Şimdi Ara

A101'den hediye çeki alanlara Denizbank'ta %0 faizli kredi fırsatı! (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.016
Cevap
34
Favori
167.435
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hopali08

Kredi Kartını Şifre Alıp Kullanmadığın Sürece Sıkıntı Yok. Çalışanı Düşünürsen 6 Ay Kapatma. Çalışana Faydası Oluyor. Sen Bilirsin Yani.

Kaçırmana Üzüldüm. Benim 1000 TL Hala Bekliyor. Sistemsel Sorundan Dolayı İşlem Askıda. Mutlaka Onaylanacak Ama Biraz Beklenecek Dediler. Genel Müdürlük Söylemiş. Bankadan Kaynaklanan Hata Oluyormuş Benimle İlgili Değilmiş. Düzelecek Söylediler.

1000 TL nin Süresi Başka. Ona Başka Şubeden de Başvurabilirsin...

Alıntıları Göster
    Sağ olasın bilgilendirdiğin için, dediğin gibi yapayım. Seninde sıkıntı olmadan alırsın en kısa sürede 1000 TL yi inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar devam ediyor mu bilginiz var mı ?
  • Gelir belgesi istiyorlar miydi sansimi denese miydim acaba

• Kampanya devam ediomu arkadaslar

• güncel mi
  • var mı kullanan, devam mı acaba
  • not katılım mesajı attı, kaydınız alındı kampanyadan yararlanabilirsiniz onayı geldi. benim de gelmişti ama 30 gün doldu. perşembe uğrayacağız bakalım
  • arkadaşlar kampanya bitmiş şimdi şubeden öğrendim. başvuru yapmak istedim ama kampanya sonlandırıldı denildi.

• Arkadaşlar bugün mağazalara kampanyaya dair yeni afişin ulaştığını öğrendim. Detayları tam bilmiyorum, dilerseniz yakınızdaki A101lere sorabilirsiniz.

Son katılım tarihi 31.11.2019 yazıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: eakpinar67

Arkadaşlar bugün mağazalara kampanyaya dair yeni afişin ulaştığını öğrendim. Detayları tam bilmiyorum, dilerseniz yakınızdaki A101lere sorabilirsiniz.

Son katılım tarihi 31.11.2019 yazıyordu.
    Bugün TV de gördüm reklamını.

• Hayat sigortası yapılmalı ve fastpay yuklenmeli yaziyor.
    Reklam linki aşağıdadır.

https://www.youtube.com/watch?v=EF-IF0s3kdk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivirzivir35 -- 22 Eylül 2019; 6:28:12 >
  • 200bin tl konut kredisi çektim. Üzerine de 50 bin ihtiyaç kredisi çektim ev aldım. Ama denizbank 2bin tl ye Red verdi geçen kampanyada

Bi garanti bi bunlar. Dikkat edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ivirzivir35

Hayat sigortası yapılmalı ve fastpay yuklenmeli yaziyor.
    Reklam linki aşağıdadır.

https://www.youtube.com/watch?v=EF-IF0s3kdk
    Hayat Sigortası Zaten Vardı. 7-13 Arası Bişey Tutuyor. Fastpay İndirmede Sıkıntı Yok. Bnakaya Gidecekler Önceden Mobil Denizi de İndirsinler. Zamandan Kazanırsınız.Banka Kartını Hemen Teslim Ediyorlar. Şifre Alıp Hemen Çekebilirsiniz. Başka Hesaba Gönderim Ücretli.
  • Hangi a101 mağazalarında çek var arkadaşlar, çek olan mağaza bilen varsa lütfen yazsin acil krediye ihtiyacım var, Kağıthane bölgesinde yok hiçbir mağazada, bilerek vermiyor da olabilirler bölge yöneticilerini arıyor mağaza çalısanları. Yöneticiler de çek kalmadı diyor

• Şimdi başvuru yaptım 20.000 TL çıktı. keşke hepsini faizsiz verse D:
  • sincelance S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar öncelikle bugün konu ile ilgili tecrübelerimi paylaşıyorum.
    İlk önce Denizbank müşteri temsilcisi ile şubede görüştüm 100₺ ve üzeri market alışveriş fişine 2000₺ faizsiz kredi çektim 7₺ hayat sigortası çekti. Arkadaşlar hediye çeki istemedi sadece alışveriş fişi ile başvuru yaptım ve olumlu sonuçlandı.
    Çevrenizde A101 lerden 100₺ ve üzeri fiş ile katılım yapabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa_147

Merhabalar öncelikle bugün konu ile ilgili tecrübelerimi paylaşıyorum.
    İlk önce Denizbank müşteri temsilcisi ile şubede görüştüm 100₺ ve üzeri market alışveriş fişine 2000₺ faizsiz kredi çektim 7₺ hayat sigortası çekti. Arkadaşlar hediye çeki istemedi sadece alışveriş fişi ile başvuru yaptım ve olumlu sonuçlandı.
    Çevrenizde A101 lerden 100₺ ve üzeri fiş ile katılım yapabilirsiniz.
    Çek zorunlu değil. 100 TL'lik fiş olsun yeterli. Ama bana çek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar KYK borcum var faiz binmiş baya 1 yıl geciktirdi şimdi acil paraya ihtiyacım var 7000 lira gibi kredi baktığımda 500 lira faiz oluyor ve 10 ay taksitle ben bundan kullanmak istesem 300 liralık alış veriş ile 6000 lira çekebilir miyim yapan oldu mu bilgisi olan

• by_bozkurt kullanıcısına yanıt
    Mağazalara asılan yeni afişte KMH ve kredi kartı başvurusu şarttır diye ibare eklemişler yeni kampanyada. Bu güzel olmadı. Bir de 100 liralık çek alışverişini fastpay ile ödeyerek yapmalıymışız. Uğraşmaya değer mi bilemedim.
  • Tek başınıza yapamazsınız 100₺ alışveriş ile 2000₺ yalnızca bir kişi için kredi çıkar. 3 farklı kişinin işlem yapması gerekir 6000₺ için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.