Şimdi Ara

A101 4 Haziran 2015 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
5
Favori
13.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nexon tv kullanan varmı tavsıye edermısınız
  • Ben geçenlerde 1-1.5 ay önce televizyonun A101'den 42'' olanını almıştım.Çok memnun kaldım.Şahsen ben tavsiye ederim bu televizyonu
  • Kıymanın kilosu iyimis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen sene bu plastik masa sandalyelerden alan kullanan oldu mu aranızda? Kalite , sağlamlık nasıl, markası nedir, Siesta marka ile kıyaslanırsa durum ne olur? Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • gene başladı tv furyası sat sat bitmiyor. hatta flash ve sd kartta var
    banyo dolapları ve eğer kaliteli ise bahçe masa sandalye alınabilir duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokanisin

Nexon tv kullanan varmı tavsıye edermısınız

Ben 42" 3D LED olanını kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar
  • Dana kıyma, hazır kadayıf, gül suyu (bulunsun evde bi tane) , 3lü tava seti yetişirsem alırım
  • britony kullanıcısına yanıt
    uydu alıcısı, sd yayınlarda sıkıntı yok. ancak hd yayınlarda bazen ses görüntü uyuşmazlığı olabiliyor. onuda gidermek için kanalı ileri geri yapmanız yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xvso -- 30 Mayıs 2015; 0:46:55 >
  • Televizyon alınır mı? Mkv film oynatır mı?

• TV'nin SD performansı nasıl?
  • yine mi bamya
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Beyler tv nasıl alanlar var mıydı önceden?

Aynen yorum bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: xvso

uydu alıcısı, sd yayınlarda sıkıntı yok. ancak hd yayınlarda bazen ses görüntü uyuşmazlığı olabiliyor. onuda gidermek için kanalı ileri geri yapmanız yeterli.

sürekli mi bu şekilde oluyor. ben bu sefer uydu alıcısını almayı düşünüyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adaletliyiz

quote:

Orijinalden alıntı: xvso

sürekli mi bu şekilde oluyor. ben bu sefer uydu alıcısını almayı düşünüyorum da.

sürekli değilde, hd bir kanalda 15-20 dakika sonra farkedilmeye başlanıyor. sanırım alıcının içindeki chipin ses-görüntü işlemesiyle alakalı bir durum.
    farklı hdmi kablolar denedim, sorun kablodan değil.

alın deneyin. bariz problem yaratırsa iade edersiniz en fazla.
  • bende 48 inch SLİM SEG var a101 den almıştım 3-4 aydır sorunsuz çalışıyor. bu 49 inch, gene vestel yan markası ama SLİM diye belirtmemişler. Biraz kalın kasalılardan olabilir. Vestel'in öyle üretimleri de var. Ona dikkat edin.
  • uydu alıcısı ht 1200 modeli wifi hediyeli 89 tl ye gelmiş 2- 3 gün önce tesadüfen gördüm,3-4 tane vardı açılmamış wifi hediyeli 1200 modelinden 1 tane aldım, bu fiyata kesinlikle kaçmaz 60 tl ye normal alıcağınıza wifi hediyeli hd uydu daha mantıklı.

A 101 Pazar Küçükçekmece İstanbul
    Adres:
    İnönü Mah Çınar Yolu Cad Seda Sk No:22 Sefaköy

http://www.ebrosur.com/A-101-Pazar/d-st5697

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caprice -- 30 Mayıs 2015; 16:06:21 >
  • Yatak nasıl acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caprice

uydu alıcısı ht 1200 modeli wifi hediyeli 89 tl ye gelmiş 2- 3 gün önce tesadüfen gördüm,3-4 tane vardı açılmamış wifi hediyeli 1200 modelinden 1 tane aldım, bu fiyata kesinlikle kaçmaz 60 tl ye normal alıcağınıza wifi hediyeli hd uydu daha mantıklı.

A 101 Pazar Küçükçekmece İstanbul
    Adres:
    İnönü Mah Çınar Yolu Cad Seda Sk No:22 Sefaköy

http://www.ebrosur.com/A-101-Pazar/d-st5697

TV DE WİFİ VAR ZATEN NE GEREK VAR Kİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adaletliyiz -- 1 Haziran 2015; 0:41:29 >

• yatak nasil arkadaslar, misafirlik is gorur mu?

• Altmış liraya Hometech mi,yoksa yüz liraya Next Minix Black 2 Plus mı almalı arkadaşlar?Aradaki fiyat farkını da dikkate alarak...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.