Şimdi Ara

Mazda 3 SkyActiv-X (2019 Tanıtıldı). (288. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.957
Cevap
72
Favori
326.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vergiyi önemsemem. cx5 ocak vergisi 810 tl olacak mazda 3 ün ocak taksidi ise 485 tl oluyor. Arada 300 tl fark ikibin motor165 beygire değer. Fakat cx5 in ikinci elde hızlı olmayışı kafama takılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garin G kullanıcısına yanıt
    75.000'e güzel bi SUV alıyorsunuz. Alın keyifle kullanın.Bide dengi olan Suv fiyatlarına bakın!

• GungorAhmet G kullanıcısına yanıt
    Cx5 i kaçırdık herhalde. İlan kalkmış. :(

• Yazık olmuş.Kullanımı çok iyiydi.

• garin G kullanıcısına yanıt
    Bu ara elinizi çabuk tutun. Hem sıfır hemde ikinci elde fazlaca hareket var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mazda 3 2017 dizel otomatik power donanım için sıfır fiyat olarak 121.000 TL sizce nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: emg48

Mazda 3 2017 dizel otomatik power donanım için sıfır fiyat olarak 121.000 TL sizce nasıl?

Süper fiyat kaçirmadan hemen alin, benzinlilere 110 bin rakamlari verilirken kaçirmayin derim.

• emg48 E kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa ise kaçirmayin fiyat cok iyi.

• emg48 E kullanıcısına yanıt
    2016 Ekim Kasım gibi vergi artışı olacak diye konuşuyordu herkes (yıl başı) için. Sonra bir baktık Yetkili büyüklerimiz hemen Ekim Kasım da vergileri uyguladılar. Yıl sonunda uygun araç almak isteyenlerin de hevesi kursağında kaldı.Demem o ki Elinizi çabuk tutmalısınız!

• Yakın zamanda Cx3 soran soruşturan oldu mu hiç?

Bir yakınıma almayı düşünüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

Yakın zamanda Cx3 soran soruşturan oldu mu hiç?

Bir arkadaş power cx3 için Adana ve Mersin bayilerinden 124 bin tl fiyat almiş, pazarlik için kullanirsiniz

Ayni bayilerde makyajli mazda 3 power dizelde 121 bin tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreY -- 30 Kasım 2017; 19:28:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AreY

quote:

Bir arkadaş power cx3 için Adana ve Mersin bayilerinden 124 bin tl fiyat almiş, pazarlik için kullanirsiniz

Ayni bayilerde makyajli mazda 3 power dizelde 121 bin tl.

Tesekkurler, C.tesi Bakmaya gidecez beraber bakalim .

• Aydin dan gelmesi zor

• quote:

Geçen hafta cumartesi eşime 2017 power beyaz 120 tl ye aldık.

• Herkese merhaba.

mazda 3 sedan 1.5 benzinli otomatik bakıyoruz. dün bayiye gittim ama pazar günleri kapalıymış araca bakamadım. listesi 116 bin lira. şu nada bayiler ne fiyat veriyorlar bilgisi olan var mı ? ayrıca makyajlı kasalarda tüm donanımlarda g vectoring kontrol standart mı ? genellikle şehir içi kullanılacak araç. sizce almak mantıklı mı ?

cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kursunsuz

quote:

Bu bayiler gercekten enteresan, İstanbulda 2 tane bayiye gittik yakınımla. Corsa 2011 aracı vardı. Satarken onla bunla uğraşmak istemediği için takas öncelikti, 3'e 5'e de bakan biride değil.

Bayiler Mal bu, işine geliyorsa al mantığındalar. Takas yapmıyor biri, diğeri getir baktıralım, tanıdık galeri var oraya veririz diyor. Gitti Opel aldı yine. Opel Bayi'nin gösterdiği ilgi adamın ruhunu okşadı resmen. Mazda Türkiye'de ne yazık ki kendi kendine satan bir araç. Mazda'cı zaten alıyor, diğer mantıklı araştırma yapanlar ise zaten bayinin katkısını önemsemiyor. Sayı olarak kısıtlı araç ve Distribütör olmadığı için kaygı yok. Hayırlısı

• quote:

quote:

quote:

Bu bayiler gercekten enteresan, İstanbulda 2 tane bayiye gittik yakınımla. Corsa 2011 aracı vardı. Satarken onla bunla uğraşmak istemediği için takas öncelikti, 3'e 5'e de bakan biride değil.

Bayiler Mal bu, işine geliyorsa al mantığındalar. Takas yapmıyor biri, diğeri getir baktıralım, tanıdık galeri var oraya veririz diyor. Gitti Opel aldı yine. Opel Bayi'nin gösterdiği ilgi adamın ruhunu okşadı resmen. Mazda Türkiye'de ne yazık ki kendi kendine satan bir araç. Mazda'cı zaten alıyor, diğer mantıklı araştırma yapanlar ise zaten bayinin katkısını önemsemiyor. Sayı olarak kısıtlı araç ve Distribütör olmadığı için kaygı yok. Hayırlısı

Bu bence genel olarak İstanbul'daki bayilerin tavrı, Anadolu'da böyle değil. Ben İstanbul'da oturuyorum, kendi mazda 3'umu alırken bütün bayileri araştırdım, önce model sonra fiyat. En sonunda İstanbul'daki bir bayi(en uygun fiyatı veren) reflex'i 87'den aşağıya hayatta olmaz , şöyle böyle bir bir türlü laf anlattı.Bu arada 3 defa gittim o bayiye adamda anladı gerçek alıcı olduğumu herhalde.En son peki dedim çıktım. Hemen çevre illerideki bayileri aradım telefonla. Hop Çorludaki bayi aynı reflexi üstelik geri görüş kamerası+ cam filmi hediyesiyle 83'e veririm dedi telefonda. Neyse ben Türkiye'deki hemen hemen tüm bayileri telefonla aradım. Aldığım aracı da Gaziantep bayisinden aldım, power donanım ve İstanbul'daki batının reflex için daha aşağı hayatta olmaz dediği fiyat olan 87.000 TL'ye :)) Gittim Antep'te iki gün kaldım güzel yemekler baklavalar da yanıma kar kaldı :) aracımı da 350 TL'ye tırla İstanbul'a getirttim. Şimdi büyük bir keyifle kullanıyorum. Diyeceğim o ki; İstanbul'daki kendini beğenmiş bayilerden almak zorunda değilsiniz, alıcı sizsiniz ve para sizde istediğiniz yerden almak da sizin hakkınız, bu hakkınızı sonuna kadar kullanın. 2-3 kendini bilmezin Mazda keyfinizin önüne geçmesine izin vermeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: santacruz

quote:

quote:

quote:

Bu bence genel olarak İstanbul'daki bayilerin tavrı, Anadolu'da böyle değil. Ben İstanbul'da oturuyorum, kendi mazda 3'umu alırken bütün bayileri araştırdım, önce model sonra fiyat. En sonunda İstanbul'daki bir bayi(en uygun fiyatı veren) reflex'i 87'den aşağıya hayatta olmaz , şöyle böyle bir bir türlü laf anlattı.Bu arada 3 defa gittim o bayiye adamda anladı gerçek alıcı olduğumu herhalde.En son peki dedim çıktım. Hemen çevre illerideki bayileri aradım telefonla. Hop Çorludaki bayi aynı reflexi üstelik geri görüş kamerası+ cam filmi hediyesiyle 83'e veririm dedi telefonda. Neyse ben Türkiye'deki hemen hemen tüm bayileri telefonla aradım. Aldığım aracı da Gaziantep bayisinden aldım, power donanım ve İstanbul'daki batının reflex için daha aşağı hayatta olmaz dediği fiyat olan 87.000 TL'ye :)) Gittim Antep'te iki gün kaldım güzel yemekler baklavalar da yanıma kar kaldı :) aracımı da 350 TL'ye tırla İstanbul'a getirttim. Şimdi büyük bir keyifle kullanıyorum. Diyeceğim o ki; İstanbul'daki kendini beğenmiş bayilerden almak zorunda değilsiniz, alıcı sizsiniz ve para sizde istediğiniz yerden almak da sizin hakkınız, bu hakkınızı sonuna kadar kullanın. 2-3 kendini bilmezin Mazda keyfinizin önüne geçmesine izin vermeyin.

Dediklerinizde haklısınız,Herkes bizim gibi sevdasının peşinden koşmuyor. Bende mevcut Mazda'mı İzmirden almıştım. Sabah gidip Akşam üzeri İstanbul'a dönmüştüm.

Aldırmaya çalıştığım adam emekli, kendi arabasını bile satmak için uğraşmak istemiyor.Bu şartlarda gel başka şehirden bakalım desem küfür ederdi bana

İyi olan bayi kazanır ama Müşteri asla kaybetmez

• Arkadaslar kis lastigi alan var mi? 215/45/18 pek bulunan bir ebat degil galiba. Petlas satan bi lastikciden 460 tl fiyat aldim ama baska yerlere de bakmali miyim?

• ..UnReaL.. kullanıcısına yanıt
    225/40R18 bakın, hem uyumlu ölçüdür, hemde daha uygun fiyata daha kalite bir lastik alırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.