Şimdi Ara

90.000 TL'e araba tavsiyeleri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu konuda kararsızım yüksek model , düşük km boş araba mı yoksa bir iki tık düşük model ama dolu araba mı almalıyım kararsızım. Kardeşim ile birlikte alacağız o 21 ben 27 yaşındayım. Ama aile arabası gibi olacak yani. Çok küçük olmamalı. Linea , symbol gibi kasalar çok hoşuma gitmedi düm düz oldukları için kaplumbağa gibi duruyor sanki :/ Sizce en mantıklı model ne olur ?

• Hem düşük km olacak hem yüksek model olacak. Ya symbol ya i20

• 2. El bilindik otomobil ya da iyi bir eksper ve tamirci onayı ile her araba alınabilir hocam. Daha az sorun derseniz düşük kmli araç sizin için daha iyi olabilir. Belki sonraki araçta seçici davranılanilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az daha zorlayip sifir bir arac almanizi oneririm. 2. eller cok yuksek yelkenleri indirmediler hala ama sifirda 130 civarina guzel araclar bulabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26

az daha zorlayip sifir bir arac almanizi oneririm. 2. eller cok yuksek yelkenleri indirmediler hala ama sifirda 130 civarina guzel araclar bulabilirsiniz.

Adamın bütçesiyle senin önerdiğin araba arasında 40 bin liralık fark var. Ne dediğinin farkında mısın kardeş? %50 bütçe arttırmak kolay mı?

• mk5 jetta bak istersen
  • Kia Rio bakabilirsin. İç hacmi yeterli. fiyat/performans olarak gayet iyi
  • Toyota corolla
    2008-2010 :) tam aile arabası
  • Egea 1.4 bulabilirsen
    Linea 1.3 dizel
    Punto 1.4 grande
    İ20 2014 altı
    2009 fiesta
    Clio VI 1.2 benzin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrFuKi -- 8 Ocak 2021; 23:59:33 >
  • Ekim ayında benzer bütçeye(o zamanın 80-85 bin lirasıydı) ben de araba bakıyordum. 2005 Corolla HB aldım, oldukça memnunum. Baktığım diğer araçlar Ford Fiesta 2006-2008, Focus 1.5 HB, İ20 Jump, Megane 2 HB, Corolla HB gibi arabalardı. Bu fiyatlara fazla seçenek yok maalesef. Hangisi temiz denk gelirse onu almanı öneririm.

• Dikkat at fiyata dahil değildir. Temsili resim at arabasıdır. Yükler dahildir.

90.000 TL'e araba tavsiyeleri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonodias

Dikkat at fiyata dahil değildir. Temsili resim at arabasıdır. Yükler dahildir.

Adam gelmiş, derdini yazmış, kibarca tavsiye istemiş. Hayır yani yazdığın yazı komik de değil, neden böyle saçma bir yorum yaptınız?

• Çirkinlik Ne Kadar Kolay Ç kullanıcısına yanıt
    Vaziyet ve örnek
  • Accent era bak . Gerisini boşver

• Hem bütçen düşük hem de çok şey istiyon otomatik dizel de olsun mu boyasiz puhaaaaaa90.000 TL'e araba tavsiyeleri ? 

• Bazı arkadaşların eğitim seviyesi kendini belli eder nitelikte cevapları ile belli etmiş. Ben orada demişim ki yüksek model düşük km boş araç mı daha iyi olur yoksa bir kaç model düşük dolu araç mı iyi olur demişim biri eşşek göndermiş biri şöyle de olsun mu demiş. O tarz yorum yapanlar boşa yorum yapıp niye yer kaplıyor ki anlamıyorum. Diğer mantıklı şekilde tavsiye veren arkadaşlara da teşekkür ederim , bakacağım hepsine.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Egea düşündüm dediğiniz gibi ama sonra dedim boş araç alıp sürekli kullanmak ilerde yorar mı acaba ? O yüzden 2012 model dolu punto gibi araç bakmak daha mı mantıklı olur emin olamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: bi tylol hot içer miyiz

Ekim ayında benzer bütçeye(o zamanın 80-85 bin lirasıydı) ben de araba bakıyordum. 2005 Corolla HB aldım, oldukça memnunum. Baktığım diğer araçlar Ford Fiesta 2006-2008, Focus 1.5 HB, İ20 Jump, Megane 2 HB, Corolla HB gibi arabalardı. Bu fiyatlara fazla seçenek yok maalesef. Hangisi temiz denk gelirse onu almanı öneririm.

Bahsettiğin araçlar hep 2010 altı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JrFuKi

Egea 1.4 bulabilirsen
    Linea 1.3 dizel
    Punto 1.4 grande
    İ20 2014 altı
    2009 fiesta
    Clio VI 1.2 benzin

Benzinli araçlara hiç bakmadım aslında punto 1.3 bakmıştım ama benzinlisi ile yakım konusunda nasıllar fark olarak fikriniz var mı ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.