Şimdi Ara

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.145
Cevap
20
Favori
252.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güleceğim ama hakikaten milan'ı şu durumda görmek benim bile canımı sıkıyor.

Özellikle giampaolo hocanın şu rezalet kadrodaki başarısızlıktan sonra kovulacak olması da ayrı konu.
  • Yazık valla koca milanı şu duruma getirenler biraz olsun utanmıyorlarmı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kadro süper ligde birşey yapamaz

• Berlusconi, Milani orta sira takimi yaptiktan sonra satti.FFP'de varken, Milanin eski günlerine dönemeyeceği belliydi.Benzer durumu Klopp öncesi Liverpoolda yaşadi.Çok düşük net transfer harcamasiyla ŞL'yi kazandi, bu sene de ligi kazanacak.Milanin da en azindan ligde şampiyonluk yarişinda olup, ŞLde rekabetçi olmasi için Klopp gibi birini bulmasi lazim.Sistemi olan, oyuncu yetiştirebilen, düşük bütçeyle de başari olabilen, yenilikçi bir hoca. Nagelsmann veya Ten Hag bu isim olabilir.Yoksa, italyan hocalarla Milan ne uzar ne kisalir.Mourinho ŞL'yi kazanmak istiyor. Bayern ve Realden başka takimi istemiyor.Yeni Bayern başkani Mourinhonun çok yakin arkadaşi.Bir aksilik olmazsa Kovactan sonra oraya gidecek.Milana Mourinho olmaz.World class oyuncular Milana gelmez zaten.Bu durumda Milanin yapacaği belli. Yetenekli gençleri alip, onlari world class oyuncu yapmak.Bunu yapmak için de Milan Kloppunu bulmali.Milanin en kisa sürede tekrar ligde ve ŞLde rekabetçi olmasinin tek yolu bu.

Dün Donnarumma olmasa, maç 5-1 bitebilirdi.Serie Anin düşük temposu nedeniyle 36lik Ribery world class oyuncu gibi oynuyor.Milan defansini dün çok demoralize etti çalimlariyla.ilk golde stoperleri yürüyerek çalimladi.Attiği golde world classti.

Keske Milan Ceballosu alsaydi.Serie A tam Ceballosluk lig. Kral olurdu.

• Milan için umudum yok artık. Fenerbahçe bile Şampiyonlar Ligi vs görür ama bunlardan hiçbir yol olmaz!

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-988E2D6DD

Bu mesaj silindi.
    Tutmasını ummaktan başka elden bir şey gelmez.. :(
  • Pioli de tutmayacak. Bu kafa devam ettiği sürece tutmaz.
  • Pioli nedir arkadaş en kötü Spalletti gelir diyordum. Milan'ı görünce seviniyorum en azından dünyada tek kötü yönetilen kulüp United değil diye.
  • Ben Milan'ın varlığını unutmuşum yeminle.

• Getir Jose'yi yaslan arkana

• Gasperini de iş yapar iyi bir teklifle gitsek

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Pioli nedir arkadaş en kötü Spalletti gelir diyordum. Milan'ı görünce seviniyorum en azından dünyada tek kötü yönetilen kulüp United değil diye.
    Spaletti Gasperini benzer hocalar Gasperini de iş yapar aslında

• Şimdi gördüm Rudi Garcia'da boştaymış Roma'da iş yapmıştı.

• ulan allah kahretsin sizi be. lecce gibi bir takımı kendi sahasında yenememek nedir ? 90+2 de gol yemek nedir ?
  • kabus bitmeyecek gibi.. 2-2
  • Ben sıkıldım artık takımın bu durumundan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milan, geçen sezon için 146 milyon zarar açıklamiş.Paolo Maldini, geçmiş yönetimi suçlayip, onlardan 125 milyon avro zararla devralip, birde UEFAya 12 milyon avro zarar ödediklerinden bahsetmiş.Kulubun hedefi, rekabetçi seviyeye 10-15 yilda dönmek, 12 yili orta sirada geçirmekse, biz yokuz diyor.Gazidis, dün Elliot kulubu tekrar Avrupa ve italya zirvesine çıkarmak istiyor ve bunu 10-15 yil beklemeden yapmak istiyor dedi.Bir bakima Maldiniye destek çıkildi.

Milan uzun süre ara verdi.Tekrar zirveye nasil çıkacaklar? İngiliz takimi olsa, top 6 rekabeti sayesinde ve ligin çok izlenmesi sayesinde kötü dahi olsalar, yeni taraftar ve sponsor edinmeleri kolaydi.Kenyada birisi arkadaşi Unted taraftari diye Arsenali desteklemeye başliyor.Onlar için yeni taraftar edinmek bu kadar kolay.Her hafta o ligi izliyorlar çünkü.İngiliz kulupleri haricinde, Realden Bayerne kadar her sene ŞLde rekabetçi olmak zorundalar.Yoksa, yeni taraftar ve yeni sponsor kazanmalari zorlaşir.

Sunning grubu, İnteri toparladi.Milanla arayi açiyorlar.417 gelir açıklamişlar.Milanin gelirinin 2 kati.İnterde 48 milyon zarar açıklamiş.İcardiyi PSGye satip, ffp sorunu yaşamazlar.Buna karşin Milan, 12 milyon ceza aldiği halde 146 milyon zarar açıkladi.Sattiğin kadar oyuncu alabileceksin.Maldini, umut olmadiğini anlayip, görevi 1-2 yil içinde birakir.

• Milan daha çok üzecek gibi
  • Büyük bir ihtimalle ibrahimovic yeniden gelecek gibi gözüküyor, faydalı olacağına inanıyorum ancak takımın tamamında iş yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Morinho boştayken gidip pioli ile anlaşmak nasıl bir kafadır çözemiyorum.. Artık morinho da kalmadı.. sene sonu pioli de gider.. gitmezse öbür sezonun başında gider..
  • 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.