Şimdi Ara

A101 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler (HD katalog eklendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
8
Favori
7.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Valla ben bu kadarini becerebildim. 36ya gayet guzel rakam

a 101 den 3 tane 440 lük almasan alırdım bunlardan ama mucije batarya alacağım ben, bataryam öldü hepten.
  • cruel_crazy C kullanıcısına yanıt
    49hl500 mu aldın bi kaç foto atsana menü kurulum vb. Gezerken.. az tanitir mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aha bir yasima daha girdim. Mucize batarya neymis yav? Orjinal dışındaki urunlerden korkarim hep. Guvenilir mi? Dendigi gibi fazla gidiyor mu? Fazla gitmesi için normalden daha fazla kapasitede olmasi gerekli.. Bir de su powerbanklardaki soylenen rakamlara inanmamak lazim. Belki bilirsin ustam. 10binlik bir powerbank gerçekte 6200 falan oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: LAZOFLU

quote:

Henuz elime gecmedi ustam. Geçince soylerim.

http://m.n11.com/orjinal-xiaomi-mi-10000-mah-powerbank-sarj-aleti-P93059733

Dukkan pazaranka.

Yorumlarda orjinal urun denmis. 41tl guzel fiyat bence

41 ney ki, 36tl ye geliyor kupon ile.

Hocam çeki nerden aldınız kişiye özel mi?

• Daha önce aciliyetten hi level 10400 lük almıştım A101 den. Meizu m2 mini cep telefonumu, iki kere yuzde 30 dan yüzdeyüze getirdi. Göstergesi ne kadar doğru bilmiyorum ama hala 4 ışığı full dolu gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bimcell24

49hl500 mu aldın bi kaç foto atsana menü kurulum vb. Gezerken.. az tanitir mısın?

Youtubeda kurulum videosu vardı hocam bi araştırın. Kurulumuda ordan yapmıştım.

• quote:

Aha bir yasima daha girdim. Mucize batarya neymis yav? Orjinal dışındaki urunlerden korkarim hep. Guvenilir mi? Dendigi gibi fazla gidiyor mu? Fazla gitmesi için normalden daha fazla kapasitede olmasi gerekli.. Bir de su powerbanklardaki soylenen rakamlara inanmamak lazim. Belki bilirsin ustam. 10binlik bir powerbank gerçekte 6200 falan oluyor

Aslında o kadar gitmiyor, ama piyasadaki orjinal görünümlü sahte bataryalardan iyidir, en azından adam markasının ojinali. Yüzlerce kişi aldı ve ciddi derecede fark gördü, orjinalinden bile yi bir batarya. Ama öyle mucize bir batarya değil, ismi o olduğundan öyle dedim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

quote:

Orijinalden alıntı: LAZOFLU

quote:

Henuz elime gecmedi ustam. Geçince soylerim.

http://m.n11.com/orjinal-xiaomi-mi-10000-mah-powerbank-sarj-aleti-P93059733

Dukkan pazaranka.

Yorumlarda orjinal urun denmis. 41tl guzel fiyat bence

41 ney ki, 36tl ye geliyor kupon ile.

Hocam çeki nerden aldınız kişiye özel mi?

n11 veriyor saat 12 de sıfırlanıyor ve yeni kupon veriyor, bu gece bekle benzeri çıkar illaki, bende batarya alacağım, ama saat 23:55 gibi alacağım, eğer yeni kupon daha iyi çıkarsa spraişi iptal edip tekrardan vereceğim, daha kötü gelirse almış olacağım ürünleri.

Ama 100 e 30 kolay kolay gelmez daha.

• Anladim hocam. Soyle kabaca baktim. Ilk zamanlar iyi. Ancak zamanla verimi cabuk dusuyormus. Ama sonucta parasina gore iyi tabi

• @LAZOFLU

Hocam o kupon var ama 50 ye 11 kupon gelmedi bana.
  • cruel_crazy C kullanıcısına yanıt
    Yanlış izah ettim ekran ses kısma bandı, kanal liste ekran görüntüleri onu kastetmiştim. İlgili YouTube videosunu gormustum.

• quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

@LAZOFLU

Hocam o kupon var ama 50 ye 11 kupon gelmedi bana.

saat 00:05 gibi gir bak, yenileri yükleniyor ve 00:20 ye kadar tükeniyor.
  • Lezita iyi mi, tadı nasıl, deneyen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalamar,rinso yumos set, ve neskafe yorum alalim fiyat olarak

• telefon alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

Acer hakkında yorum bekliyorum office programları amaçlı alınacak ssd takmasi zor mu

SSD olayını bilmiyorum ancak bu aynı laptopu geçen geldiğinde arkadaşım almıştı oldukça memnun, piyasada aynı özellikteki 4 gb ramli laptoplar 800 -1000tl arası ve o satılanlar da freedos, ,bunda win 10 yüklü gelmesi de ayrı bir güzellik, office çok rahat kullanırsın, hatta çok ağır grafikli yeni olmayan oyunlar dışında oyun da oynanır.
  • sonkarizma S kullanıcısına yanıt
    Telefon markani ve kaç kez şarj ettiğini yazar mısın bide giriş cikis 1a mi 2a mi

• quote:

Orijinalden alıntı: DaRgLeaDeR

Telefon markani ve kaç kez şarj ettiğini yazar mısın bide giriş cikis 1a mi 2a mi

Telefonum meizu m2 mini, telefonum 2500 mah batarya, powerbankın 1 mah ve 2 mah olarak iki çıkışı var. Telefonumu yüzde 30 dan yüzde yüze 4 kere doldurdu. 5.kez taktığımda 5 dk sonra kapandı.

• sonkarizma S kullanıcısına yanıt
    bende gm5 plus var aceba onu şarj eder mi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.