Şimdi Ara

97 POLO HB 1.6 SIRALI - ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ankaradayım aracıma sıralı sistem lpg taktıracağım. Önerilerinize açığım. Taktıranlar fiyatları belirterek öneride bulunurlarsa çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaos24 -- 21 Ocak 2007; 22:41:05 >

• SEVGİLİ ARKADAŞIM TARTARİNİDEN BAŞKA MARKA DÜŞÜNME DERİM KESİNLİKLE MEMNUN KALIRSIN ANKARA TARTARİNİ YETKİLİ BAYİİ ULUDAĞ OTOGAZ TEL:342 00 56 TASARRUFLU GÜNLER.....
    quote:

Orjinalden alıntı: chaos24

Arkadaşlar ankaradayım aracıma sıralı sistem lpg taktıracağım. Önerilerinize açığım. Taktıranlar fiyatları belirterek öneride bulunurlarsa çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
  • mrb
    bende 96 full polo war sıralı sıstem ecotech takdırdım kocaelıdeyım suana kadar 2000 km oldu bı sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalgedik

SEVGİLİ ARKADAŞIM TARTARİNİDEN BAŞKA MARKA DÜŞÜNME DERİM KESİNLİKLE MEMNUN KALIRSIN ANKARA TARTARİNİ YETKİLİ BAYİİ ULUDAĞ OTOGAZ TEL:342 00 56 TASARRUFLU GÜNLER.....
    quote:

Arkadaşlar ankaradayım aracıma sıralı sistem lpg taktıracağım. Önerilerinize açığım. Taktıranlar fiyatları belirterek öneride bulunurlarsa çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

DİKKAT!!!
    Ankara Uludağ lpg firmasında taktırdığım lpg sistemini söküp atıp yeni sistemi taktırdım,araçlarında sorun yaşayan müşterilerine kötü davranışlarına birkaç kez şahit olmuştum,benzer sorunları yaşadığımda ve çözümsüz kaldığında bana da şunu dediler " istediğin yere şikayet et"...

Kimse mağdur olmasın,iyi araştırın çünkü bu firmanın kimseden utanması kalmamış,internette bir tane bile tavsiye referansları olmaması tesadüf değildir,kimse

memnun değil ama malesef duyarlı birileri bunları afişe etmemiş bugune kadar...

•  97 POLO HB 1.6 SIRALI - ANKARA
  • sayın trou6e.canınızın çok kötü yandığı belli oluyor.aracınızın ne marka olduğu,modelini,kaç km'de olduğu,aracı ikinci el mi,O km'de mi aldığınızı,benzinde kullanırken,sorunlarının olup olmadığını,bunları eğer giderdiyseniz nerede ve nasıl giderdiğinizi veya giderildiğini kısa olarak açıklamalısınız.-gelelelim 2.nci konumuza.:lpg taktırmaya nasıl karar verdiniz ?.1-kulaktan dolma,2-arkadaş tavsiyesi,3-ticari araç kullanıcılarından bilgi alarak,4-medyadan etkilenerek,5-doğru kanalları araştırarak (internet-araç markasının yetkili servisi-lpg yetkili servisleri gibi ),6-pahallı kaliteli veya ucuz kalitesiz bir markayı mı tercih ettiniz,7-lpg sistemini taktırdığınız firma ile yeterli bilgi alış verişi yaptınız mı (size aracı ne amaçla,ayda kaç km.yol yaptığınızı ve bunun gibi sorular sordular mı,senede 10000 km'erenin altında yol yapıyorsanız lpg sisteminin takmanızın uygun olmayacağını,her 5000 km'de hava filitresini (hava tutturmadan yenisi ile),10000 km'de bujilerinizi orijinalleri ile değişeceğini,lpg gaz filitresinin 10000/15000 km'de değişmesinin gerektiğini,her 50000/60000 km'de SUBAP ayarlarınıza baktırmanızın önemli olduğunu) eminim ki söylemiştir,8-sizde bu bilgiler ışığı altında karar verip lpg sisteminizi taktırdınız.GARANTİ BELGESİNİ okudunuz ve peryodik bakımlarını yaptırdınız.tabi ki GARANTİ BELGESİ'ndeki çok önemli olan 4.ncü MADDE'yi çok iyi okudunuz.garanti kapsamında olduğunuz süre içinde hiç bir şeye ücret ödemediniz.9-varsayıyorum ki 2.ci el araç ve ikinci el lpg sistemi ile donatılmış olsun.gene de bir kullanıcı olarak bütün bunları bilmeniz -eksik olan bilgiler de var-gerekli.eğer bu LPG DENİZİNDE SAZAN OLMAK İSTEMİYORSANIZ !.şimdi:bu koşullar altında O lpg sistemi ise nerede,ne zaman,ne marka sistem taktırdığınızı,eğer 2.nci el lpg sistemi ise nasıl,nerede,ne gibi bakımlar yaptırdığınızı,bakım yaptırmadan kullandı iseniz başınıza gelen olayları anlatmanızı,yazmanızı arzu ediyorum.eğer haklı iseniz hep beraber MONTAJ ATÖLYESİNİ,ve en önemlisi MARKAYA SAHİP ÇIKMAYAN İMALATÇI;İTHALATÇI FİRMAYI KINAYALIM.lpg tüketicilerinin de bundan haberleri olsun.cevap yazmanızı bekliyorum.saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: trou6le

quote:

Orijinalden alıntı: unalgedik

SEVGİLİ ARKADAŞIM TARTARİNİDEN BAŞKA MARKA DÜŞÜNME DERİM KESİNLİKLE MEMNUN KALIRSIN ANKARA TARTARİNİ YETKİLİ BAYİİ ULUDAĞ OTOGAZ TEL:342 00 56 TASARRUFLU GÜNLER.....
    quote:

DİKKAT!!!
    Ankara Uludağ lpg firmasında taktırdığım lpg sistemini söküp atıp yeni sistemi taktırdım,araçlarında sorun yaşayan müşterilerine kötü davranışlarına birkaç kez şahit olmuştum,benzer sorunları yaşadığımda ve çözümsüz kaldığında bana da şunu dediler " istediğin yere şikayet et"...

Kimse mağdur olmasın,iyi araştırın çünkü bu firmanın kimseden utanması kalmamış,internette bir tane bile tavsiye referansları olmaması tesadüf değildir,kimse

memnun değil ama malesef duyarlı birileri bunları afişe etmemiş bugune kadar...

sayın trou6e.canınızın çok kötü yandığı belli oluyor.aracınızın ne marka olduğu,modelini,kaç km'de olduğu,aracı ikinci el mi,O km'de mi aldığınızı,benzinde kullanırken,sorunlarının olup olmadığını,bunları eğer giderdiyseniz nerede ve nasıl giderdiğinizi veya giderildiğini kısa olarak açıklamalısınız.-gelelelim 2.nci konumuza.:lpg taktırmaya nasıl karar verdiniz ?.1-kulaktan dolma,2-arkadaş tavsiyesi,3-ticari araç kullanıcılarından bilgi alarak,4-medyadan etkilenerek,5-doğru kanalları araştırarak (internet-araç markasının yetkili servisi-lpg yetkili servisleri gibi ),6-pahallı kaliteli veya ucuz kalitesiz bir markayı mı tercih ettiniz,7-lpg sistemini taktırdığınız firma ile yeterli bilgi alış verişi yaptınız mı (size aracı ne amaçla,ayda kaç km.yol yaptığınızı ve bunun gibi sorular sordular mı,senede 10000 km'erenin altında yol yapıyorsanız lpg sisteminin takmanızın uygun olmayacağını,her 5000 km'de hava filitresini (hava tutturmadan yenisi ile),10000 km'de bujilerinizi orijinalleri ile değişeceğini,lpg gaz filitresinin 10000/15000 km'de değişmesinin gerektiğini,her 50000/60000 km'de SUBAP ayarlarınıza baktırmanızın önemli olduğunu) eminim ki söylemiştir,8-sizde bu bilgiler ışığı altında karar verip lpg sisteminizi taktırdınız.GARANTİ BELGESİNİ okudunuz ve peryodik bakımlarını yaptırdınız.tabi ki GARANTİ BELGESİ'ndeki çok önemli olan 4.ncü MADDE'yi çok iyi okudunuz.garanti kapsamında olduğunuz süre içinde hiç bir şeye ücret ödemediniz.9-varsayıyorum ki 2.ci el araç ve ikinci el lpg sistemi ile donatılmış olsun.gene de bir kullanıcı olarak bütün bunları bilmeniz -eksik olan bilgiler de var-gerekli.eğer bu LPG DENİZİNDE SAZAN OLMAK İSTEMİYORSANIZ !.şimdi:bu koşullar altında O lpg sistemi ise nerede,ne zaman,ne marka sistem taktırdığınızı,eğer 2.nci el lpg sistemi ise nasıl,nerede,ne gibi bakımlar yaptırdığınızı,bakım yaptırmadan kullandı iseniz başınıza gelen olayları anlatmanızı,yazmanızı arzu ediyorum.eğer haklı iseniz hep beraber MONTAJ ATÖLYESİNİ,ve en önemlisi MARKAYA SAHİP ÇIKMAYAN İMALATÇI;İTHALATÇI FİRMAYI KINAYALIM.lpg tüketicilerinin de bundan haberleri olsun.cevap yazmanızı bekliyorum.saygılarımla.

• ARACINIZA COGU LPG MARKASI TEMİZ Bİ İŞÇİLİK OLURSA UYUM SAGLAR SİZE PROBLEM YARATMAZ SIRALI SİSTEM LPG MARKALARINI FİYATIDA İYİ Bİ CİHAZ İSTERSENİZ 1500 TL DEN BAŞLAR KREDİ KARTINADA TAKSİT İMKANI VARDIR

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    ANKARA KONYA YOLU OPAL PLAZA İÇİNDE OPEL CHEVROLET KİA VE TÜM DİĞER MARKA ARAÇLARA
    2 YIL MOTOR GARANTİLİ LPG DÖNÜŞÜMÜ YAPMAKTADIR.SIFIR ARAÇLARDA GARANTİ BOZULMAMAKTADIR.3FARKLI MARKA SEÇENEĞİYLE SERVİS ORTAMINDA TEMİZ İŞÇİLİĞİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ ...
    LANDİRENZO, İNKAGAS(BMD), BRC 2 YIL SİSTEM VE MOTOR GARANTİLİDİR

ANKARA \ KONYAYOLU OPAL PLAZA:0312 583 05 83 CEP:0532 523 32 36
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.