Şimdi Ara

A101 17 MAYIS 2018 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
11.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sordum 3 subeye bitti dediler.yuzde 90 calisanlar almış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    İş görür hocam.
  • A101 17 MAYIS 2018

hayırlı iftarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yozcaliskan

hayırlı iftarlar
    lezzet durumu ne? bende alıcaktım logo bıldıgımız özsütün logosu gıbı gekmwdı ama sanırım bildigimiz özsütün. alalımmı nedir tadı tuzu aroması??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pasta özsüt olması sebebiyle beklenti yüksekti ama idare eder ile vasat arasında bi yerde. (Benim aldığım fıstıklı) tek güzel yanı hafif.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urbanrevolt

İş görür hocam.
    Hocam hangisi :)
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    İkisi de diyelim :) Aprilla fena marka değildir.Kulaklık ise çok beklentiniz yoksa fiyatına göre kötü değil.
  • eliptiği tavsiye etmem. birebir aynı modelin farklı markasını aldım 1-2 sene önce hb'den 500 liraya. gacur gucur oynuyor her yeri, sıktığın vida kendiliğinden gevşiyor, sağa sola oynuyor ve dinamiği kötü. ayarlanabilir sertlik diye bir şey yok, %10 bile fark etmiyor. o parayla spor salonuna 2-3 ay yazılabilirsiniz daha iyi olur. yok illa alacağım diyen varsa gelsin 200 liradan benim eliptiği vereyim toplasan 20 kere kullanmamışımdır.
  • Ben pastadan memnun kalmadım yada beklentim Özsüt diye yüksekti A101'in kendi markası daha güzel..
  • kaç gr acaba pasta

bende iki adi101 şubesine sordum gelmediğini söylediler.
  • Adamlar iki sayfa sadece elektronik koymuşlar, televizyon, telefon, bilgisayar, bileklik, kulaklık vs. ne ararsan var, milletin dikkatini pasta çekmiş. On bir ayın sultanı, hoş geldin ya şehr-i ramazan, nelere kadirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cıngıllı -- 18 Mayıs 2018; 14:51:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

basketbol topu alayım lazım olur yaz geldi
    aldınız mı? çocuk için uygun olur mu?

• Taşınanabilir diskin fiyatı da iyi geldi bana. Aynı fiyata 3.5" alacağına 2.5" alınır.
  • çzsüt güvencesiyle demiş yani fason gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cıngıllı

Adamlar iki sayfa sadece elektronik koymuşlar, televizyon, telefon, bilgisayar, bileklik, kulaklık vs. ne ararsan var, milletin dikkatini pasta çekmiş. On bir ayın sultanı, hoş geldin ya şehr-i ramazan, nelere kadirsin
    niyeki senın dıkkatını elektronık cekmıs bızımkını pasta? neden rahatsız etti onu anlamadım :)

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    akşam inceledim normalde kullandığım toptan 1 boy daha ufak ondan dolayı almadım ama çocuk için gayet uygun
  • Pastadan daha önce almıştım. Çok az miktar kek, aşırı derecede krem şanti. Tadı iyi gibi. Tavsiye etmem.

Migros unda aynı fiyata bi pastası var. Açık ara migros pastası derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozlulum67

niyeki senın dıkkatını elektronık cekmıs bızımkını pasta? neden rahatsız etti onu anlamadım :)

Alıntıları Göster
    geyik sadece neden rahatsız etsin ki
  • Usb bellekten daha önce almistim çabuk bozuldu bana mi denk geldi bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hamak alan oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.