Şimdi Ara

A101 26-29 Ocak 2017 Şube özel (ankara)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
3.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • a101 ankara tandoğan şubesine özel indirimli fiyatlar (maltepe metro durağı çıkışındaki şube)
    listedeki soldaki fiyatlar normal fiyatlar en sağdaki fiyatlar mağazaya özel indirimli fiyatlardır.
    A101 26-29 Ocak 2017 Şube özel (ankara)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atarabasi -- 25 Ocak 2017; 14:26:36 >

• bugün sanayide oto ünlü den 3 lt radyatör antifirizini 17 liraya aldık bi abime
  • Regal dondurucu fiyat güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv şu zamanda o fiyata bedava

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım asılsız bildirimlerde bulunma. Dün dediğin şubeye saat 17 de gittik görevli öyle bi indirim olmadığını söyledi. Boşu boşuna yorulduk senin yüzünden.
  • listenin en altında fiyat farkı yazdığına göre bu şubenin müdürüsünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcan_dk

Regal dondurucu fiyat güzel

tuik enflasyon sepetinden gidayi cikarip derin dondurucu, store perde koydu... a101 boyle ekstra indirim yapinca enflasyon eksi cikabilir
  • keşke sadece belirli bir şubeye özel olmasaymış....
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

keşke sadece belirli bir şubeye özel olmasaymış....

dönem dönem şube cirosunu yükseltmek, müşterilerini arttırmak maksatlı şubelere özel indirimler yapılıyor
  • ebola06 E kullanıcısına yanıt
    Hocam 26 sında başlayacak demiş zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebola06

arkadaşım asılsız bildirimlerde bulunma. Dün dediğin şubeye saat 17 de gittik görevli öyle bi indirim olmadığını söyledi. Boşu boşuna yorulduk senin yüzünden.

belki farklı bir şubeye gitmişsinizdir. indirim ankara maltepe metro durağı çıkışındaki şube bugün itibariyle indirim başladı yardımcı olacağım bişey olursa pm atabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atarabasi -- 26 Ocak 2017; 19:5:59 >
  • evim yanındaki binada 48 yıldır orda oturuyorum,yarın aşagıya iner bakarım gençler ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atarabasi

quote:

arkadaşım asılsız bildirimlerde bulunma. Dün dediğin şubeye saat 17 de gittik görevli öyle bi indirim olmadığını söyledi. Boşu boşuna yorulduk senin yüzünden.

belki farklı bir şubeye gitmişsinizdir. indirim ankara maltepe metro durağı çıkışındaki şube bugün itibariyle indirim başladı yardımcı olacağım bişey olursa pm atabilirsiniz

bizzat dediğiniz şubeye dün gittim aldığım ürünlerden biri defolu çıktı tekrar gittim internette şubenize özel kampanya var diye geldim hiç bi indirim yok dedim kasiyer eski kampanya görmüşsünüzdür dedi yani kimse yormasın kendisini

• xreggaex X kullanıcısına yanıt
    İndirim varsa da sistemlerini guncellememislerdir belki. Bazen öyle oluyor diye biliyorum ama atarabasi nickli kişi a101 çalışanı diye hatırlıyorum, belki meseleyi açıklığa kavusturabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xreggaex

quote:

Orijinalden alıntı: atarabasi

quote:

bizzat dediğiniz şubeye dün gittim aldığım ürünlerden biri defolu çıktı tekrar gittim internette şubenize özel kampanya var diye geldim hiç bi indirim yok dedim kasiyer eski kampanya görmüşsünüzdür dedi yani kimse yormasın kendisini

https://yandex.com.tr/harita/104782/cankaya/?ll=32.850210%2C39.924600&z=18&l=stv%2Csta&panorama%5Bpoint%5D=32.844080%2C39.931403&panorama%5Bdirection%5D=57.095862%2C13.544606&panorama%5Bspan%5D=120.000000%2C63.651740

şube buradaki şube yolun karşısında ve tandoğan kavşaktaq bir şube daha var belki o şubelere gitmişsinizdir çalışanların kampanya hakkında bilgisi var ve var olan ürünü satmak onlarında işine gelir ürünleri satılmaması onların için bir avantaj değil yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.