Şimdi Ara

82' SAMSUNG SLIMFIT TV HDMI ALACAĞIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, arkadaşlar sizce bu cihaz nasıl?
    (LDC) O kadar para verip net bir görüntü alamayacağım için böyle bir modele karar verdim?
    Artı Eksi yönde fikirlerinize ihtiyacım var:
    Şimdiden teşekkür ederim.

Samsung WS-32Z419PQ

82cm, SlimFit TV, 100Hz., HD Hazır, PIP, HDMI.
    32" (81 cm)
    16:9 Ekran Formatı
    Multi Sistem
    100 Kanal Hafızası 100 Hz ? 100 Hz Doğal Tarama
    DNIe TM Sistemi • Gelen Sinyalleri Parazitten Arındırıp Güçlendiren Digital Noise Reduction Değişik Renk Parçalarının ve Siyah/Beyaz Renklerin Birbirine Karışarak Renk Netliğini Azaltmasını Engelleyen Digital Comb Filter
    Renk Tonu Kontrolü
    4 Farklı Resim Modu
    15 W + 15 W Ses Çıkışı
    Dolby Virtual Ses Sistemi
    Nicam / A2 Stereo
    5 Farklı Ses Modu
    Değişik Boyut Seçenekli ve Ekranı İki Eşit Parçaya Bölebilen Çift Tuner ile Resim İçinde Resim (PIP)
    Resim Dondurma
    Açılma / Kapanma Zaman Ayarı
    Uyku Modu
    200 Sayfa Türkçe Teletext
    Türkçe Menü
    Giriş Terminalleri : 2 Scart / 1 S-Video / 1 Kompozit
    Çıkış Terminalleri : 1 Sol-Sağ Hoparlör / 1 Kulaklık
    Boyutlar (G x Y x D) 910 x 600 x 555
    Ağırlık 56,0 kg.n

http://www.egemende.com/urdet.php?uid=2941&kid=81

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanuzay -- 12 Mayıs 2007; 10:01:53 >

• Slm.Ben eylül gibi bu tv yi ve philipsin gene bu tv'nin muadili olan 9551 modelini inceledim ve philips'i tercih ettim.Şimdi mutlaka yapman gereken birşey var.Bulacaksın bir dizüstü ve s-video kablosuyla bağlayacaksın tv'ye.Açacaksın bir exel dosyası ve çizgilerin hem yatay hem de dikey olarak uzanışına.Mutlaka eğrilikler olacak ama göze batmıyorsa seni rahatsız etmiyorsa alacaksın.Özellikle kenarlara doğru bozulmalar artar.Alında geometri bozukluğu tüm tv'lerde var.Ancak slim fit ler bu konuda bayaaa bir şöhretli.Bunun dışında tasarım, ses kalitesi, görüntü kalitesi falan çook iyi.Ben büyük bir alış-veriş merkezinde denemiştim.kral tv vardı.ve işte ben sesini açarken sonuna kadar bir de baktım ki "allah belanı versin" diye bağırıyor tv herkes bir anda bize doğru döndü.Anlayacağın ses çıkış gücü açısından böylesini görmedi.

• Ben de zamanında çok araştırdım SlimFit Tv'leri.
    Ancak nedense bir türlü içime sinmedi, belki de fazla "CRT'den bozma Lcd taklidi" bir cihaz gibi geldi bana.
    Bunlar tabi kişisel görüşlerim, ancak ben sonunda Xbox360 ve PC bağlantısı yapacağım için 37" Lcd Tv aldım.
  • aman aman slim fit lerden uzak durun o kadarını söylüyorum
  • Sakın almayın istediği kadar yeni model sorunsuz desinler hala görüntüde sorun var
  • Aynı cihazı sahibinden.com da 850ytl ye görmüştüm..
  • Bu televizyona vereceğin parayı gözden çıkardıysan LCD TV almanı öneririm...Toshiba 32C3000 modeli fiyat / performans olarak şu anda en başarılı modellerden bir tanesi..Değerlendir derim.
  • Kesinlikle tavsiye etmiyorum bende alacaktım aynısından samsung bayisine gittim satış elemanı aman abi sakın bulaşma cok uğaraşırsın dedi bende almadım satış elemanı böyle söylüyorsa altında yatan bişey vardır
  • slimfit tv lerde birkaç problem var birincisi bu tv lerde geometri problemi var mesela altyazı bantları geçerken tam düz olmuyor hafif bombeli ikincisi tv nin köşelerinde netlik kaybı var merkezden kenarlara doğru gittikçe netlik kaybı yaşanıyor eğer tüplü tv alacaksan philipsin 9551 modelini düşün...
  • evet,
    hepinize çok teşekkür ederim. bu şartlarda 1-2 hatfa kadar daha bekleyeceğim.
    - samsung yeni 82" den çok umutluydum. çok beğeniyordum, ama bu şartlarda çok riskli gözüküyor.
    - philips gerçekten çok çok mükemmel bir görüntü veriyor. (ama kasa çok büyük ve gri!, (gri renk hiç sevemedim ben...!)
    - Toshiba 32C3000 LCD çok güzel, fiyat güzel(1650 YTL!!!) , ama mevcut yayınlarda hala başarısız (hemen hemen tüm lcd'ler)
    ama Toshiba iyi gibi...
  • Hocam toshiba c serisi mükemmel kasası olsun dizaynı olsun görüntü olsun çok iyi 1500 ytl ye bulunabiliyor bildiğim kadarı ile bu tv yi alman tam isabet olur senin için
  • evet.
    sanırım toshiba olacak gibi...
    f/p olarak en iyi seçenek gibi gözüküyor. inşallah digiturk te net sonuç veriyordur?
  • samsung samsung samsung herzaman daima forever,theirnever(bunu ben uydurdum vatana millete hayırlı olsun.)forever,(herzaman samsung)theirnever(diğerleri asla) ingilizcem çok zayıf ama samsung insanı farklı dilde şair bile yapabiliyor görüyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fortunasuper

samsung samsung samsung herzaman daima forever,theirnever(bunu ben uydurdum vatana millete hayırlı olsun.)forever,(herzaman samsung)theirnever(diğerleri asla) ingilizcem çok zayıf ama samsung insanı farklı dilde şair bile yapabiliyor görüyorsun.

??????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.