Şimdi Ara

94 model Saab 900 2.0 se alacam lütfen yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben de bir Saab almayı düşünüyorum ancak marka hakkında çok fazla bilgim yok.Burda okuduğum kadarıyla bu marka hakkında çok bilgi sahibi arkadaşlar var.Onların tecrübe ve yardımlarından istifade etmek isterim.Öncelikle almak istediğim aracın ilanı burada.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-saab-arduc-otomotivden-94-model-saab-900-se-yaz-kampanyasi-169792380/detay/

turbolu olmayışı, manuel oluşu, duruşu şekli donanım özellikleri vs. ile bu araç beni çok etkiledi.Bu aracı ciddi düşünüyorum.Ancak ülkemizde zaten galeri araçlarına hep soru işareti ile bakılırken hakkında bilgi sahibi olmadığım bir marka olunca açıkçası karar vermekte çok zorlanıyorum.Ben Ankaradayım bu araç için kalkıp İstanbula gitmeye değer mi,neyine bakmak baktırmak lazım.Hangi hususları sormak lazım.En kötü ne kadar yanılabilirim.Altından kalkamıyacağım bir sıkıntı olabilir mi. Bu hususlarda yol yordam bilen arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak isterim.şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.