Şimdi Ara

94 Model Doğan Slx Sigorta Yanması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı akşamlar. 94 model doğan slxe sahibim. Aracı yıkadıktan sonra ön sağ sol 2 camda çalışmadı. Sigorta kutusuna baktığımda sigortası yanmış yeni sigorta alıp taktım tekrar çalıştı aradan 1 hafta sonra tekrar yandı. Birde aractan indikten sonra kapılara dokunduğumda elektrik çarpıyor. Elektrikçiye götürdüm sol ön cam motorı bitik değiştirirsen düzelir dedi. Başka bir ihtimal var mı kaçak ordan mıdır yıkadıktan sonra oldu. Öğrenciyim. Fazla bilmediğimden burdan fikirlerinizden yola çıkıp hareket edeceğim. İlginiz için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elektrikli cam arızasıyla gittiğin 10 tamirciden 9 u motoru değişelim der.benim tavsiyem zaten doğanın kapı pandizotunu sök zaten zor değil. içerde açıkta kalan kablo varmi bak.yikandiktan sonra sigorta atması da buna işaret ediyor

• CAM motoru Sigorta kutusundan gelen + kutbunu kendi gövde üzerinden saşe ye aktarıyor sigorta atıyor muhtemelen. Motor her seferinde sigorta attıracaktır. Cok aksettir ise degisin.Binerken elektrik çarpması genelde plastik taban ayakkabı ve gün içinde kapalı alanda kalınan ortamlar üzerimize bir miktar enerji yükler siz araçtan ınince kapıya değil dışarda herhangi bir yere dokunsaniz yine kıvılcım çıkar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.