M

Onbaşı
27 Şubat 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 120 (Bu ay: 2)
Gönderileri

EVET BEYLER HEM KENDİ FİYATI UYGUN OLAN HEMDE SAYFA BAŞINA MALİYETİ DÜŞÜK BASKI YAPABİLECEK ÖĞRENCİ İŞİ BİR YAZICI ARIYORUM TAVSİYELERİNİZİ ESİRGEMEYİN

Boğaziçi ilk 30 u alıyor ODTÜ geçen yıl ilk 60 ile kapamış itü sınırdan kaçıyor gibi bu yıl ilk 70 le kapar bence İTÜ mecbur Hacettepe ceng yazacağım
Çok değil 3-5 seneye göreceğiz herhalde şöyle başlıklar
Varsa konu altina gelebilir mi diş hekimliği tercih etmek isteyen arkadaşları bilgilendirsin.
Evet beyler her türlü önerinize açığım hepimiz gibi 12-15 arası beklerken bana da 24k geldi ne okunabilir bu sıralama ile
Giden var mı arkadaşlar daha önce bilgilendirebilir mi beni ?
Merhaba arkadaşlar İstanbul'da dershaneye yazılmayı düşünüyorum başlıkta gördüğünüz dershanelere giden var mı Etiler fen bilimleri ile görüştüm çok güzel başarıları var sizce gidilir mi fen bilimlerine gidenler aydınlatırsa sevinirim
Bu yıl 30k dan mezuna bıraktım geometrim 0
0 dan başlayıp 6-7 netlere kadar çıkabilmem için ne yapmam gerek kaynak - YouTube hocası tavsiyesi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim
Arkadaşlar Sarıyer de oturuyorum mezun için dershane öneriniz var mı rehberlik ve koçluğu kaliteli öğretmenleri tecrübeli bir dershane sayısalım bu arada yardımcı olun lütfen.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 485
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 17)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 740 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.