Şimdi Ara

9 aylık akciğer rahatsızlığım bitti. İyileştim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bayanlar hatırlarsanız 9 ay öncesinde akciğer rahatsızlığım olduğunu doktordan öğrenip aileme dahi söylemeden buraya yazmıştım. İlk size yazdığım için bugünde geldim buraya iyileştigimi yazmak istedim. Bu süreç fiziksel olarak acılı geçmesede psikolojik olarak ordan oraya git, yok 10 tane ilaç at aç karnına falan. Artık varya Allah ım al canımı raddesine geldim. Büyük bir imtihandı benim için. Geçtim mi derseniz pek sanmiyorum çünkü cidden sinir sistemim alt üst oldu ve çok fazla isyana kayıp küfür ettim. Ama haşa Allah insan değil ki kuluna kin beslesin. Dermanı da gene o verdi. Ciddi mânada söylüyorum size bunu hani klişe gelmesin. Olum harbiden sağlık olmadıktan sonra her şey boş ya ciddiyim bak her şey boş. Burda görüyorum para, kız vesaire konuşuluyor eyvallah lafım yok aslında bunlarda ihtiyaç. Lakin hayatınızın merkezine bunları koymayın beyler. Ailem arkamda oldu hep, yok kızmış oymuş buymuş koyun gitsin olum aile ve aileniz gibi karşılıksız seven insanlar lazım olsun size. Biliyormusun benim kalemimi kırdılar. Aslan amca da ki rahatlığa bakar mısın. Her neyse ne alaka simdi bu lan. Olum işte yok boyum şöyle olsun fiziğim şöyle olsun. Yok kirvem yok sağlık sağlık. Allah hasta yatağında olan herkese şifa versin. Forumda bir kaç arkadaş vardı zaten biliyorum. Pes etmesinler Allah büyük. He birde zaman kavramını unutmayın. İyi de olsa kötü de olsa geçiyor. Düşseniz de kalksanız da geçiyor. Tenet değil ki bu geri sarasın gidiyor olum işte. Dur şunu yazmayı unutmayayım İnsan bir şeylerin değerini bilsin diye galiba Allah ondan koparıyor bizi. Mesela bizler mutsuzluk nedir çok iyi biliriz. Ama bu kadar mutsuzluk bize mutluluğun kıymetini hatta en ufak bir gülümsemeden bile mutlu olmayı öğretti. Bizi minimalist yaptı ulan mutsuzluk. Bir güzel lafa, bir gülümsemeye, bir ince düşünmeye sevinmek... Bunlar bizi hep mutlu kılacaktır. Sağlıklı güzel zamanlar diliyorum hepinize. Vâr olun mutlu olun sıkmayın canınızı. Forumda yazılan çizilen konularda da az çok anlıyorum sizi. Ama oğlum hepimiz aynı kervandayız. İyi olmaya bakalım belki bir başka düşene umut olur elinden tutarız. İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gülüncetipsizolanadam -- 15 Mart 2023; 11:31:48 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Çok sevindim kardeşim umarım bir daha hastalık yüzü görmezsin. Senin atlattığın hastalıkla aynı kefede olmasa da çapraz bağlarım koptuğunda 2 ay yürüyememiştim ve bazı dertlerin ne kadar boş olduğunu fark etmiştim. Sağlık gibisi yok. Tekrardan geçmiş olsun.

• kardeş geçmiş olsun..

ahhh banada bir dua dişlerim darmaduman.. inşallah senin gibi şifa bulurum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 15 Mart 2023; 15:29:42 >
  • Geçmiş olsun hocam, sağlık olmadan hiçbir şey olmuyor.

• hastalığın neydi?

• NEGANYRSA kullanıcısına yanıt

Forumdan SudaEriyenAspirin de kelebek hastalığı sebebiyle hayatını kaybetmiş nedense önemsenirdi fazla yazan olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim hepinize

• Gülüncetipsizolanadam kullanıcısına yanıt
    Çok geçmil olsun. Söylediğin her kelilmeye imzamı atıyorum. Sağlıktan ötesi yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.