Şimdi Ara

98/1 Tertip Muhtemel Sevk Lütfen Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar. 29.05.1998 Kırşehir Kaman doğumluyum. Angara'da ikametgah ediyorum. Bundan 1 - 1 buçuk ay önce yoklama yaptırmak için şubeye gittim. Yoklama yapacak kadın yanlışlıkla tecil yaptım geri boşalım yoklama yapalım dedi ( nasıl yanlışlıksa ) muayenemi yaptılar. Kağıt verdiler eve geldim kâğıtta MUHTEMEL Sevk tarihi 01.02.2018 yazıyor. Şehir dışı işe gideceğim askere kesin o tarihte gider miyim ? Ertelenme şansı var mı lütfen bilen kişiler yorumlasın ona göre şehir dışı çalışacağım. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen gitmek istiyor musun istemiyor musun anlamadım. Amacın gitmekse ve muhtemel yazıyorsa büyük ihtimal mayıs celbine sarkar. Belki de sarkmaz şubatta alırlar. Belli olmuyor. Muhtemel yazıyorsa sonraki celbe sarkma ihtimali her zaman var.
  • Şehir dışı işe gideceğim eğer Şubat'ta gidersem işi kabul etmeyeceğim. Ama ertelenirse gideceğim işe

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdmrc06

Şehir dışı işe gideceğim eğer Şubat'ta gidersem işi kabul etmeyeceğim. Ama ertelenirse gideceğim işe

O halde zor bir durumdasın. Sebebi ise muhtemel olanların sonraki celp dönemine sarkma ihtimalleri var. Burada sana kim ne derse yalan olur kimse bilemez şubatta gider misin gitmez misin. Şöyle bir gerçek var ki muhtemel yazanların sonraki celbe sarkabilme ihtimalleri var ve duyduğum,öğrendiğim kadarıyla muhtemel olanların çoğu sonraki döneme sarkıyormuş. Tecil hakkın varsa ki büyük ihtimal vardır o zaman git tecil ettir gitme askere. Tecilin bitince gidersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 9 Aralık 2017; 21:30:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKINALP

quote:

Orijinalden alıntı: muratdmrc06

Şehir dışı işe gideceğim eğer Şubat'ta gidersem işi kabul etmeyeceğim. Ama ertelenirse gideceğim işe

O halde zor bir durumdasın. Sebebi ise muhtemel olanların sonraki celp dönemine sarkma ihtimalleri var. Burada sana kim ne derse yalan olur kimse bilemez şubatta gider misin gitmez misin. Şöyle bir gerçek var ki muhtemel yazanların sonraki celbe sarkabilme ihtimalleri var ve duyduğum,öğrendiğim kadarıyla muhtemel olanların çoğu sonraki döneme sarkıyormuş. Tecil hakkın varsa ki büyük ihtimal vardır o zaman git tecil ettir gitme askere. Tecilin bitince gidersin.

Hocam benim de bi sorum var abim 95 doğumlu teciliydi bozdurup şubatta gidecek bende 98 doğumluyum bu ay sonuna kadar muayene olmam veya bildirmem gerekiyor fakat iki asker birden aileme maddi açıdan zorlayacak hemde annem şeker ve tansiyon hastası ben Mayıs celbini Ağustosa atabilir miyim mümkün müdür bu

• Şube memuru olmadığım için bilgim yok. Bildiğim naçizhane bilgileri forumda paylaşmaya çalışıyorum. Şubeye giderek memurlara ve şube başkanına sormanız en doğru karar olacaktır. Forumda bilgisi olmadan sizi yanlış yönlendirenler olabilir.
  • Aq 98/1 gidemedim 98/3 gittim. Gitmez olaydım atarsa 222 kendimi kesesim var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.