Şimdi Ara

8001050F hatası SON BULDU!!!!!!! Geçmiş Olsun herkese (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.113
Cevap
0
Favori
47.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pal makinalarımda pes10 çalışmıyor şuanki durum psn yi denemedim zaten
  • düzelme yok tarihi güncelledim manual + online farketmedi halleden varsa makinanın başına 2 dakka oturmayıversin ( lütfen )
  • Sadece pes 2009 calısyr yane eski trpohysiz oyunlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

Milletide anlamıyorum ya... Bu kadar düşman olunulur. Adamlar oturup göbek atacak ps3e bir şey oldu diye. Ulen Sony amma makine yapmışsın herkesin gözü senin takılmanda.

Spot makineleri garantisiz makineleri slim ile değiştireceklermiş. Garantili makinelerede swap makine vereceklermiş. En son duyum bu

Arkadaşlar avrupa sony ile görüştüm. yamanın çıkması 2 haftayı bulur dediler. 20 marta kadar çözeceklermiş olayı arkasındanda yama ile düzelmeyenleri yukarda söylediğim işlemi gerçekleştireceklermiş. Adam biz müşterilerimizi yarı yolda bırakmayız tarzında bir şey söyledi ve 16 gb psn oyunu indirme hakkı tanınacakmış herkese ama gow 3 oynayamıyacağız 20 marta kadar

• Tarihi bugünün tarihi yaptım makinayı formatlayıp restart ettim. simdi oyunlar normal calisiyor ama multiye girmiyor. psn'e baglanamiyor.

PSN: Kronokrator
  • Ders arası bir gireyim dedim olmadı
  • quote:

quote:

Milletide anlamıyorum ya... Bu kadar düşman olunulur. Adamlar oturup göbek atacak ps3e bir şey oldu diye. Ulen Sony amma makine yapmışsın herkesin gözü senin takılmanda.

Spot makineleri garantisiz makineleri slim ile değiştireceklermiş. Garantili makinelerede swap makine vereceklermiş. En son duyum bu

Arkadaşlar avrupa sony ile görüştüm. yamanın çıkması 2 haftayı bulur dediler. 20 marta kadar çözeceklermiş olayı arkasındanda yama ile düzelmeyenleri yukarda söylediğim işlemi gerçekleştireceklermiş. Adam biz müşterilerimizi yarı yolda bırakmayız tarzında bir şey söyledi ve 16 gb psn oyunu indirme hakkı tanınacakmış herkese ama gow 3 oynayamıyacağız 20 marta kadar

Zeki Müren de bizi görecek mi?

• muhankor zaliva ile görüştüm saat 14 : 00 te makinaları kapalı tutun dedi sony direktörüdür kendileri
  • quote:

quote:

Şaka Şaka dimi..

Aslında fenada olmaz Açıköğretim sınavları yaklaşıyor ders çalışmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Man0waR

Tarihi bugünün tarihi yaptım makinayı formatlayıp restart ettim. simdi oyunlar normal calisiyor ama multiye girmiyor. psn'e baglanamiyor.

PSN: Kronokrator

format nasıl atılıyor
  • facebook açıldı psn yi bekliyoruz
  • 20 mart mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

20 mart mı

Şaka hacı sakin :D
  • Arkadaşlar şaka yaptım ya hu. çok kaptırmayın kendinizi. dışarı çıkın bir kitap alın sinemaya gidin bir nefes alın.

ortamı yumuşatmak için yazdım. dalacaksınız şimdi bana
  • Ne zamandır eline Nintendo DSi ımı alamıyordum, (fat) PS3 ümden fırsat bulamıyordum.
    Hiç diilse DSi 'yı küstürmemiş oluruz artık, bu sorun düzelene kadar ..

Ben hiç öyle karamsar değilim, en kötü ne olabilir ki ..
    Alırız bi slim PS3 olur biter ..
  • Bu konu üzerinden microsoft fanlığı yapmaya çalışanlar zune adlı cihazın geçmişini incelesin
  • Zaten hafta sonu, İhsan Oktay Anar'ın Puslu Kıtalar Atlası'nı almıştım, hiç değilse bu arada yarım kalan kitaplarımı da bitiririm, arkadaşlar bence de elektronik devrelerden, transistörlerden, kapasitörlerden oluşan bir metal/plastik yığınına bu kadar kendimizi kaptırmayalım derim
  • Arkadaslar aynı durumu sımdı bende yasadım aclımıyor psn yazılarınızı bıraz bıraz okudum ama sımdı nedendır bu subatın 28 cekmesındenmı kaynaklanıyor yoksa baska bır durummu var ????
  • Heyecanla bekledigim Heavy Rain oyunu az önce geldi oyuna girmeye calistim olmadi,10 kere denedim yine olmadi.Sonra bu basligi gördüm,yaziklar olsun diyorum para verip aldigimiz oyunu oynayamiyoruz hakikaten sinir bozucu.Oyunun kitapcigina bakmakla yetiniyorum suan.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.