürlük Söylemiş. Bankadan Kaynaklanan Hata Oluyormuş Benimle İlgili Değilmiş. Düzelecek Söylediler.

1000 TL nin Süresi Başka. Ona Başka Şubeden de Başvurabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopali08 -- 1 Ağustos 2019; 10:46:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SinneR38

arkaaşlar bittimi kampanya yoksa devam ediyor mu halen daha önce olumsuz sonuçlanmıştı başvurum yeniden deneyeceğim.
    Bence Bankadan Denettirmek Lazım. Sistem Ekranlarında Seçenek Varsa Olur Belkide. Belki Uzatırlar Bakalım.

• Kredi kartına dikkat edin, ben de aldım, yardımcı olmak adına. Karta şifre almak değil de kredi kartıyla işlem yapmak olarak söyledi. Aynı zamanda ATM kartı çünkü. Limiti düşürüp bir süre sonra kapatacağım, hiçbir özelliği yok.

2000TL alıp üzerine 1000TL fatura talimatı alan var mı? Bana sıkıntı oluyor, üst üste 2 tane faizsiz verince dedi.

Başka şubeden denemeli mi?
  • Fişlerin tek bir fiş mi olması gerekiyor yoksa birden fazla fiş oluncada oluyor mu

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler ilginize

dün sabah 3280e attığım sms sonrası gelen SMSde;
    " 2000 tl krediniz hazırdır
    en yakın şubemize 30 gün içinde bekliyoruz"
    sms gelmişti öğleden sora uğraştım cebelleştim şube ile olmadı

31 temmuz son tarih deniyordu
    bu durumda
    faizsiz masrafsız 6 taksit avantajını
    tanıdıkları süre 30 gün içinde yine kulanabilirmiyiz ki?

sorsak 0 850den müşteri hizmetleri de bilmeyebilir
    nasıl öğrenebiliriz?

belki bu A101K kampanya mayıs haziranda olduğu gibi yine uzatılır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

çok teşekkürler ilginize

dün sabah 3280e attığım sms sonrası gelen SMSde;
    " 2000 tl krediniz hazırdır
    en yakın şubemize 30 gün içinde bekliyoruz"
    sms gelmişti öğleden sora uğraştım cebelleştim şube ile olmadı

31 temmuz son tarih deniyordu
    bu durumda
    faizsiz masrafsız 6 taksit avantajını
    tanıdıkları süre 30 gün içinde yine kulanabilirmiyiz ki?

sorsak 0 850den müşteri hizmetleri de bilmeyebilir
    nasıl öğrenebiliriz?

belki bu A101K kampanya mayıs haziranda olduğu gibi yine uzatılır mı?
    Bence Doğrudan Bankaya Gidip A101 Kredisi Kullanmak İstiyorum Deyip Başvur. Ekranlarını Kontrol Ettiklerinde Muhtemelen Devam Ettiğini Göreceklerdir. İçimden Bir Ses Böyle Diyor. Duyumlarda O Yönde. Sms Durumunu da Söyleyebilirsin.

• Arkadaşlar onay mesajı gelmişti.Bugün şubeye 116 tlik hediye çeki ile gittim.Kredi işlerine başladık hesap açtık falan.Tam hesaba parayı geçicektik red verdi.Boşu Boşuna hesap açtım.Şimdide kapatmıyorlar hesabı

• Kampanya devam ediyor mu? Bugün başvurup alabilen oldu mu?

• Bana da SMS onayı gelmişti unuttum sonra :/

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.