F

Çavuş
24 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
.
2 polo tshirt 280 tl yerine 134 tl ye aldım.Tanesi 67 tl ye geliyor.Kargo bedava + mobil uygulamada %10 indirim
Not:Markaya laf atanlar boşuna yazmayın geçen mağzada 150 tl ydi pahalı diye almadım.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_pıoneer-se-cl522-r-kulakiçi-kulaklık-kırmızı-1163357.html
6 ay önce bir adet pioneer se cl722t ve se cl522 r aldım gayet iyi kulaklıklar yedek olarak almak isteyenler için veya iyi müzik dinlemek isteyenler için uygun.
gençler barajlar çekildi
tıp 50
hukuk 190
müh 300
mimarlık 250 bin oldu
Öncelikle merhaba benim renault megane aracım var.Bu ay masraf ettim teyp aldım 200 tl.4 tane pioneer hoparlör 350 watt onlarda 400 tl 2 tane hertz 150 watt tweeter aldım oda 250 tl.Anlayacağınız 850 tl ye tatminkar ama bana yetmeyen bi sistem oldu.Teypimde 2 tane arka 2 tane ön hoparlör 2 de tweeter için çıkış var.bunların hepsini kullandım.Sorum şu teypin +2tane amfi çıkışı var bunlara oval hoparlör bağlayabilirmiyim.Yoksa illa amfiyemi bağlamam lazım.Bu arada bass merakım yok net ses olsun o yüzden arabada subwofeer istemiyorum ne yapayım.
.
evet be organik kimyayı son geceye bıraktım sizde durumlar nedir
kuba nın sitesinde girişte gördüm
bu scooterdan almak istiyorum önerirmisiniz iyi ve kötü yanları neler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 322
İkinci El Bölümü Mesajları: 41
Konularının görüntülenme sayısı: 45.593 (Bu ay: 570)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 223 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.