Şimdi Ara

90 lv ShunjiSuke 12:1 hybrit Farmed.. (tanıtım) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
10.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Flara lol bukadar iyi bi benzetme beklemiyordum saol

@mai_mai saol bu uzun süredir yapmayı planladığım bişidi zaten anca nasip oldu itemleri fulleyip görücez artık

@WomanNizZer team game doru bir tabirmi bilmiom ama bence takımı olmayanlar noob artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembeler -- 21 Temmuz 2008; 22:15:43 >
  • Hocam bu nick i nerden buldun ?
    "x" li "g" li "j" li bi nick arıyorumda Şık duruyor bence ..
    ShunjiSuke bu da güzelmiş :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umbaba -- 22 Temmuz 2008; 0:09:36 >
  • Charın cok qzel
  • En kıralı 90 Cold , 90 Light , 90 Force , 30 Fire diyen arkadaşı buraya beklerim seninle görüş alışverişinde bulunsun.
  • Güzel char olmuş eminim oynaması çok zevklidir
  • herkese teşekkür ederim yorumları için...

@umbaba hocam nick avrupa değil yapma :D hybrit charım gibi nickide hibrit farklı farklı karakterlerden kırpma ekleme usulu yapıldı

dün akşam itemlerle biraz oynadım şu anda bu halde ama hala tam deil

90 lv ShunjiSuke 12:1 hybrit Farmed.. (tanıtım)

• Balansı hemen hemen oturtuyorsun gibi, itemleri düzeltince heralde sorunun kalmaz.

Birde nick kırpma demişken nereden kırptın?
    Bana en yakın "Aizen Sousuke ve Shinji Hirako'dan Shunji gibi geldi, düşündüm düşündüm bulamadım başka bir şey.
  • @Flara lol

shunjiyi hirako dan aldın doğru tespit ama Sukeler basiliskten geliyor aizen i bilseydim nicki direk aizen alırdım oda güzelmiş

edit: str tablet düşürmek sıkıntılı iş düşdükce basıyorum... int stonelerde hala büyük eksiğim var ama şimdilik idare ediorum... şu anda asıl hedefim bütün itemlere parry ratio basmak onla uğraşıyorum

birde 88-89-90 itemlerim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembeler -- 22 Temmuz 2008; 19:32:43 >
  • Delikanlı adam PvP de cıkar karsıma
  • quote:

Orjinalden alıntı: WeeDSmoKa

Delikanlı adam PvP de cıkar karsıma

git Mo_oM a sor kanka üstü +5 set bide +7 2handed yani senden bi farkı yok tek farkı üstü +5 di git ona sor bless i açıkken kestiğimde ben bile şaşırmışdım oha falan olmuşdum resmen...

ama kank şansını çok zorluon ticket bitsin

• La Mo_oM la beni karısdırma.. o kuwait Li :D
  • yahu sen nezaman 90 oldun kank haddini bil bikere 0 dan char kasıp geçtim seni
  • Güzel olmuş Tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: tembeler

@Flara lol

shunjiyi hirako dan aldın doğru tespit ama Sukeler basiliskten geliyor aizen i bilseydim nicki direk aizen alırdım oda güzelmiş

edit: str tablet düşürmek sıkıntılı iş düşdükce basıyorum... int stonelerde hala büyük eksiğim var ama şimdilik idare ediorum... şu anda asıl hedefim bütün itemlere parry ratio basmak onla uğraşıyorum

birde 88-89-90 itemlerim yok

Konuyla alakası yok ama Basilisk'i indirebileceiğim/izleyebileceğim bir siteyi PM den gönderebilir misiniz ?

Türkçe dublaj/alt yazı olursa daha bir hoş olur

• bence çar güzel.. seti de dizdin mi tmm
  • @batuhanTnc

İmzalarımızda ainme fan club yazan yere tıkla orada üst konu var anime cafe diye isteğini yaz orada yardımcı olurlar sana .
  • Char muhteşem ona bir sözümüz yok. Ama bişey aklıma takıldı. DEDE_KORKUT ve amblem hiç yabancı gelimiyor.Venice de mi oynuyorsun acaba?
  • evet imzamdada yazdığı gibi venice
  • quote:

Orjinalden alıntı: mai_mai

@batuhanTnc

İmzalarımızda ainme fan club yazan yere tıkla orada üst konu var anime cafe diye isteğini yaz orada yardımcı olurlar sana .

Aman allahım 156 sayfa nereden bulacağım istediğim link
  • quote:

Orjinalden alıntı: tembeler

evet imzamdada yazdığı gibi venice

Pardon imzana dikkat etmedim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.