Şimdi Ara

899 TL Lenovo 65F3KAC3TK Q24i-10 23.8' 6 MS 75 Hz Full HD IPS Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
6.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo 65F3KAC3TK Q24i-10 23.8" 6 MS 75 Hz Full HD IPS Monitör
    https://www.n11.com/urun/lenovo-65f3kac3tk-q24i-10-238-6-ms-75-hz-full-hd-ips-monitor-1351478

Ürün şık ama hiç doğru düzgün review bulamadım. Kendim de bir monitör bakınıyorum, iyi derseniz yapıştıralım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Geçen hafta sipariş verdim. Bugün elime geçti. Çok beğendim şahsen. Eğer yüksek beklentilerimiz yoksa veya gamer falan değilseniz işinizi görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ggPatriot kullanıcısına yanıt
    Ofis ve film, dizi vs. için düşünüyorum. Yeterli midir sizce?

CSGO gibi oyunalar değil de tek kişilik oyunlar için nasıl? sRGB kapsama oranı nedir bunları da öğrenebilsek keşke.
  • PaNoZ kullanıcısına yanıt
    Ofis film için gayet ideal hocam.

CsGO gibi oyunları ben de oynamıyorum hocam. O konuda yorum yapamayacağım. Ben FM, ETS2, Assassin Creed falan oynuyorum. Bunlar da gayet iyi performans veriyor.

sRGB nin ne olduğunu bilmiyorum ama eve geçince kullanım kılavuzuna falan bakarım, bir bilgi bulursam paylaşırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tasarımını beğendim, fiyatıda güzel duruyor. Wishliste ekledim ihtiyaç olduğunda alacağım ürün olacak sanırım. Teşekkürler paylaşım için.
  • 27 inç freesync monitör almak daha mantıklı 900 tl çok fazla bunun için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • n11'in ayın 11'i indirimleriyle 1000 liradan 900 liraya düştü bu ürün. Sonrasında aynı fiyatta kaldı. 1 gün öncesinde Philips 246E9QJAB modelini sipariş vermiştim ancak indirimi görünce iptal edip bunu aldım. Bu bağlantıdaki satıcıdan aldım ben de. Alışverişi de 1000 TLye tamamlayıp Garanti'den 75TL n11 bonus kazandım. Kargo ile ertesi gün teslim aldım(istanbul) Her neyse sizin için bir kaç değerlendirme yapayım.
    Tasarımı harika. Macbook kullanıcısıyım ve Macbook kapalı şekilde monitörün önündeki kısımda duruyor. Pek teknik konulardan anlamadığım için nedenini bilmiyorum bağlantıyı 60hz olarak gösteriyor Mac sistem bilgileri. Hoparlörü çok kötü. (ses sistemi ve sesi harika olan mac kullanıcısı olarak söylüyorum bunu. normal bir monitör için bu konuda eşiğim yüksek. monitörde hoparlör istemediğim bir şey zaten) 2 ölü piksel ile geldi bana. İade, değişim gibi konularla uğraşmaya girmedim. Görüntü akışkan, renkler güzel. Oyun konusunu bilmiyorum ama giriş seviye tasarım mönitörü istiyorsanız hem görünüm hem de renk performansı açısından fazlasıyla iyi. 150 lira daha fazla veririm diyorsanız Philips 246E9QJAB tavsiye ederim.

ek: displayport olmaması ayrı bir eksisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-786A328E9 -- 23 Mayıs 2020; 2:3:5 >

• Ayın 20'sinde sipariş vermiştim, gelmesini bekliyorum. 75Hz freesync ve şık tasarımı ile bu fiyatlarda pek rakibi olmadığından tercih ettim.
  • srgb %99 deniliyor.

bir kaynakta şöyle belirtilmiş:

"As for the Lenovo Q27q, as its name implies, this will be a slightly larger model with a 27-inch display. It also has its resolution bumped up to 2560×1440. The 75Hz refresh rate and FreeSync support from the Q24i are also present, along with 99% SRGB for color accuracy."

kalın belirttiğim cümlede, q24i'de olan 75 hz freesync desteği, srgb %99 ile birlikte q27q'da da mevcut deniliyor.

kaynak linki:https://www.ubergizmo.com/2019/09/lenovo-q24i-q27q-monitors-announced/
  • https://www.hepsiburada.com/dell-se2419hr-23-8-75hz-hdmi-d-sub-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000TCUXA
    https://www.itopya.com/asus-vp248h-24-1ms-75hz-1920x1080-hdmivga-freesync-hoparlor-gaming-monitor/

bende monitör almayı planlıyorum. Bayramda güzel indirim olur mu yoksa alayım mı? bilemedim...

TN panel almak istemiyorum sanki ilk attığım iyi gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 23 Mayıs 2020; 10:37:52 >

• bende monitör bakıyorum arkadaşlar şu ürünü almayı düşünüyorum
    https://www.itopya.com/philips-238-242v8a-4ms-75hz-freesync-dp-hdmi-vga-ips-gaming-monitor/

sizin paylaştıklarınızdan daha iyi değil mi hem fiyat açısından hem DisplayPort açısından?
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Ürünün bir problemi yoksa ben alıyorum. İncelemelere bakalım

itopya bunu bana 10 yıla kargolar artık

899 TL Lenovo 65F3KAC3TK Q24i-10 23.8" 6 MS 75 Hz Full HD IPS Monitör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 23 Mayıs 2020; 11:50:11 >
  • bu ayarda aşağıdaki monitörü almak daha mantıklı bence. freesync var ayrıca asus. tamam görüntü olarak hoş ama fiyat bana göre hala fazla.

https://www.hepsiburada.com/asus-vz239q-23-75-hz-5ms-display-hdmi-d-sub-freesync-fhd-ips-ultra-ince-oyuncu-monitor-p-HBV0000089RBC?magaza=BETA%20PLUS%20TEKNOLOJİ

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

bende monitör bakıyorum arkadaşlar şu ürünü almayı düşünüyorum
    https://www.itopya.com/philips-238-242v8a-4ms-75hz-freesync-dp-hdmi-vga-ips-gaming-monitor/

sizin paylaştıklarınızdan daha iyi değil mi hem fiyat açısından hem DisplayPort açısından?
    İncelemelerine bakıyorum şuan. Dahili hoparlörü iyi değil diyor bir şahıs ve kutu içerisinden hdmı veya dp kablosu cikmiyor. Başka bir eksiği yok sanırım. Biraz daha düşünüp alıp almamak konusunda karar vereceğim.

• Bende karar veremedim bir türlü. Aldınız mı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Melez_Prens

İncelemelerine bakıyorum şuan. Dahili hoparlörü iyi değil diyor bir şahıs ve kutu içerisinden hdmı veya dp kablosu cikmiyor. Başka bir eksiği yok sanırım. Biraz daha düşünüp alıp almamak konusunda karar vereceğim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım geçen ay aldı bu monitörü kendisi memnun. Fakat ben hala karar veremedim. Siz aldınız mı hocam?

• ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Aldım ama hala kararsızım. Bir yandan diyorum bütçeyi arttırıp sağlam monitör alim kurtulayım bir yandan PC'den bıktım satıp çöpe atayım

1k ücreti olan monitörler dp yok tn panel kafayı yiyeceğim...
    10 yıla zaten kargoya çıkıyor iade talep etsem ona da 10 yıl bekletecek
    dp kablom yok ona da 100 tl bayılacağım
    çöktüm.

adam gibi dp var mı ucuz yollu? dark kablolara baktım 50-60 civarı
    VGA çıkması çok komik bir durum
    sanırım iade edeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

Arkadaşım geçen ay aldı bu monitörü kendisi memnun. Fakat ben hala karar veremedim. Siz aldınız mı hocam?

Alıntıları Göster
    Hoparlör performansını gördüm bir tane videoda ve bence guzeldi. Zaten çok iyi bir şey beklemiyorum. Sesi anlaşılır şekilde versin yeter diye düşünüyorum. Ancak şöyle bir sorun var ki içinden dp kablosu cikmiyor. Ona ekstra ödeme yapmak istemiyorum. DP kablo çıksa iki tane alacaktım bu monitörden.

• hdmi yerine neden DP tercih ediyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melez_Prens kullanıcısına yanıt
    DP girişi yok ki. VGA ve hdmi sadece var bunda.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.