Şimdi Ara

A101 5 EKİM 2017 Aldın Aldın İndirimleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
7.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

quote:

Orijinalden alıntı: rxxt

Çayın tadını ve fiyatını değerlendirebilecek arkadaşlar var mıdır ?

Aynı şeyi ben de soracaktım bu haliyle çay ucuz Lipton sarı paket Rize turist çayına göre tadı nasıldır acaba ?

Altın filiz genel olarak Çaykur Filiz çaya yakın bir tatta. Geleneksel karadeniz orta düzey bir çay lipton doğu karadeniz çayın bi kalite altı diyebilirim. ikisi 25 lira bence makul. Aroma olarak rize turist ve lipton sarıya göre biraz daha farklı koku olarak gayet güzel bir çay altın filiz. Hepsiburada'da ara ara 3 al 2 öde 1 alana 1 bedava gibi kampanyalar oluyor o kampanyalardan lipton earl grey yakalıyorum bergamutlu sevdiğim için bana göre en yoğun aromalı olan o. Tabi tiryakilik düzeyinde(günde 1-2 demlik) çay içmediğimi belirteyim.

• Ilginc bir katalog zira doristos ruffles felan su an 2.75 ama 5ekimde 3.25 olacak yani fiyati artacak nasil bir indirimse :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • black and decker g650 taşlama alınır tam f/p
    amatör için ideal 650 watt, yeni seri inceltilmiş kasa tek elle çalışmak daha kolay.
    n11 de en uygun 120 TL
    https://www.n11.com/yapi-market-ve-bahce/elektrikli-aletler-yapi-market/taslamalar?srt=PRICE_LOW&minp=40.00&m=Black%26Decker
    70 TL den başlayan tapon markalardansa b&d için fırsattır erken gitmekte fayda var.
  • Katlanır masa uygun fiyat alınır, kitaplık keza öyle.

Geçen hafta da ayakkabılık almıştım güzel çıktı a-101 bimi solladı güzel şeyler geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silikon tabancasını almayın patlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alvinoo

Darbeli matkap nasil daha once kullanan oldumu? Atlas gibi dandik midir?

Bir bosh veya makita kadar olmasa da atlası ikiye katlar diye düşünüyorum.

• albaycan_19 A kullanıcısına yanıt
    +1

• Vakumlu poşet fiyatı çok çok iyi, Koçtaş fena öpmüş bizi ya bu hatunlar araştırmadan ürün aldırıyor ya hep zarar ediyoruz kazık yiyoruz

• kafede kullanıyorum bu çayı arada çok uygun fiyatlı denk gelirse. ben pek çay içmem, 6-7 yıldır bu işi yapıyorum ama çokta anlarım dersem yalan olur, müşteri yorumlarına göre fena değil ama biraz hafif oluyor çay. hem rengi, hem kokusu, hemde lezzeti konusunda herkesi memnun ettiğim tek çay açık ara " gizli bahçe", tavsiye ederim. bu arada bu fiyata ben en az 20-25 kilo alırım, bu paralara pek denk gelmiyor bu ayarda çay.

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşım çok memnun kaldığını söylemişti, ben de indirimde görünce almıştım. Dubleks evin pvc yaptırdığımız için sökülen tüm doğramalarını bu aletle kestim. Şöminelik odun haline getirdim. Bana mısın demedi? BİM'de ilk satılan modellerdendi, markası Atlas değildi. Yalnız bilinçli ve dikkatli kullanmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismok

Bir arkadaşım çok memnun kaldığını söylemişti, ben de indirimde görünce almıştım. Dubleks evin pvc yaptırdığımız için sökülen tüm doğramalarını bu aletle kestim. Şöminelik odun haline getirdim. Bana mısın demedi? BİM'de ilk satılan modellerdendi, markası Atlas değildi. Yalnız bilinçli ve dikkatli kullanmak lazım.

Anladım hocam teşekkür ederim. Bimde heifer satılıyor. Bu atlas nasıl bilemedim dayanıklı olur mu

• Ooo kamp sandalyesi kitaplık alırım dal.

Şu sandalyeyi alasım vardı kalırsa 2 tane alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

Orijinalden alıntı: ismok

Anladım hocam teşekkür ederim. Bimde heifer satılıyor. Bu atlas nasıl bilemedim dayanıklı olur mu

Aynen şimdi hatırladım. Heifer markaydı. Ben çok memnunum. İki kere kullandım, bana göre sermayeyi çoktan kurtardı.
  • Tv konusunda kararsız kaldım. Arçelik 43inç 5531 modeli 1589 lira... 290 lira fark var Arçelik almaya değer mi sizce?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.