Şimdi Ara

A101 - 0.5 lt Buzdağı Su 25 Kuruş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
11.303
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Su araştırması yapanlar bilir, Sağlık Bakanlığının yayınladığı en iyi içme suları listesinde zirvede Buzdağı vardı. Az önce A101'de Hamidiye Su'dan Buzdağı'na geçildiğini gördüm. 0.5lt Buzdağı su Hamidiye fiyatına, 25 kuruş! Enteresandır, 1,5 litresi 1,5 lira aynı suyun.

Stok yaptım, bozulmaz etmez!

Belki faydalanmak isteyen çıkabilir diyerekten tüm fırsatçı(!) dostlarla paylaşayım dedim..

• Bu her konuyu başlık açma olayı kısıtlanması gerekli .

Bimde zaten ozkaynak 500 ml 25 krs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haci sizin 101 nerde bilmiyorum ama bizim burda yıllardır buzdağı var. İstanbl pendik ve Kastamonu pınarbaşı subeleri bahsettiğim yerler.

sizin 101 geriden mi geliyor anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Bu her konuyu başlık açma olayı kısıtlanması gerekli .

Buzdağı'nın özel bir durumu var hocam, Özkaynak falan da iyidir belki bilemiyorum ama konuda da belirttiğim gibi, Sağlık Bakanlığı listesinde Buzdağı 1 numaraya yerleşmişti.

http://www.sozcu.com.tr/2013/gundem/icilebilir-10-su-markasi-aciklandi-191062/
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Bu her konuyu başlık açma olayı kısıtlanması gerekli .

Buzdağı'nın özel bir durumu var hocam, Özkaynak falan da iyidir belki bilemiyorum ama konuda da belirttiğim gibi, Sağlık Bakanlığı listesinde Buzdağı 1 numaraya yerleşmişti.

http://www.sozcu.com.tr/2013/gundem/icilebilir-10-su-markasi-aciklandi-191062/

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

haci sizin 101 nerde bilmiyorum ama bizim burda yıllardır buzdağı var. İstanbl pendik ve Kastamonu pınarbaşı subeleri bahsettiğim yerler.

sizin 101 geriden mi geliyor anlamadım

Bizde epeydir hamidiye vardı, belediye gazozu..!

Buzdağı yeni gelmiş. Bölgelere göre farklılık gösteriyordur belkide..

Yer İstanbul / Avcılar.

• zaten a 101 ve bim de sular hep 0,25 marka değiişir semte mağazaya göre fiyat değişmez ki
  • Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.Umarım Kayseri'ye de gelir.Bazı arkadaşlar uzun süredir aldıklarını ifade etmişler.Henüz burada yok.Olsa gider alırdım.Bence sıcak fırsat. Hamidiye ve buzdağı su.
  • Migrosda 0.5 lt abant su da 25 kuruştu.

• bugun a101den frida 5 lt suyu 1.5 tlye aldım tadı fena degıl gıbı
    200gr keskın kebap doner dıye gecen 1.60 hakıkaten ıyı 4lusu baska combo yapılacak bısey var mı
  • ne yani kime sorsanız en iyi 3 sudan biri denilecek erikli 169 su arasında 157. mi? ya da nestle 154.? ben anlamadım bu bakanlığın listesini

4 yıl ankarada yaşamış biri olarak sağlık suyun bildiğimiz markalardan daha iyi olduğunu mu iddia ediyorlar

araştırma sırasında kullanılan kriterleri gerçekten merak ettim
  • stevenashty kullanıcısına yanıt
    Erikliye ben de sadirdim ama nestle icin ayni seyi diyemem. Nestle su degil baska sey. Icmem ictirmem. Nestle satan yerlere ise nestle ise kalsin der cikarim. Neden derseniz nestle cikolata uretsin suyu su markasi uretsin:))

• Erikli tadini zaten bozdu satildiginin 1 sene sonrası. Tadi olarak buzdağı da dandik istersen bizim burdaki markette 50kurus 1.5 ltsi gönderiyim.eriklinin eski sahibi korusu yu satinalmisti onun tadi cok iyi bursadayken hep ondan alirdik

• Bu markerlerin sattınğı sular bölgesel olarak değişiyor galiba. Bizim buradaki bimlerde sırma su satılıyor. 0.5 lt 25 kuruş
  • migrosta 25 kuruş olan abant'ın tadı çok daha iyi bence
  • Haberde de tarihi var zaten bu liste 2013 te yayımlandı.

Buzbağı su o zaman A101 de satılmakta idi. 0,5 / 1,5 / 5 lt likleri.

Fakat bu liste yayımlanınca kıymete bindi herhalde satılmaz oldu.

Eleman anlaşmalarının bittiğini artık gelmeyeceğini söyledi.

Yer: Bursa

• sırma nasıl sizce?
  • Sırma'nın Ph'ı bile berbat; 6.75 Ph'ı var.
  • Ben hiç takmam su olayına çok şükür ölmedik şimdiye kadar bu kadar önemli miymiş

• Avanta A kullanıcısına yanıt
    Eve sürekli 1,5 litrelik Sırma sulardan alıyorum.pH 7.7
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.