Şimdi Ara

A101'den hediye çeki alanlara Denizbank'ta %0 faizli kredi fırsatı! (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.016
Cevap
34
Favori
167.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediklerinizi benden istemediler sadece fiş ile başvuru yaptım. Şubeye göre farklılık gösterebilir kredi kullanmadan önce Denizbank şubeyle görüşmekte fayda var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alfa_147 A kullanıcısına yanıt
    Banka ile görüştüm evet 3 ayrı kişi yapabilir dedi oda biraz tuzlu oluyor aslında 999 lira oluyor bilemedim ...

• Hocam 100₺ 3 ayrı fiş ile 300₺ yapar. 999 nasıl oluyor anlamadım. Herhangibir A101 şubesinden kasiyere rica ederseniz 100₺ üzeri fiş ayırırmısınız diye alışveriş yapmanıza bile gerek kalmayabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kritik soru: önceki kampanyadan çekmiştik 2.kez verir mi acaba?

• Vermezler maalesef

• arkadaşlar bankaya uğradım, çek olmadan vermeyiz ama dedi mail atıp sordu. kesinti olarak dosya masrafı var tahmini 60-70 tl ve hayat sigortası masrafı kesilir dedi. sizden dosya masrafı isteyen oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: escape__06

arkadaşlar bankaya uğradım, çek olmadan vermeyiz ama dedi mail atıp sordu. kesinti olarak dosya masrafı var tahmini 60-70 tl ve hayat sigortası masrafı kesilir dedi. sizden dosya masrafı isteyen oldu mu?
    Dosya masrafı yok hocam Geçen kampanyada ben çektim 8 tl sigorta kesildi sadece. Şimdi de arkadaşım çekti aynı şekile 8 tl kesildi.
  • arkadaslar merak ettım de...tek fiste mi 100 tl olacak yoksa 5 adet 20 tllik fiş olurmu mesela?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • qtenplus kullanıcısına yanıt
    Bende bunu merak ediyorum

• Geçen dışarda kaldık, çilingir lazım oldu. Bankaları aradım, kredi kartlarının asistans hizmetlerini sordum, mesela adiosun vardı, 2019 itibariyle çilingir sonlanmış. Mevcut diğer kartlar da kimi yok dedi kimi platin kart filan olması lazım cart cırt.
    Sonra bu A101 kredisi metlife sigorta aklıma geldi. Varmış çilingir. Hemen geldiler açtılar sağolsun. Bedavaya geldi.aklinizda olsun

• Hala devam ediyor mu arkadaşlar?

• Bir müşteri 2. kez alamıyor.Farklı müşteri ise 100 TL üzeri tek fiş ile krediyi alabiliyor.Dosya masrafı yok sadece yaşa göre kesilen hayat sigortası mevcut. Ayrıca fastpay yüklemesi zorunlu kredide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa_147

Dediklerinizi benden istemediler sadece fiş ile başvuru yaptım. Şubeye göre farklılık gösterebilir kredi kullanmadan önce Denizbank şubeyle görüşmekte fayda var
    siz hangi şubede yaptınız hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam ediyor mu

• Fiş yeterli ise süper gerçekten
  • ödemeyi fast pay ile yapmak zorunlu mu acaba? elimde alışveriş fişi var da benim
  • Bugun A101 kasiyerinden rica ettim bana 140 TL lik fiş ayarlamış.
    Pazartesi günü gidip şansımı deneyeceğim bakalım vereceklermi krediyi hadi hayırlısı.
  • muhtemelen aralarda cevabı vardır ama gene de sorayım. başka birinin fastpay hesabı ile ödeyip hediye çeki alabiliyor muyuz, alıyorsak o hediye çekiyle alan kişi dışında birisi bu krediye başvurabiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.