Şimdi Ara

96 kbps nasildir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aveanin sinirsiz interneti alsam mi diye dusunuyorum fakat 1gb akk sonrasinda hiz 96k oluyormus. film izleyemem biliyorum ama ne biliim ne yapilir 96k ile? webde surf rahat olur mu? fizy den muzik dinlenir mi? telefonu ap olarak kullanip pc.den baglanacagim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saniyede 8-9 kb oluyor, dediklerini yapman imkansız.
    whatsapp falan kullanırsın en fazla

• hadi yaw. pc.den baglanti hic olmaz o zaman. ama 96 kbps kilobyte per second yani saniyede 96 kb demek degil mi?

• guncel

• Ben bir yıl kadar aynı hızda vodafone cepnet kullandım, müzik sitelerinden sadece ttnet müzik den müzik dinleyebiliyordum. Banka, forum, haber sitelerine giriyordum yalnız sayfalar biraz geç açılıyor. Çok fazla zamanınızı internette geçiriyorsanız bağlantı yavaşlığından sıkılırsınız.
  • ne sen sor ne ben soyleyeyim : ))

vodemle kullanıyom 11-16 kb/s arasında gidip geliyor, internet geçmişini silmezsen daha önceden girmiş olduğun sitelere hızlı giriyor ama diğer sayfaları çok bekliyon
  • 96 kbps bu hız afrika kabilelerinde bile kullanılmıyor.adamlar duman kullanıyor iletişim için.çok daha hızlı hemde bedava.
  • cevaplariniz icin cok tesekkurler. 500 mb pakeyin yanina 1gb daha aldim. kampanya vardi bayaa uygun oldu. 1.5 gb dolduktan sonra da 96k ile mailleri falan okurum. paket yenilenene kadar idare eder beni... tekrardan tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: pirekare

cevaplariniz icin cok tesekkurler. 500 mb pakeyin yanina 1gb daha aldim. kampanya vardi bayaa uygun oldu. 1.5 gb dolduktan sonra da 96k ile mailleri falan okurum. paket yenilenene kadar idare eder beni... tekrardan tesekkurler...

ben kullanıyorum bi1gisayarda 1.5 yıldır. idare ediyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.