Şimdi Ara

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.145
Cevap
20
Favori
252.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Morinho boştayken gidip pioli ile anlaşmak nasıl bir kafadır çözemiyorum.. Artık morinho da kalmadı.. sene sonu pioli de gider.. gitmezse öbür sezonun başında gider..
    Mourinho Milani reddetmiş hocam. 15 milyon sterlin maaşi var, Milani bu parayi ödemesi çok zordu zaten.
  • Parma maçında iyi gibiyiz.. ama bir yolunu bulur yine kaybederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Mourinho Milani reddetmiş hocam. 15 milyon sterlin maaşi var, Milani bu parayi ödemesi çok zordu zaten.

Alıntıları Göster
    hey gidi günler hey.. 90 larda tüm futbolcular İtalyaya akardı.. Şimdi sıradan bir ingliz takımı milanın lamadığı TD yi alıyor.. Milan ın alamadığı td mi olur? oluyormuş..
  • Zlatan, 1.5 yillik sözleşme istediği için Milanla anlaşamamiş.
  • Cenazeye katılmayı unuttuk ne zaman defnettiler milanı
  • Atalanta'dan 5 yendi. Milan'ın bu hali şaka gibi gerçekten. Inter de çok kötü durumdaydı ama bir şekilde toparladı, Liverpool'un başına Klopp kondu artık Milan ne yapar bilmiyorum ama Piatek gibi one season wonderlarla olmayacağı kesin.
  • Ulan milan ne hale düştün be.. Bana göre hala Seri A'nın en büyük takımıdır.
  • AC Milan son 21 yılda mücadele ettiği tüm turnuvalardaki en farklı mağlubiyetini aldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan Allah belanızı vermesin be arkadaşlarıma eşe dosta rezil oldum millet dalga geçiyor artık bıktım ya yeter ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey gidi koca milan ne hale geldi be

• milanı bu çöp hale kim getirdiyse o başkanlar sorgulanmalı çer çöp nerde adam var topladılar yıllardır vasatlığa alıştı milan artık beli doğrulmaz. ayrıca milan artık küçük takım bunu ben değil oyuncular ve hocalar diyor yani..büyük gerçek büyük takım milanın duruma düşmez bir yerde çevirir real barça munih asla küçük takım olmaz misal ne yap et yapamassın! hep aynı seviyede kalırlar italyada çok iyi takım var zaten italya diyince en büyük juventus ve interdir.

inter kötü dönemler yaşadı hep ama inter hiç milan kadar çakılmadı ki hep bir şekilde toparladılar bu yıl iyice toparladılar.. milan felan tarihte kaldı artık klübü zengin katarlı biri almassa değişmiyecek
  • https://mobile.twitter.com/acmilan/status/1210651565406580736

ZLATAN MİLAN' DA.

• Zlatan tekrar Milan da Milan eski günlerine tekrar dönecektirhttps://futbopsycho.blogspot.com/2019/12/god-of-football-zlatan-tekrar-milan-da.html
  • Zlatan geldi takima patron geldi milan maclarini izliyecem. Takima cok katki saglicaktir golleriyle

• Ale ale ale Milan ale
  • Milanin Milan inno diye bir şarkisi vardi. içerdeki maçlardan önce ve sonra hep bu şarki çalinirdi.Hala çaliniyor mu bilmiyorum. Milan maç öncesi ve sonrasina artik denk gelmiyordum. Güzel sarkiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenshin12 -- 14 Ocak 2020; 14:18:51 >
  • No Maldini No Party

• Lan piatek nasil gider ilk geldiginde mukemmel goller atiyordu takim o kadar les ki 1 sezonda ne hale geldi herif. Yine de kiralik gonderilmeliydi. Detaylari merakla bekliyorum. Tottenham yerine hertha berline gitmesi de garip

• maçı izleyemiyorum.. İnter maçında ilk yarı 2-0 önde bitirmişiz..
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.