Şimdi Ara

A101 10-12-13 Eylül 2015 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
6
Favori
11.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler bir bakmalı o zaman :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

bu Hun marka sı gecenlerde gıda tarım bakanlıgının ifşa ettigi firmalar arasındaydı
    a101 ısrarla satmaya devam ediyor

almayın aldırmayın. Hatırlattığınız için teşekkürler
  • tırrrrrrrrrrrrrrttttttttttt
  • normal alışverişlerini bim ve a 101 den yapan birisi olarak söylüyorum, sucuktan kesinlikle uzak durun. yeryüzünde daha kötüsü yoktur sanırım. zaten o fiyat herşeyi anlatıyor. ya eşek eti var içinde ya zebra zürafa eti. bunun mangal için olanını almıştım, yemin ederim olduğu gibi attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: defansagelsenizelan

koltuk biraz daha ucuz olmalıydı

Aynen.normalde hp de 89 tl.25 tl de hediye c3kim var.75 tl.

Hocam link verebilir misin, hangi koltuk o?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canbebe ıslak mendil fiyatı iyi!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • resimler güncellenmiştir
  • Arkadaşlar tüm yorumları okudum. Kendi yorumlarım :
    1- Sucuk dana sucuk görünüyor ve kg si 25 tl e geliyor ki çok uygun ancak yorumlar hiç de iyi değil, alacaktım vazgeçtim.
    2- Broşür resimlerinde tahin-pekmezi ben niye göremedim, hangi grupta yer alıyor. Ayrıca Hun gıda mevzusu var, acaba şu an kim üretiyor (baktat gıdaya ben rastlamadım hiç) ve bir de bölgesel olarak değşiyor mu araştırmak lazım.
    3- Hometech uydu cihazını daha önce almıştı. Gayet memnunum ancak tv nin full hd olması gerekiyor tabi ki :) full hd olmayan tv de de o kadar sırıtmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atarabasi

resimler güncellenmiştir

Ekici beyaz peynir vardı 11.95'e düşmüştü ama marketlerde hala 14.95 ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

http://www.akakce.com/yazici/en-ucuz-canon-pixma-e404-cok-fonksiyonlu-fiyati,4249811.html

sattıkları yazıcı piyasa fiyatından daha pahalı.

bende yazıcı nasıl bilen varmı diye soracaktım?
  • quote:

resimler güncellenmiştir

Ekici peynir haftasonu indirimi olmayacak mi yani?
  • Evine düzenli olarak tayin alan biri olarak hun tayine şöyle açıklık getireyim.

Eskiden üretici olarak üzerinde gülsan yazmakta ve bakanlığın açıkladığı listede vardı. Yanlış hatırlamıyorsam içinde soya tespit edilmişti. Bende aktüel ürün olarak A101 gelen gülsan marka tayin almıştım bu haber üzerine onuda çöpe attım. O dönem A 101 den bunlar(hun marka olanlar) toplatıldı. Geçen hun marka tayini yine rafta görünce şaşırdım, ama üreticisi baktat yazıyordu.

Tabi yine almadan çıktım. Alacak arkadaşların dikkatine.
  • Tahin

• şu yatak koltuk ps oynamak için armut koltuk hesabı alınırmı gömülüyormusun içine acaba rahatmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun kol pijama nasıldır daha önce geldi mi a101 e? kaşındırıcı veya hemen yırtılacak bir yapısı yoksa alabilirim
  • quote:

resimler güncellenmiştir

Milka'nın olduğu resmi niye kaldırdın atarabasi :D içinde HUN olduğu için mi :D
  • yazıcının kartuşları doldurulabiliyor mu epson sx 425 gibi çöpe attıgım yazıcı gibi mi var mı anlayan ??
  • Myst3ry! M kullanıcısına yanıt
    Kısa kollu modelinden almıştım ince ve rahat bir model

• Bende attım çöpe bi HP yazıcı, kartuş doldurdum bir kez, ikincide hata verdi, orjinal kartuş aldım 80 tl verip hem renkli hem siyah beyaz, kutularını açıp taktım, bu sefer renkliyi görmedi, sanırım yazıcının çipine zarar vermiş dolum yapılan. Kutularını açtığım için iade de almıyorlar. Elimde kaldı iki tane 0 kartuş.
  • katlanır yataktan aldım.millet sıra olmus sabahtan kalmamış.7.ci 101 de buldum 1 tane kalmıştı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.