Şimdi Ara

A101 4 Haziran 2015 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
5
Favori
13.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hometech Hdmi HT1200 Uydu Alıcısı +Hdmı kablo hediyeli 69,30 TL

http://www.sanalpazar.com/Hometech-Hdmi-Ht1200-Uydu-Alicisi-hdmi-Kablo-Hediyeli__isp39212083
  • Eve 2 sandalye alalım dedik 5 tane a101 gezdik sabah 9 da açtığımız gibi tükendi dediler anlamıyorum herkesin mi sandalyeye ihtiyacı vardı bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Benim de akılmda almak vardı öğleyin falan, burda da bitirmişlerdir ama sizinki daha sinir bozucu bir durummuş
  • ^Teacher^ kullanıcısına yanıt
    Ben normal vatandaşın hepsini bitireceğini sanmıyorum bu işin ticaretini yapanlar alıp daha pahalıya satıyordur kesin

• HT 1010 uydu alıcısında HDMI vardır.

A101'den daha ucuza satan başka yer yok, hometech ile anlaşması olduğundan dolayı hometech kendi sitesinde bile satmıyor ürünü.

Forumda çok kullanan var ürünü bayağı da olumlu yorumlar okudum, almak isteyenler kaçırmasın diyebilirim.
  • insertteki Tv yi almak isteyip bulamayan varsa ankara ilinde yardımcı olabilirim şubemizde var pm atabilirsiniz

Masa,sandalye ve tabure de dahil !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atarabasi -- 4 Haziran 2015; 17:02:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxAurilius

Broşürdeki resimde biraz kötü çıkmış, görüntüsü böyle değil gayet güzel. Malzeme kalitesi fiyatına göre fena değil, tabi çok iyi demek doğru değil ama bu fiyata alınır. Aslında 1 tane daha mı alsam ki diye düşünüyorum

Kitaplık uzun ve ince bir kutuda geliyor. Gerçi kutu sayılmaz, kalın kartona sarılmış gibi düşünün . İçinden vidalar, suntalar vs. parçalı halde çıkıyor. Kurulum kağıdı var bi tane kurarken pek zorlanılmaz. Tek başına zor taşınır, ağır biraz. Arabayla veya 2 kişi taşımanızda fayda var

Ayrıca kutuyu açarken tamamen çıkarın . Benim gibi ucunu açıp içinden suntaları çıkarırsanız çizilebilir :)

hocAm bende vidalar ve kapaklarin kuplari cikmadi eksik mi oluyor kutu icerigi?

• kiyok K kullanıcısına yanıt
    Evet büyük ihtimal. Bende kutu ortasında naylona sarılı şekilde çıktıydı. Yani bayada vardı içinde çivi, vida, kulplar vs. Zaten kitaplık arkalığını da bu çiviler çizdiydi, neyse ki görünmeyen yerde oldu da mobilya kalemi ile kapattım.

Bir de bugün a101de biri alırken gördüm, kitaplığın kutusunu değiştirmişler sanırım. Dar ve 2 parça olarak kutulanmıştı, yada gördüğüm kutu kitaplığın değildi emin değilim.
  • 2014 aralık ayinda 106 ekran olanını aldim. Full hd ve kendinden uydulu. Kanal gecisleri gayet hızlı. Fiyatina gore gayet iyi bi urun. Kullanimindan memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.