Şimdi Ara

a101 7 Mayıs Samsung Galaxy A5 999 Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
10.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar a101'in önünden geçerken fark ettim sonra foruma baktım konusu açılmamış hiç fiyat aşırı derece sıcak bim'in sattığı modeller gibi kırpılmış version mu acaba değilse stok bitmiştir zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuarek7 -- 8 Mayıs 2015; 14:28:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mağazaya özeldir. genelde böyle birşey yok.

Ama hiçbir ayrıntı yok.
  • Foto yüklenmiyor telefondan pc ye geçiyorum 5 dk ya foto atarım

• a3 fiyatına a5. distrübitör garantili hem de. düşünen varsa kaçırmasın derim.
  • cpu 1.2 s3den yavas degilmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarımı çok güzel bir telefon.
  • E serisi daha iyi ama her ikisinin de arka kapak çıkmaması benim için büyük kayıp, ondan düşünmem ben.
  • gittigidiyorda 1019 tl worldcarda 100 tl puan
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

gittigidiyorda 1019 tl worldcarda 100 tl puan

paralel ithalat o ürünler , bu ürün resmi samsung garantili fakat sadece mağazaya özel sanırım internet sitesinde böyle bir reklam yok..

• 4G li (emin olmasamda) model ve distribitör garantili olarak hiç bir sitede bu fiyata bulamazsınız. Fiyat yanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hanamichi

iyi de heryerde bu fiyat (hatta puan indirm vs daha uygun yerler var)
    http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-galaxy-a5-fiyati,4050375.html
    http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung/galaxy-a5-p204223030/

Bu satılan Samsung Türkiye garantili

Diğerleri aynı fiyat değil hatta daha ucuz ancak PARALEL ithalat.,

Aynı şeyler değil

Genelde 2 garanti arasında 100 tl lik telefonda 200 civarı oynar. O yüzden bu ürün bu garanti ile iyi fiyat

• artık hangi telefonda çıkıyor ki . Yeni modellerin çoğu böyle.. tüketim çılgınlığı adına
  • quote:

Orijinalden alıntı: tam zamanlı

artık hangi telefonda çıkıyor ki . Yeni modellerin çoğu böyle.. tüketim çılgınlığı adına

Değişim masrafından dolaı demiyorum ama , yedek patarya neredeyse şart olmuş bu zamanda.

Öyle bir batarya olması lazım ki normalde 2 gün oynarsan 1 günü rahata tamamlasın, yoksa bu bataryalarla kapalı telefon almam.
  • Ultra tasarruf modu var bu tlf da Batarya iyi gider arkadaşlar. 2. Eline 1000 tl istedi telefoncu 950 verdim kabul etmedi. İyi ki olmamış yoksa. Fiyatı iyi garanti iyi ihtiyacı olana yaşasın.

• S4 kullaniyorum.bununun 4g disinda artisi varmi.kasa kalitesi v.s nasil ?

• quote:

Orijinalden alıntı: texmo

S4 kullaniyorum.bununun 4g disinda artisi varmi.kasa kalitesi v.s nasil ?

s4 den geçmek mantıksız olur ama bu fiyat civarında telefon arayan arkadaşlar varsa cidden bu banda alınabilecek en güzel telefonlardan biri alacak arkadaşlar kaçırmasın ama bana sorarsanız ben almam neden diyeceksiniz 100 TL ekleyip 1080p sharp ekranlı, 20,7 mp sony kameralı, stabilite konusunda iphonela yarışan, 2500 TL lik telefonlara taş çıkaran MX4 ü tavsiye ederim. Onuda beğenmezseniz LG G2 güzel bir alternatif de mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-48562487 -- 10 Mayıs 2015; 13:32:53 >
  • yarın bozuldu mu garantisini sen mi vereceksin ? Kime güvenip de alacaksın o telefonu.. zaten ısınma v.s kronik sıkıntıları var. pek rom v.s anlamayanın işine gelmez. Ama s4 den de bu telefona geçilmezç Şekilcilik arıyorsan geçilir..
  • Hala A101 lerde var mı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.