Şimdi Ara

91\2 Mayıs 2011'de Askere gidecekler / YERLER BELLİ OLDU - Ana konu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.327
Cevap
0
Favori
133.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orijinalden alıntı: ıLGıM

Kışın askerlik yapmak daha iyi olsa gerek arkadaslar. Çünki yazın pişik biyandan postallar biyandan üniformalar biryandan sorun yaratır sizlere kışın yapmak daha yararlıdır diye düşünüyorum ben. En azından üniformalar sıkmaz , benim askerliği erteledi askeri hastane işte sonrası ne olacak bende bilmiyorum ağustosta gel tekrar kontrol edelim dediler. Normalde mayısta yolcuydum bende

Yahu zaten tek mevsim görme diye birşey yok ne zaman gidersen git yazıda göreceksin kışıda.

Bu arada ne oldu da hastane askerliği erteledi, hayırdır.

Orası'da doğru tabii.. Doğuştan kalp hastasıyım hocam bikaç problem vardı askeri hastanede aort yetmezliği teşhis ettiler tek. Yüzbaşı doktor fazla mühim bişey değil dedi ama genede heyet kasıma erteledi dediğim gibi ağustos ayında tekrar kontrol olacak. Koşma-yürüme-ağır yük taşıma kesinlikle yapamıyorum. Ocak - Aralık ayında askeri hastane ile uğraştım işte.

• meraba arkadaslar bende bozdurdum subatta tecilimi kütük ADANA/SEYHAN(adanalıyık) :) mayıs dediler inş mayısta gideriz birbirimizle haberleşelim belki aynı yere düşeriz millet msn verelim....
  • Bende mayısta gitmek istiyorum yarın tecilimi bozdurmaya gidicem. Adana / Seyhan Mayıs celbine alınırmıyım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D
    Cenky kaça kaçsın sen ?

90/1 15 subat sülüs ama
  • mayıs dönemi için başvuru tarihi forumda 1-31 mart yazıyordu. bu tarih doğru mu acaba? bir de işlemleri halletmek uzun sürer mi fotoğraf ve diploma vs. ile gidip kısa sürede halledebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stjimmy

mayıs dönemi için başvuru tarihi forumda 1-31 mart yazıyordu. bu tarih doğru mu acaba? bir de işlemleri halletmek uzun sürer mi fotoğraf ve diploma vs. ile gidip kısa sürede halledebilir miyim?

Vücudunuzda bir sorun yoksa bir günde bile bitirebilirsiniz. Diğer türlü baya uğraşmanız gerekebilir. Yanınızda resim, gerekli evraklar, diploma ve fotokopileri olsun bir de askeriyede fotokopi çektirmek için uğraşmayın..
  • mayıs başvuru tarihi 1 hafta önce bitmiş beyler haberiniz olsun
  • Güncel
  • benim askerliği ertelemişler
    sevk tarihi : 05.09.2011

• Beyler başlığı canlandıralım biraz.Vakit gittikçe daralıyor

MAYISTA ASKERE GİDECEKLERİN DİKKATİNE
    Tertiplerim Facebook'ta da toplanıyoruz lütfen 91/2 askere gidecekler bu gruba katılsın.Tanıdık 91/2 varsa sayfamızı önermeniz rica olunur..

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_164281063620591#!/home.php?sk=group_164281063620591&ap=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanoalicans -- 21 Mart 2011; 11:00:19 >

• Beyler 15 aylık askerlik süresi içerisinde toplam kaç gün izin kullanabiliyoruz ? Bu izinleri ne zamanları veriolar bilgisi olan var mı ?

MAYISTA ASKERE GİDECEKLERİN DİKKATİNE
    Tertiplerim Facebook'ta da toplanıyoruz lütfen 91/2 askere gidecekler bu gruba katılsın.Tanıdık 91/2 varsa sayfamızı önermeniz rica olunur..

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_164281063620591#!/home.php?sk=group_164281063620591&ap=1
  • 30 Gun ıznın var 7 gunu acemilik bitince dagitımında kullanıyorsun 23 ude usta bırliginde ne zaman istersen ;)
  • s.a
    bende 89 lıyım
    tecilimi şubatta kaldırdım
    celp tercihi: mayıs-ağustos-kasım olarak işaretledim.
    askerlik şubesindeki memur erken gitmek istermisin? dedi:evet dedik...
    7 martda ANKARA ASKER ALAMA DAİRESİ BAŞKANLIĞINA dilekçe göndermek için askerlik durum belgesi almaya gittim.şubedeki memur ne yapıcaksın dedi.erken sevk dilekçesi gönderceğimi söyledim.dilekçe artık gönderilmiyo dedi.kimliğimi istedi.bilgisayardan sorguladı.MAYISTA yolcusun dedi.kesinleşmiş dedi.bekliyoruz bakalım.
  • nası gidiyo tertolar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganmkt

s.a
    bende 89 lıyım
    tecilimi şubatta kaldırdım
    celp tercihi: mayıs-ağustos-kasım olarak işaretledim.
    askerlik şubesindeki memur erken gitmek istermisin? dedi:evet dedik...
    7 martda ANKARA ASKER ALAMA DAİRESİ BAŞKANLIĞINA dilekçe göndermek için askerlik durum belgesi almaya gittim.şubedeki memur ne yapıcaksın dedi.erken sevk dilekçesi gönderceğimi söyledim.dilekçe artık gönderilmiyo dedi.kimliğimi istedi.bilgisayardan sorguladı.MAYISTA yolcusun dedi.kesinleşmiş dedi.bekliyoruz bakalım.

Kesin diye birşey yok daha belli olmadı bakma sen onlara.Çıkmazsa hayal kırıklına urarsın.87 li olupta çıkmayanları biliorum.Mayısın ilk haftasında kesinlik kazaNICAK.

MAYISTA ASKERE GİDECEKLERİN DİKKATİNE Tertiplerim Facebook'ta da toplanıyoruz lütfen 91/2 askere gidecekler bu gruba katılsın.Tanıdık 91/2 varsa sayfamızı önermeniz rica olunur..
    http://www.facebook.com/home.php?sk=group_164281063620591#!/home.php?sk=group_164281063620591

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanoalicans -- 22 Mart 2011; 13:40:00 >

• Merhaba arkadaşlar aralık 2010 da tecilim bitti 85 doğumluyum en son 2008 de gittim askerlik şubesine tecil için kütüğümün bağlı olduğu yer mayısta gönderiyor ben 2008 den bugune hiç şubeye gitmedim gitmem gerekiyor mu? mayısta kesin gidermiyim bilgi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknt85 -- 23 Mart 2011; 13:27:18 >
  • Arkadaşlar ben de birçok mesaj attım fakat cevap gelmedi bir de size sorayım...

89 doğumluyum ve bu ay tecilimi bozdurdum. Bana verilen askerlik durum belgesinde celp dönemi ağustos ayı, sevk tarihi ise Eylül'ün 5'i yazıyor. Şubedeki kadında ağustos ayında gelin ne zaman gideceğinizi öğrenin dedi. Ayrıca kütüğün Mayıs ayında gönderdiğini öğrendiğim için erken sevk dilekçesi de gönderdim Mayıs'ta gitmek için.

Doğal olarak ne zaman askere gideceğimi bilmek oldukça önemli. Bir fikri olan var mı beni ne zaman askere alırlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

benim askerliği ertelemişler

Hocam benim durum belgesinde de bu yazıyor fakat okuduklarımdan anladığıma göre kimse kesin oalrak bir tarih veremiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeBosnia

quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

benim askerliği ertelemişler

Hocam benim durum belgesinde de bu yazıyor fakat okuduklarımdan anladığıma göre kimse kesin oalrak bir tarih veremiyor?

aynen dostum durum belgesinde böyle yazıyor ama kesin bilgimidir bilmiyorum inş mayıs çıkar kütüğüm mayıs gönderiyor normalde ama yukarda senin yazdığın gibi durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KöfteSuyu -- 23 Mart 2011; 15:02:28 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.