Şimdi Ara

A101 22 Ocak (Tablet)Quad Core 1.8ghz 149 lira (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
5
Favori
19.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quaick

Bu islemciye windows kurulabilir??? Windows tablet bu :D

dont 2000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah ah nereye gidiyor bu forum.

• quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

quote:

Orijinalden alıntı: Bahamud

hahaha haklısın da o hometech tabletleri sokağın başındak herhangibi bir tamrci onarabilirmi ?
    tabiki hayır
    ama asus ne olursa olsun yedek parça dünyası o ACETECA arkadaa katılıyorum
    ama sende hakşısın 150 tl lik tablet

Asus balon bir marka..kaç tane asus urun aldıysam problem yasadım...
    Android tabletde casper ın çok çok iyi modelleri var..kasalarıda çok iyi...
    Mesela casper t1e...
    Casper t10 daha da güzel

casper çalışanı olduğun nasılda belli . caspercı seni .

• iron_maiden_levent kullanıcısına yanıt
    bir de root desteği verseler veya rootlu ve rootsuz 2 ayrı sürüm :)

adb devices
    adb shell
    pm set-install-location 2
    yapıyorsun yine de uygulamaları hafıza kartına kurdurmuyor cihaz. 2 partition olmasaydı işe yarardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Tablet hala bulunabiliyor mu a101 lerde?

Ben az önce aldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sdymz

Bende bu tableti almıştım ama birkaç kişi wifi performansının kötü olduğundan bahsetmiş. Sizce nasıl?

Bu ürünle ilgili Wi-Fi şikayeti olduğunu ilk defa senden duydum, kullanıcılar hep iyi olduğunu yazmış...
  • Tşk. Ben de bakıyım

• Ürünü 2 saattir kurcaliyorum.gta san andreas kurdum kasma vs yaşamadan oynadim.

Eger benim gibi kaliteli bir ekrana sahip telefon kullaniyorsaniz tablette sıkıntı çekebilirsiniz. Lg g2 kullaniyorum telefondan başımı cevirip tablete baktigim da tabletin ekrani cok kalitesiz gozukuyor. Ama yok telefonunuzunda ekrani hd çözünürlükte degilse ürün idare eder. Ozellikle tarayicisini begendim.

Antutusa 33 nin puan aliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

quote:

Orijinalden alıntı: Bahamud

hahaha haklısın da o hometech tabletleri sokağın başındak herhangibi bir tamrci onarabilirmi ?
    tabiki hayır
    ama asus ne olursa olsun yedek parça dünyası o ACETECA arkadaa katılıyorum
    ama sende hakşısın 150 tl lik tablet

Asus balon bir marka..kaç tane asus urun aldıysam problem yasadım...
    Android tabletde casper ın çok çok iyi modelleri var..kasalarıda çok iyi...
    Mesela casper t1e...
    Casper t10 daha da güzel

casper çalışanı olduğun nasılda belli . caspercı seni .

Casper ın yerını bilmem..24 yıldır gıda sektorundeyim...hayal alemindesin...
    Seni asus calısanı seniiii...

• quote:

Orijinalden alıntı: messevim

Ürünü 2 saattir kurcaliyorum.gta san andreas kurdum kasma vs yaşamadan oynadim.

Eger benim gibi kaliteli bir ekrana sahip telefon kullaniyorsaniz tablette sıkıntı çekebilirsiniz. Lg g2 kullaniyorum telefondan başımı cevirip tablete baktigim da tabletin ekrani cok kalitesiz gozukuyor. Ama yok telefonunuzunda ekrani hd çözünürlükte degilse ürün idare eder. Ozellikle tarayicisini begendim.

Hocam sabah sabah güldürdün LG G2'nin fiyatı nedir? Sana sadece bunu sormak isterim. Karşılaştırma yaparken uçmayalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: amer4a

quote:

Hocam sabah sabah güldürdün LG G2'nin fiyatı nedir? Sana sadece bunu sormak isterim. Karşılaştırma yaparken uçmayalım...

Kardesim dikkat edersen tableti kötulemedim. G2 ile.kiyaslamada yapmadim..sadece eger kaliteli bir alet kullaniyorsaniz bu tabletin ekraninda sikinti çekebilirsiniz dedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: amer4a

quote:

Kardesim dikkat edersen tableti kötulemedim. G2 ile.kiyaslamada yapmadim..sadece eger kaliteli bir alet kullaniyorsaniz bu tabletin ekraninda sikinti çekebilirsiniz dedim.

tabi ki hocam ama yanlış cümle kurmuşsun, dediğini anladım yüksek çözünürlük beklemeyin diyorsun ama fiyatına göre konuşmak daha adil olur bence. İdare eder diyebiliriz.

• amer4a kullanıcısına yanıt
    tabii ki idare eder. 150 liralık tablet le gta sayı hiç kasmadan oynayabiliyorum.. tek sorunum hafıza.. bir türlü root edemedim tableti
  • bu tablete root atabileniniz oldu mu ?

• Hala robot atamadım. Bu sıkıntı insanı çileden çıkarıyor. Hafıza çok çabuk doluyor....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz hızlı ve hafif oldugundan 6 yasındaki oglumun en sevdiği tablet oldu...evde 3 tane tablet var ama o bunu kullanıyor..adınıda "süper hızlı tablet"koydu...
    İsterken bile süper hızlı tabletimi versene diye istiyor..
    Oysaki diğer iki tablette 4 cekirdekli ve 1gb ram li..çocuk çözmüş olayı..

• https://www.youtube.com/watch?v=C4aQ-LaiJao
    Tableti almaya niyeti olan ancak kararsız arkadaşlara referans olabilmesi için asphalt 8 performansını paylaşıyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=C4aQ-LaiJao
  • Cihazi rootlayabilen varmı?

• bu cihaz nasıl önerirmisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.