Şimdi Ara

9800Gt Renklerin iç içe girme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ekran kartımı alalı 4 ay oldu ama üniversitede oldugum için garantiye yoluyamadım şimdi yolamayı düşünüyorum ancak götürdügüm zaman kartın degişimini istesem hemen degişimi olurmu 1 ay beklemek baya koyarda

bunun bi çözümü varmı yoksa kartın degişmesimi lazım kart sparkenin ara sıra mavi ekran hatasınada düşüyo oyunlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkem9000 -- 22 Mayıs 2009; 11:25:02 >

• kart overclocklu ise default hızlara getirin.son zamanlarda driver değişikliği yaptıysanız en son stabil çalışan driverı kurun.aldığınız ilk gündendir aynı sorunu yaşıyorsanız format atıp temiz bir şekilde yeni kartınızı tanıtın servise göndermeden önce yapmanız gerekenler aklıma geldiğince bunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatguncom

kart overclocklu ise default hızlara getirin.son zamanlarda driver değişikliği yaptıysanız en son stabil çalışan driverı kurun.aldığınız ilk gündendir aynı sorunu yaşıyorsanız format atıp temiz bir şekilde yeni kartınızı tanıtın servise göndermeden önce yapmanız gerekenler aklıma geldiğince bunlar

makine 4 kere format yedi her yeni çıkan sürücülerdede denedim hala aynısı karta sorun var sanırım vatana sordum değişim olurmu diye bu meil geldi

Sayın Görkem BARDAKCI,

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Değişim işlemi fatura tarihinden itibaren ilk bir ay içinde gerçekleşir. Bir ayı aşkın süreli arızalı ürünler firmaların servislerine gönderilir ve servis onaylar ya da değiştirirse değişim işlemi gerçekleşir.

Bilginize saygılarımızla.

Serkan AYDIN
    Vatan Bilgisayar A.Ş İnternet Satış [ Satış Temsilcisi ]
    Telefon (Phone) : +90 0212 444 56 56
    Fax : +90 0212 665 09 42
    Mail to:serkan.aydin@vatanbilgisayar.com

• dediklerimi denediyseniz servise yollayın max 30 iş günü sonra kartınız gelir ama vatana değil de onların gönderecekleri servise siz elden verin alırken de yine ordan alın bir haftaya yakın karınız olur vatanın keyfini beklemez süreci kısaltırsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatguncom

dediklerimi denediyseniz servise yollayın max 30 iş günü sonra kartınız gelir ama vatana değil de onların gönderecekleri servise siz elden verin alırken de yine ordan alın bir haftaya yakın karınız olur vatanın keyfini beklemez süreci kısaltırsınız

aslında dediğiniz mantıklı ama yakında bi yerde yetkili servisi yok malesef vercez vatana 2 hafta üniversite finaleri var pc kulanamıyıcam zaten ama 2 haftayı geçerse kötü olcak beklemek kötü olcak :(
  • ısı problemi de olabilir psu yetmeme problemi vs...
  • quote:

Orjinalden alıntı: zafertete

ısı problemi de olabilir psu yetmeme problemi vs...

70 derece ısı normal psu danda kaynaklandığını sanmam buğün 10 kere oldu böyle oyunlarda :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorkem9000

quote:

Orjinalden alıntı: zafertete

ısı problemi de olabilir psu yetmeme problemi vs...

70 derece ısı normal psu danda kaynaklandığını sanmam buğün 10 kere oldu böyle oyunlarda :(

hocam 9800gt için 70 derece bana anormal geldi biraz...
  • ısı değerleri normal. o kart gitmiş yapabileceğin birşey yok servisten başka
  • quote:

Orjinalden alıntı: Corleone™

ısı değerleri normal. o kart gitmiş yapabileceğin birşey yok servisten başka

Aldığımdan beri böyle bugun garantiye vercem bakalım ne diyecekler değiştirme talebi etcem..
  • o ne biçm görüntü öle kart giitmiş kardeş sen bunu kısa yoldan servise yolla servisler de iyi bekletiyo ama neyse geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: fixriterzi

o ne biçm görüntü öle kart giitmiş kardeş sen bunu kısa yoldan servise yolla servisler de iyi bekletiyo ama neyse geçmiş olsun

bugün vericem akşama doğru bu vatanda hep böyle bozuk mal dağıtıyo puf bidaha alırsam 2 olsun vatandan mavi bilgisayar en iyisi.
  • kart kesin bozulmuş.
  • ben 9600 gt kullanıyorum ama görüntü çok daha iyi kartın bozulmuş galiba.

benim problemim kartım çok yavaş takılıyo oyun sırasında çok takılmalar oluyor gigibayte 9600 gt kullanıyorum.
    birde gigabyte ın yanında verdiği gamer hub yazılımı var sürekli kartın cpu kullanımı %70 lerde oyun dışındayken sizce bu normalmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: drumeer

ben 9600 gt kullanıyorum ama görüntü çok daha iyi kartın bozulmuş galiba.

benim problemim kartım çok yavaş takılıyo oyun sırasında çok takılmalar oluyor gigibayte 9600 gt kullanıyorum.
    birde gigabyte ın yanında verdiği gamer hub yazılımı var sürekli kartın cpu kullanımı %70 lerde oyun dışındayken sizce bu normalmi?

bence kartı servise verin aynı takılma benim başıma 8800 gtde geldi hemen verdim yenisini verdiler..kartta kesin bir sorun var..diğer kartı bozulan arkadaşım sende servise ver benimde o olay başıma geldi.istersen cıkarıp tak önce bir dene baktın gene aynı sorun çıkarrt anakarttan direk servise ver
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.