Şimdi Ara

90.000 TL'YE KADAR DİZEL OTOMATİK ARABA TAVSİYESİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Citroen C4 Picasso üzerinde baya yoğunlaştık ama başka ne tür seçenekler olabilir? İlla ki MTV koşulumuz yok 1.6 dizel otomatik içi biraz geniş olması açısından en az 2013 model C segmenti veya D Uzun yıllar kullanabileceğimiz aile arabası arıyoruz. Fiyat/donanım olarak bize C4 Picasso ideal gelmişti ama sizin farklı önerileriniz varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum. Bilgilerinize, yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacımız var.
    Saygılar, sevgiler. :)

• Uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsanız Fransız araçlarından uzak durun derim... Dayanıklılık konusunda Japonlara bakın bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsanız Fransız araçlarından uzak durun derim... Dayanıklılık konusunda Japonlara bakın bence...
    dostum citroen alacaksan ds 5 al tam istediğin özelliklere sahip ayrıca kalite olarak sıradan citroenlere göre çok kaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: full_speed_89

Merhabalar. Citroen C4 Picasso üzerinde baya yoğunlaştık ama başka ne tür seçenekler olabilir? İlla ki MTV koşulumuz yok 1.6 dizel otomatik içi biraz geniş olması açısından en az 2013 model C segmenti veya D Uzun yıllar kullanabileceğimiz aile arabası arıyoruz. Fiyat/donanım olarak bize C4 Picasso ideal gelmişti ama sizin farklı önerileriniz varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum. Bilgilerinize, yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacımız var.
    Saygılar, sevgiler. :)

PSA grubu düşünüyorsan şanzıman eat6 olması daha güzel olur
  • Tartismasiz vw golf 1.6 tdi highline dsg
  • cbascan kullanıcısına yanıt
    Kriterlerden biri uzun yillar sorunsuzluk ve siz DSG sanzimanli bi arac oneriyosunuz.

Tebrikler
  • Sectiginiz araç zaten o paraya alinacak en mantikli dizel otomatik. Aynen devam edin. Test ettiginizde zaten dogru secim yaptiginizi goreceksiniz.
  • Şu forumlarda o araba bu para etmez yok aklından şaşarım diyen tiplere de hastayım ha. Sen çok akıllısın git 90bine Audi A6 3.0 tdi al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyiniyetlikisi

Şu forumlarda o araba bu para etmez yok aklından şaşarım diyen tiplere de hastayım ha. Sen çok akıllısın git 90bine Audi A6 3.0 tdi al.
    Aracımı övmek yada marka fanatikliği değil ancak bir Peugeot 308 Dizel Otomatik test sürüşü yapın mutlaka...
  • 508
  • Hacim gibi bir derdiniz var ise Ford Galaxy iyi bir seçenek olabilir.
  • Bende ds5 öneririm.
  • C sınıfı olmasın bence vallahi yazık paraya 90 bin verip C sınıfı arabaya binmek.
  • Görüşlerinizi tek tek okuyup değerlendiriyoruz arkadaşlar çok teşekkürler yardımlarınız için.
    Opek Mokka hakkında ne düşünürsünüz iyi bir seçenek midir?
  • Hocam 5008'de olabilir otomatiği varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: full_speed_89

Görüşlerinizi tek tek okuyup değerlendiriyoruz arkadaşlar çok teşekkürler yardımlarınız için.
    Opek Mokka hakkında ne düşünürsünüz iyi bir seçenek midir?

ufak bir araç o.

b sınıfı corsa'nın yükseltilmiş hali. ayrıca sorunlu olarak biliniyor. forumda dün konuları vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbascan

Tartismasiz vw golf 1.6 tdi highline dsg

Harika bir tercih. Golfü alın keyfinize bakın.
  • 3008-5008
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

İmzanızda iki aracıda görünce sormak istedim. Şu an mk6 1.6 TDI kullanıyorum belki yeni bir golf alma niyetindeyim. 1.2 TSI mı yoksa 1.4 TSI mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwar

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

İmzanızda iki aracıda görünce sormak istedim. Şu an mk6 1.6 TDI kullanıyorum belki yeni bir golf alma niyetindeyim. 1.2 TSI mı yoksa 1.4 TSI mı?

Hocam 1.2 Tsi gayet canlı motor, yakıt tüketimi makul seviyelerde ve vergi avantajı var. Şehir içi kullanımında performans olarak fark yok diyebilirim 1.4 Tsi ile.

Ancak uzun yolda klima açık ve araçta kişi sayısı fazla ise rampada 1.2 Tsi ile vites küçültmeniz gerekir 1.4 Tsi ise devam edersiniz vites küçültmeden. Fark 5 ve 6. viteslerde.

Güzergahınıza göre karar verin. 1.2 Tsi ile Antalya/İstanbul yolunu 7 lt ortalama ile geldim. 1.4 Tsi Çeşme/İstanbul yolunu 6.1 ile geldim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.