Şimdi Ara

A101 Algida Dondurmalarda 1 Alana 1 Bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
4
Favori
5.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 23
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hayabusaaa (2 mesaj) aksinaletinsan (2 mesaj) kırılanhayaller (2 mesaj) CeyKalDa (2 mesaj) McCarty (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> A101 Algida Dondurmalarda 1 Alana 1 Bedava
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    502 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

4 Kasım - 1 Aralık arası aşağıdaki Algida dondurmalar A101'de 1 alana bedavaymış.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/13/12/4f/13124f07b79647d87ab750b35408e0db.jpeg&t=0&width=480&text=1

• Sunlari yazin adam gibi fiyattan satsaniz olmazmi millet coluk cocuk doyasiya yesin kisin boyle bos bos kampanya yapmaniza gerek kalmaz

A101 birçok marketinde bazı ürünlerde ciddi indirimler var, büyük ihtimalle maldan nakite geçiyorlar

Dondurma işin her yıl yapıyordu sanırım kışın elektrik parası vermek yerine stoklarını nakite çeviriyor, ortak kampanya ile

Corona var soğukalgınlığı olup birde covid 19 ayırıcı tanısı ile uğraşılmaz

google da var, algidanın diğer ülkelerdeki magnum içeriğine bakın bir de türkiyede ki içeriğine bakın. başka birşey demiyorum siz göreceksiniz ne olduğunu. ayıptır. insanlarımız bunu hak etmiyor. algidaya da yakışmıyor !
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj

A101 birçok marketinde bazı ürünlerde ciddi indirimler var, büyük ihtimalle maldan nakite geçiyorlar

Dondurma işin her yıl yapıyordu sanırım kışın elektrik parası vermek yerine stoklarını nakite çeviriyor, ortak kampanya ile

Corona var soğukalgınlığı olup birde covid 19 ayırıcı tanısı ile uğraşılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 4 Kasım 2020; 20:51:57 >
  • Binbaşı
    1218 Mesaj

Dünya'nın en kötü algida dondurmaları Türkiye'de

• Binbaşı
    1980 Mesaj
    Sunlari yazin adam gibi fiyattan satsaniz olmazmi millet coluk cocuk doyasiya yesin kisin boyle bos bos kampanya yapmaniza gerek kalmaz
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj
    Adamlar 3 sente dondurma satıyorlar. Bi zahmet kötü olsun dondurmaları pardon sütlü buzları.
    |
    |
  • Yarbay
    10754 Mesaj

algidada ciddi bir kalitesizlik var dünya markası olmasına rağmen.

kornetto classic olanı denemek istiyorum bakalım nasılmış umarım bulurum magazalarda genelde bitmiş oluyor.

|
    |
  • Yarbay
    26744 Mesaj

elde kalanları koyuyorlar hep. frigola bulursam onu alırım

|
    |
  • Yarbay
    2150 Mesaj
    google da var, algidanın diğer ülkelerdeki magnum içeriğine bakın bir de türkiyede ki içeriğine bakın. başka birşey demiyorum siz göreceksiniz ne olduğunu. ayıptır. insanlarımız bunu hak etmiyor. algidaya da yakışmıyor !
  • Binbaşı
    1456 Mesaj
    Maraş usulü olanlar güzel ama içerik olarak kalitesi nasıldır bilemem. Bol sütlü olandan alabilirim sağ üstteki tatlıcım olanları tavsiye etmem. Geçen hafta dondurulmuş tavuk göğüs aldım 5 kilo, kilo fiyatı 8.5 TL idi ( mağazaya özeldi galiba)
    |
    |
  • Yarbay
    2845 Mesaj
    Magnumda algida değilmi? O neden yok... çakallar.

Maraş usulu, ankarada çağdaş markette vardı, ALPEDO markalı gerçek maraş dondurması satılıyor.
    |
    |
  • Yarbay
    2190 Mesaj

Dondurulmuş krem şanti + çikolata + bol kimyasal. Yine de cornetto güzel oluyor

|
    |
  • Binbaşı
    1083 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

İnsanlarımız bunu hakediyor; parasını vererek afiyetle yalayıp yediklerine ve Algida da hala bu ülkede para kazandığına ve ülkeyi terketmediğine göre her iki taraf da hallerinden son derece memnun gibi görünüyorlar

|
    |
  • Yarbay
    3784 Mesaj

sonunda bu kampanyayı bekliyordum :)

|
    |
  • Yarbay
    8381 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

Dünya'nın en kötü algida dondurmaları Türkiye'de

hükümetin umrunda değilsin çünkü
    |
    |
  • Yarbay
    3202 Mesaj

Carte'dor Toblerone

Big Bold

Bence en güzelleri bunlar kalanlar 5 para etmez belki Frigola

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Carte'dor Toblerone

Big Bold

Bence en güzelleri bunlar kalanlar 5 para etmez belki Frigola

2 liradan özdilekten stokladığım toblerone çok özledim  

|
    |
  • Yarbay
    3414 Mesaj
    quote:

Bizde satılanlar dondurma bile değil. Yağlı sütlü buz.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/6c/1f/c8/6c1fc88157fa0a89003a4b39ee9486f0.jpeg&t=0&width=480&text=1

Katkı maddesiz gerçek şeker ve sütle yapılan dondurmaların kilosu kaliteli pastanelerde 80-100 TL civarında. Gerçek dondurmalar onlar.

• Yüzbaşı
    764 Mesaj
    quote:

Gayet de yakışıyor, özleri bu ve artık siz de görebilmelisiniz...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    8 adet cornet aldım 12,5₺
    |
    |
  • Yarbay
    2845 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: infidel

Bizde satılanlar dondurma bile değil. Yağlı sütlü buz.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/6c/1f/c8/6c1fc88157fa0a89003a4b39ee9486f0.jpeg&t=0&width=480&text=1

Katkı maddesiz gerçek şeker ve sütle yapılan dondurmaların kilosu kaliteli pastanelerde 80-100 TL civarında. Gerçek dondurmalar onlar.

Alıntıları Göster

80/100 ney ya. Sakın almayın o paralara. Altı üstü süt yani. Maraştaki yerel firmalar paket gönderiyordu. Onlardan fiyat alın. Kervan, yaşarice... arayın sorun.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.