Şimdi Ara

A101 22 Ocak (Tablet)Quad Core 1.8ghz 149 lira (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
5
Favori
19.399
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet antutuda 32 bin kusur puan aliyor...ucuz olduğundan iyi demeye kimsenin dili varmiyor...
    Bu Tablet 149 TL te bedava bence...
    Gecen ay exper sen 8" dört çekirdekli tablet aldim...alwinner a31s işlemcili...1gb RAM....269 TL ye…antutuda 15000 bin falan alıyor..
    Ekrani hariç hometech ona hiz açisindan neredeyse iki kat fark atar...sarji falan her açıdan hometech daha iyi...
    Yalniz ekran aydinlatmasi daha kötü.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taylor1956 -- 24 Ocak 2015; 20:18:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenist

Selam arkadaşlar acil bir soru ?

Bu tablete instegram yüklemede problem yaşayanınız oldumu ?
    Uygun sürüm değil hatası alıyorum.Duruma göre geri vereceğim.

Ben playstore linki girilip apk indirebilen bir siteden indirip onu kurdum. Ayrica 1mobile market kurup onunla guncellemistim galiba.
    Ram 1gb degil de 884mb cikti.antutu 32000uzerinde. Ram yetersiz geldi neden derseniz 2 hafta onceki tablette arkaya uygulama attigimda tekrar o uygulamaya dondugumde kaldigim yeri hatirliyordu.bunda misal instagram ve facebbokta sayfayi tekrardan yeniliyor ve kaldigim yeri bulana kadar ugrasiyorum. Ayni sey web browserlar icin de gecerli. Ayrica dedigim yenileme islemi bir sure beklemeye sebep oluyor.ekstradan internet kullaniyor vs. Hafiza yine yetersiz.root yapmak sart gibi.ama nasil bilmiyorum. Uygulamakari sdye tasimak,Titanium backup ve viper4android kullanmak istiyorum ama root istiyorlar.

• Pil seviyesini •/• de olarak pil göstergesinin yaninda göstertemedim...bu özellik yok yada ben bulamadim...
    Başaran varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vermicem

Arkadaşlar daha geçen hafta 199 tl ye asus aldım mediamakrktan kargo ücretsiz taş gibi suan donma filan yok asphalt 7-8 oynuyor ufaklık :)) o derece 50 tl verip asus daha mantıklı siz bilirsiniz

benim oğlan da 5 yaşında.bu dediğin oyunu oynayabilir mi? hangi oyunları tavsiye edersin?
    tablet 140 liralık hometech 2 gb rem.
  • tableti aldıysanız bi antutu testi sonucunu atarmısınız ben yine ayın 8.deki tableti almıştım direk geri verdim berbat bir tablet de rootlanmıyor ve ddr 2 ramı vardı bu tablette muhtemelen aradığım gibi değil geçen haftalarda 450 tl lik bi tableti 204 tl ye aldım ucuzlukcu.com dan ve baya iyi nexus tab 4 ü antutu testinde geçiyor gta san andreası max ayarladar kasmadan oynatıyor ve rootladım markası everest dc 702 ama yinede kardşm clash of clans oynasın diye bir tablet alıcam merak ettim bi test sonucu atarmısınız

( bu arada aldığım tableti üst düzey kullanıcılara yani rootluyacak falan varsa direk alın derim harika bi tablet sate dahili hafızası 16 gb yani 150 tl yerine 204 tl verirseniz nexus tablet ayarında bi tabletiniz olur. )
  • hocam sizin oğlan six guns (vahşi batı oyunu ) asphat 8 (yarış oyunu ) ve gang star vegası oynasa iyi o tableti bende aldım aynı tarihte benim ayarımda değil tablet ama sizin oğlana bu oyunarı yüklemesini tavsiye ederim

not : gangstar vegas kasıyor ama biraz ben tableti iade edeli 2 hafta oldu
  • BUGATTI kullanıcısına yanıt
    GLTOSD olağan üstü basit bi uygulama kullanın bu arada attığınız sd kartın bir hız sorunu olabilir
    yeni sd cart alıcaklar kesinlikler alıcaklara yeri X4hızında olsun desinler ben 1 yıl önce tabletimde kasan oynu attım kasma sorunu düzeldi şahsen denedim bunu tabletin dahili hızı genelde X2 dir yani x4 alırsanız rahat edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

Evet antutuda 32 bin kusur puan aliyor...ucuz olduğundan iyi demeye kimsenin dili varmiyor...
    Bu Tablet 149 TL te bedava bence...
    Gecen ay exper sen 8" dört çekirdekli tablet aldim...alwinner a31s işlemcili...1gb RAM....269 TL ye…antutuda 15000 bin falan alıyor..
    Ekrani hariç hometech ona hiz açisindan neredeyse iki kat fark atar...sarji falan her açıdan hometech daha iyi...
    Yalniz ekran aydinlatmasi daha kötü.....

ss atarmısın ?
  • https://www.youtube.com/watch?v=Z_hHBKjiB5A Bu tableti merak edenler için bir video çektim arkadaşlar buyrun.
  • Bende resim ekleyim bari, klavye ve kılıfıyla 10 numara oldu :)

A101 22 Ocak (Tablet)Quad Core 1.8ghz 149 lira
  • arkadaşlar yalnış anlamayın ama root candır ya 20 mt uzaktan sixaxis kontroller ile pes 14 oynuyorum evimde bide hdmı bağladım yani rootlanmıyosa bile alınabilir bi tabletmiş ama bilemedim elimde ki 3 tabletin 2 sini satıp alırdım sonuçta gerçekten iyi bi sistemi var ama dediğim gibi ben kabıydı kutusuydu yok efendim klavyeydi deken hdmı ile pes 14 bam başka bi olay bende bi video çekiyim atayım :D modern combatı acaba sizin tablette nasıldır benim tahminimce gram kasma olmaz ama hdmı yok

bi 101 bulup alsam keşke :D
  • amer4a kullanıcısına yanıt
    hahaha haklısın da o hometech tabletleri sokağın başındak herhangibi bir tamrci onarabilirmi ?
    tabiki hayır
    ama asus ne olursa olsun yedek parça dünyası o ACETECA arkadaa katılıyorum
    ama sende hakşısın 150 tl lik tablet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahamud

hahaha haklısın da o hometech tabletleri sokağın başındak herhangibi bir tamrci onarabilirmi ?
    tabiki hayır
    ama asus ne olursa olsun yedek parça dünyası o ACETECA arkadaa katılıyorum
    ama sende hakşısın 150 tl lik tablet

Asus balon bir marka..kaç tane asus urun aldıysam problem yasadım...
    Android tabletde casper ın çok çok iyi modelleri var..kasalarıda çok iyi...
    Mesela casper t1e...
    Casper t10 daha da güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taylor1956 -- 28 Ocak 2015; 21:43:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmware siteye koyulmuş.
    http://hometechtablet.blogspot.com/p/firmware.html
    Açılan sayfada HOMETECH ULTRA TAB7'ye tıklayabilirsiniz.
    buraya yönlendiriyor:https://yadi.sk/d/KjVMMnoneJDKR
    değişen yönlendirme:http://dosya.co/79uac734rxp1/Ultra_Tab_7_Yaz%C4%B1l%C4%B1m_Update_Tool.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metep -- 4 Şubat 2015; 15:17:26 >

• metep M kullanıcısına yanıt
    İşte ürününün arkasında olan firma örneği :)
  • update i yapabilen oldumu sanırsam büyük boyutlu dosyada bir hata var ?
  • Bende bu tableti almıştım ama birkaç kişi wifi performansının kötü olduğundan bahsetmiş. Sizce nasıl?
  • Wifi performansı vasat . mesafe uzak olduğu zaman kopmalar yaşanıyor. ama benim eviminin yüzde 90'nında rahat kullanıyorum
  • Tablet hala bulunabiliyor mu a101 lerde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 29 Ocak 2015; 20:59:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanmıyorum ilk günden tükenmiştir
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.