Şimdi Ara

A101 18 Haziran 2015 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
7
Favori
21.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gittiğim şubeye hasır gelmemiş boxer gelmemiş araç bakım sti gelmemiş sadece kemer aldım çıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

quote:

Orijinalden alıntı: albaycan_19

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

wd40 fiyatı iyi

pasta cila-telefon tutacağı-oto bakım kiti ve wd40 almayı düşünüyorum

Ben de gecen sene a 101 deki telf tutucuyu almıştım. Birkaç gün icinde sıcaktan yamuldu. Ben de bimeksteki 15 TL.lık tutucuyu aldim. 1 yıldır sıkıntısız kullanıyorum.

http://m.bimeks.com.tr/Urun/133884 bu mu aldiginiz urun

Evet aynisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En sağdaki tıraş makinesi nasıl sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaygcl -- 18 Haziran 2015; 12:49:59 >
  • Geç kaldım araç süpürgesi kalmamış,oto bakım seti aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

araç içi kameradan kimse bahsetmemiş önceden 720p lik modelleri satıyorlardı şimdi FHD gelmiş. Acaba nasıldır 40 lira uygun gibi aslında. Gece çekimi de iyiyse düşünülebilir acaba alıp kullanan oldu mu hiç. Gece öndeki aracın plakası okunacak seviyede mi ? Ya da gündüz kaç metreye kadar netlik sağlıyor çözünürlük ? Bazı araç içi kamera videoları izliyorum netlik rezalet telefonlar bile daha net çekiyor vallahi

40 liraya alinacak arac ici kameradan cacik olmaz hocam.
    220 liralik bir cihaz kullaniyorum 1080P kayitli o bile cogu zaman gelen gunes isigi acilari nedeniyle kotu performan gosterebiliyor.

Hocam araç kapalıyken de çekiuor mu bunlar? Mesela arabayı park ettik park halinde biri vurdu onu gösteriyor mı? Eğer çekmiyorsa 4 lüleri yakıp arabayı kilitledik o durumda çekiuor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasinayse

quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

quote:

araç içi kameradan kimse bahsetmemiş önceden 720p lik modelleri satıyorlardı şimdi FHD gelmiş. Acaba nasıldır 40 lira uygun gibi aslında. Gece çekimi de iyiyse düşünülebilir acaba alıp kullanan oldu mu hiç. Gece öndeki aracın plakası okunacak seviyede mi ? Ya da gündüz kaç metreye kadar netlik sağlıyor çözünürlük ? Bazı araç içi kamera videoları izliyorum netlik rezalet telefonlar bile daha net çekiyor vallahi

40 liraya alinacak arac ici kameradan cacik olmaz hocam.
    220 liralik bir cihaz kullaniyorum 1080P kayitli o bile cogu zaman gelen gunes isigi acilari nedeniyle kotu performan gosterebiliyor.

Hocam araç kapalıyken de çekiuor mu bunlar? Mesela arabayı park ettik park halinde biri vurdu onu gösteriyor mı? Eğer çekmiyorsa 4 lüleri yakıp arabayı kilitledik o durumda çekiuor mu

Hocam cok fonksiyonlu kameralar var. Arac kapaliyken 7/24 cekenler hareket algiladiginda cekmeye baslayanlar darbe algilandiginda cekmeye baslamalar... Hepsi fiyatina gore iste

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

biliyorum lakin bahsettiğim gibi n11 çek kupon vs takip edilirse alınır yani
    ben gerçekten sıcak fırsat olduğunu düşünmüyorum fiyatların bimde a101 de eskidendi..
    sadece algı pazarlanıyor artık bu marketlerde başka birşey yok..
    11,95 hasır oto minderi var insertte ikili
    sanayiye gidin aksesuarcıda 10 tl dir..cam güneşliği 2,95 japon pazarında da 3 tl ?

Dostum zaten ürünler 10 tl altında fiyatı olan 3 kuruşluk malzemeler. Tamam bizde ölücüyüz v.s. fakat n11 de kırk takla atarak üstüne kargo v.s. ordan çek burdan gönder diyerek 1-2 tl daha ucuza almaya çalışmak mı daha mantıklı. Yoksa zahmetsiz aynı sokakta bulunan a101 den almak mı daha mantıklı?

Ürünler yanıyor demiyorum fakat fiyatlar uygun. İhtiyacı olanlar wd 40'ı alabilirler.

Oto bakım setine gelince kaliteli bir şey olmadığını bende düşünüyorum fiyat ortada. Ama fiyat uygun yani ne kadar kötü olsada bu fiyata bence alınır.

Oto bakım setini henüz denemedim akşam iş çıkışı araç üzerinde bir denerim

• Araç süpürgesi nasildir kullanan yokmu burada. HB.da yorumlar genelde iyi yönde. Orda 31 TL + kargo 35e gelir. İyiyse a101den alicam.
    Kablonun kısalığından şikayet edilmiş. Araç içi çoklu prizle birlikte kullanılırsa bagaja bile uzanacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albaycan_19 -- 18 Haziran 2015; 13:50:55 >
  • Şu wd40 nerede kullanılır diyordum. Konusu bile varmış.https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=4120565&p=7
    Her derde deva imiş.Almalı bir tane.
    Bir de şu yan cam guneslikten almalı. Yazın güneş yandan geldiğinde ve uzun sure ayni yönde gidildiğinde kollarım yanıyordu. Bu urun ise yarayabilir. Arka camlardan da iyi olur.

• Çekme halatını almayın-aldırmayın. mümkünse hiç bir oto ürününü almayın hepsi ayrı bir dandik
  • Arka cam ve ön güneşlik ve usb çoklayıcı demiştim annem almış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

Tras köpükmü jelmi hangisi kullanışlı

Köpük sakalın yüzeyinde kalıyor dibine inemiyor. Jel daha güzel yayılıyor krem gibi ve sakalı daha güzel nemlendiriyor.

Yalnız hani şu fırçalara sıkılan diş macunu gibi kremler varya derby ve arko'nun işte onlardan aldım tıraş jeli gibi sürüyorum yüzüme fırça kullanmadan, inan köpük ve jelden daha peformanslı bir kesme sağlıyor. Pahalı bir şey değil zaten onlar bir dene istersen

Hiç öyle krem görmedim. Link atabilir misin?

Bunlardan, marketlerde olması lazım.

http://www.evyap.com.tr/tr/urunler/erkek/erkek_arko_01.asp

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Link için saol. Hiç gözüme çarpmadı.

• Sabah 2 adet oto bakım setinden aldım. Gecen sene aynı markayı bim getirmişti. Fiyatına göre cok iyi performansı var o yüzden 2 adet aldım. Tavsiye ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Araç bakım 1 adet kalmış kaptım hemen, telefon tutucuyu da aldım ama bir süre sonra vantuz düşüyor, iyi değil gibi yani, denemek için almıştım zaten.

Araç bakım setinde de en iyi ürün lastik parlatıcı, 15-20TL'ye satılan markalı lastik parlatıcılardan bile daha iyi, parfüm de eh işte, iç cilayı zaten sürmem araca. Çizik giderici cilayı da denerim bir ara. Fiyatına göre iyi set her şekilde.

İç cilayı neden kullanmıyosunuz hocam bi zararımı var

• güneşlik vantuzlu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FURKANDS

güneşlik vantuzlu mu?

evet

• oto setini kurutmuşlar sağolsunlar, pasta cila aldım bende. Arabada denedim, süt gibiydi sandığımız katı pasta cilalar gibi değil. Çok hoşuma gitti bir tane daha aldım. Aşındırıcılığı çok yüksek değil boyayı matlaştırmıyor üstüne tekrar wax sürmenize gerek yok. Yarın birtane daha alabilirim dursun kenarda.
  • Oto süpürgesi vardı az önce almadım. Deneme fırsatı olur mu diye sorduk arkadaşla beraber arabada çalıştırdık. Belki benim akü yüzündendir bilmiyorum ama yerden tozu almadı doğru düzgün.. Hafifliği ve plastiği de hoşuma gitmedi. Sinbo olması da ayrı bi eksi puan tabi... Caydım kısacası almadım.

• WD-40 kalmışsa alayım, kurumuş duvar boyalarını çıkartıyor mu bi deneyelim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.