Şimdi Ara

A•101 - ALDIN ALDIN! - 27 NİSAN 2017 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
622
Cevap
30
Favori
176.332
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen hafta aldıgım usb bellek arızalı çıktı. elektronikte iade yokmuş hakem heyetinden kağıt getir diyor. almayın, piyasada da hemen hemen fiyat aynı zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: slickman

10 tl üzeri alışverişerde bilmem ne fiyat dediğinde herhangi bir adet sınırlaması var mı? 10 lirayı geçtikten sonra istedğimiz kadar alabiliyor muyuz indirimli fiyattan?

Her 10 TL alış veriş dediğine göre misal 43,75 TL tutarında alış veriş yaptığınızda 4 adet verilir
  • çöp
  • Traş makinası hakkında bilgisi olan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pskanalz

geçen hafta aldıgım usb bellek arızalı çıktı. elektronikte iade yokmuş hakem heyetinden kağıt getir diyor. almayın, piyasada da hemen hemen fiyat aynı zaten

Yalan.silikon tabancasını fişsiz değiştirdiler.
  • Ben 6 aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim 2100 mah telefonu 3 kez şarj edebiliyor.
  • akllı anahtardan her şubeye birer tane gelmiş numunelik k.çekmece bögesinde hemde ilk günü hiçbiryerde kalmamış bukadar olur ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunayek

akllı anahtardan her şubeye birer tane gelmiş numunelik k.çekmece bögesinde hemde ilk günü hiçbiryerde kalmamış bukadar olur ya.

Ben de Zonguldak'ta bulamadım hocam.

Black&Decker iyi makine fiyatı da güzel. Herkesin tercih edeceği bir ürün değil. Umarım tükenmez :)

• 43" tv'ye yorumu olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

quote:

geçen hafta aldıgım usb bellek arızalı çıktı. elektronikte iade yokmuş hakem heyetinden kağıt getir diyor. almayın, piyasada da hemen hemen fiyat aynı zaten

tabi. zaten a101'e çamur atmaya geldim. bim'de hissem var.

https://www.sikayetvar.com/a101/alisveris/marketler-zinciri/urun-iade

• Black&decker egbl108kb 250 tl nette 400 civarı yılda 1 lazım oluyor gidip alsammi bilemedim..

• Dynamic 3 tekerlu scooteri alan kullanan var mı acaba burdaki subede 100 liraya kalmış bi tane..

• GÖRSELLER YENİLENMİŞTİR.. (SON GÜNCELLEME: 24 ŞUBAT 2017)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

Dübel setini 5 liraya almıştım,2'li akıllı anahtar setini alacağım (sarı-siyah),3 lü alet setini kullanıyorum bir problem yok profesyonel kullanıma uygun değil küçük işlerinizi görmelik.

Dik duruş korsesi sağlam malzeme fakat bir işe yaramıyor.

Dolap demonte eksik parça çıkabiliyor nadir de olsa fiyatı iyi çünkü kapaklı olması avantaj bir de kapaklarını monte ederken hizalamasını dikkatli yapmalısın açma kapama yaparken bir yere sürtmemesi için.

Rocc 2 li bıçaklar çok güzel kesiyor.

o paket sadece dübel seti değil çift taraflı diğer tarafında matkap uçları ve bits uçlar var. çinde bile daha pahalı matkap uçlarının tanesi 50-60krş. geliyor.
    evde amatör kullanım için idare eder.

• quote:

quote:

bu güne kadar hem 101 de hem de Bimde çok sayıda ürün iade ettim, 1-2 defa fişi evde unutmuşum o durumda bile sıkıntı çıkarmadılar.
    15 günlük süre dolduğu halde bile değiştirdiler.
    bana pek inandırıcı gelmiyor, biraz sert çıksaydın değiştirirlerdi. başka bir mağazaya götürün değiştirler.
  • quote:

quote:

quote:

Yazık sana .yazma amacım marketi kötülemek yazdığın mesaja bak. Az zeka ulan ya az ya

• Matkap uclarini almanizi onermem . Uclar eriyor bitiyor . Ve delerden aniden egildi . Cok tehlikeli yaralayabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: slickman

10 tl üzeri alışverişerde bilmem ne fiyat dediğinde herhangi bir adet sınırlaması var mı? 10 lirayı geçtikten sonra istedğimiz kadar alabiliyor muyuz indirimli fiyattan?

Her 10 TL alış veriş dediğine göre misal 43,75 TL tutarında alış veriş yaptığınızda 4 adet verilir

mağaza sorumlusu söyledi ;
    güncel bilgi

HER FİŞE 1 adet sınırlandırılmış !

yani 20 tl olsa fiş toplamın 2 adet alamıyorsun !
    rakamları 10 tl ve katları olarak belirleyip,
    hesap kesip tekrar almak lazım

• Hitachi TV ile ilgili ayrıntılı bilgi var mı kullanan

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yazık sana .yazma amacım marketi kötülemek yazdığın mesaja bak. Az zeka ulan ya az ya

bugun başka bir şubeye girdim fiş ile sualsiz iade aldılar. demek ki çalışanlardan farkediyor..bizde yalan olmaz.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.