Şimdi Ara

8001050F hatası SON BULDU!!!!!!! Geçmiş Olsun herkese (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.113
Cevap
0
Favori
47.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anda psn'in kış modunda gözüküyor olması lazım eğer orjinal kullanıyorsan theme/background,settings'e gir date and time settings'ten görürsün 10 sene geri gittiğini sistemin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkarsilverblade

Bazıları şubat'ın 28 çekmesi ile ilgili bir problem olduğundan bahsetmiş. 29'u aradığından ve doğal olarak bulamadığından zırvaladı,tarih saat falan resetlenmiş herkeste.Tarihlere bakarsanız 1/1/2000'e döndüğünü görürsünüz arkadaşlar.

Şubat her sene 28 çekiyor zaten önceden neden sorun olmadı acaba?
  • quote:

Şu anda psn'in kış modunda gözüküyor olması lazım eğer orjinal kullanıyorsan theme/background,settings'e gir date and time settings'ten görürsün 10 sene geri gittiğini sistemin.

aynen azizim

01.01.2000 gozukuyo ttarih

lan PSN coktumu tamamen acaba
  • birazda olsa rahatladım teşekkürler bnde biraz önce geldim uyumadan mw2de savaşiyim dedim playstation network failed yazıyo kırcakdım sinirden bunu öğrendiğim iyi oldu ama cabuk düzeltsinler yoksa kafayı yerim::(:(:(
  • Daha yeni 50 sterlinlik kart almıştım içinde 45 sterlin vardı off bea
  • Benim ps3 şu anda açık değil açık olan arkadaşlar saat tarih ayarlarından tarihi 1 mart 2010 a getirmeyi denesinler belki bi değisiklik olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßurak34tr

Benim ps3 şu anda açık değil açık olan arkadaşlar saat tarih ayarlarından tarihi 1 mart 2010 a getirmeyi denesinler belki bi değisiklik olur

mantıklı
    denedim
    ama olmadı
    :(
  • quote:

Benim ps3 şu anda açık değil açık olan arkadaşlar saat tarih ayarlarından tarihi 1 mart 2010 a getirmeyi denesinler belki bi değisiklik olur

olmadı
  • Bir değişiklik olmuyor denedim zaten ilk anda,neredeyse herkes aynı problemi yaşıyor,saati 00.00'ı vuran bütün ülkelerde tek tek sorun olmaya başladı. Eğer 12'den önce psn'e bağlandı iseniz ve hala bağlıysanız çıktığınız anda problem baş gösterecektir.
  • http://twitter.com/SonyPlayStation

Sony Twitter sayfası

"We're aware that many of you are having problems connecting to PSN, and yes, we're looking into it. Stay tuned for updates. "

"Bazılarınız PSNe bağlanmakta problem yaşadığınızın farkındayız, ve evet bu soruna bakıyoruz. Gelişmeler için bizde kalın"
  • Çıldırıcam ya heavy rain açılmıyor. Bu nası bi problemdir düzeltsinler biran önce oyuna giremiyorum.
  • Amerika'da olmak vardı daha 3.5 saat var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

http://twitter.com/SonyPlayStation

Sony Twitter sayfası

"We're aware that many of you are having problems connecting to PSN, and yes, we're looking into it. Stay tuned for updates. "

"Bazılarınız PSNe bağlanmakta problem yaşadığınızın farkındayız, ve evet bu soruna bakıyoruz. Gelişmeler için bizde kalın"

Tam ben veriyordum linki sen yazmışsın zaten,benden çok yaşayacaksın demek Bakalım ne çıkacak altından...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

http://twitter.com/SonyPlayStation

Sony Twitter sayfası

Tam ben veriyordum linki sen yazmışsın zaten,benden çok yaşayacaksın demek Bakalım ne çıkacak altından...

ahahaah azizim eywallah
    iyi olan daha fazla yaşasın o zaman

Serverlar beklenmedik bi şekilde bozuldu galiba.
    veya bi virus girdi :)
    Demiştim Sony'ye NORTON kullanmayın diye ama dinleyen olmadı :P

yarına çıkar işin foyası.
    Sadece online ozellikler gitse eywallah. Ama bu sefer ki sorun baya değişik.

• Sadece Trophy olan oyunlarda problem çıkartıyor,birde slimlerde sorun yok görünen şu ana kadar. Birileri makinaların değiştirilmesi gerektiğinden bahsetmiş,istermisiniz bütün fat makinaları toplasınlar yerine slim versinler? İsyan eder mekanlarını basarım böyle birşey olursa

Birde yabancı forumlardan birinden;

The same thing happened Feb 28,th 2008 and 2009 so it's obviously a yearly planned maintenance of some kind. That or a glitch which only hist on Feb 28th. Either way, given the last 2 times it happened the issues were resolved I'm sure this time will be no different.

Daha önceki yıllarda yine 28 şubatta aynı problem olduğunu ve düzeltildiğini söylüyor arkadaş. Ama 3. kere tekrar ettirmeleri ne kadar tutarlı bir hareket tartışılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkarsilverblade -- 1 Mart 2010; 3:31:16 >

• quote:

Sadece Trophy olan oyunlarda problem çıkartıyor,birde slimlerde sorun yok görünen şu ana kadar. Birileri makinaların değiştirilmesi gerektiğinden bahsetmiş,istermisiniz bütün fat makinaları toplasınlar yerine slim versinler? İsyan eder mekanlarını basarım böyle birşey olursa

ahahaaha
    hayatta yapmazlar onu :)
    Hem ben FATi daha çok seviorum :)

ama evet
    http://boardsus.playstation.com/t5/PlayStation-Network/FAT-PS3-ONLY-EFFECTED/td-p/45309967

burdada diyor. Bi elemanda hem SLİM hem FAT varmış. Slim çalışıyo fakat FAT çalışmıyo.

Saçmalığın daniskası demek istiyorum

• quote:

Sadece Trophy olan oyunlarda problem çıkartıyor,birde slimlerde sorun yok görünen şu ana kadar. Birileri makinaların değiştirilmesi gerektiğinden bahsetmiş,istermisiniz bütün fat makinaları toplasınlar yerine slim versinler? İsyan eder mekanlarını basarım böyle birşey olursa

The same thing happened Feb 28,th 2008 and 2009 so it's obviously a yearly planned maintenance of some kind. That or a glitch which only hist on Feb 28th. Either way, given the last 2 times it happened the issues were resolved I'm sure this time will be no different.

Daha önceki yıllarda yine 28 şubatta aynı problem olduğunu ve düzeltildiğini söylüyor arkadaş. Ama 3. kere tekrar ettirmeleri ne kadar tutarlı bir hareket tartışılır

Kırılırsa sadece fatlar kırılacak bunların önüne geçmek için iyi bir senaryo düzenlemiş olabilirler.Ama böyle bişey olmayacak tabi ki

• quote:

quote:

Kırılırsa sadece fatlar kırılacak bunların önüne geçmek için iyi bir senaryo düzenlemiş olabilirler.Ama böyle bişey olmayacak tabi ki

Öyle bişey olursa, ben buradan yürüyüşe geçerim Sony PS3 ana merkezine. herhalde bi 5 Milyon kullanıcıyı kaybederler :)
    ne 5i.
    belkide 15...

ama gerçekten güzel bi senaryo olabilir.

Forumda SLİMi olup şu an sorun yaşayan var mı?

• Şu an psn ye girilmiyor bu ne arkadaş ya
  • Bu senaryolar gerçekse Türk TV leri bu adamları keşfetsin düzgün diziler izleyelim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.