Şimdi Ara

80000 TL suv (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • brn size suv konforunda kamyonet onerebilirim. ihtiyac dahilinde arkaya kapali kabin yaptirabilirsiniz.

ssangyong korando sports

nissan navara

vw amarok

4x2 lerde mt vergisi otomobil gibi.

otv %7 oldugu icin cok iyi bir kamyonet alabilirsiniz. konforlari da cogu suvdan yuksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guyau

1.6 benzinli suzukilerin çekişi hakkında bilginiz varmı?

Vitara alacaksqniz 1.4S olanini alin.

Bastin mi gitsin en azindan.

• quote:

Orijinalden alıntı: oviedo

10-12 yıllık cayenne önerelim

ama suzuki güzel bir öneri olmuş

Ben suzuki önermedim hocam, karıştırdınız sanırım
  • dizel mitsubishi asx araştırın.. lpg derdiyle uğraşmayın..
  • ya ne duster ı x35i falan. Hepsini geç hocam.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-mazda-cx3-satilik-478494510/detay

Üstüne 6-7 daya koyarsan otomatiğini de alırsın bakma sen millete. İstediğin donanımlarda mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

ya ne duster ı x35i falan. Hepsini geç hocam.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-mazda-cx3-satilik-478494510/detay

Üstüne 6-7 daya koyarsan otomatiğini de alırsın bakma sen millete. İstediğin donanımlarda mevcut

İyi de bunun hatchback b sınıfı arabadan farkı yok ki.
    Zaten dediğin gibi hepsini geç bunu al mantığında bir araba olsaydı en azından satışları iyi olurdu.
    Alan yok satan yok tarzı bir sürü arabadan biri işte.

• quote:

ya ne duster ı x35i falan. Hepsini geç hocam.

Bari Fiestayla ayni platforma sahip oldugunu da söyleyin de, adam ne alacagini bilmis olsun

• Valla arabadan anlamayan insanlar sağolsun uygun paralara kaliteli araçlara biniyoruz. 2. eli zayıf evet ama bu başlıkta adı geçen araçlardan hiç biri mazdadan kaliteli değil. Şimdiki arabamdan önce 2008 im vardı aynı muhabbetler ondada dönüyordu. 208 in yükseltilmişi. B sınıfından farkı yok cart curt. Durum hiçte öyle değil.Gidin bir B sınıfı araç sürün, sonrada bu tarzlara binin. Evet diğer SUV lara göre daha küçük fakat B den farkı yok demekte işten anlamamaktadır. Amaç yüksek araca binmekse ve ebatlar yeterli geliyorsa neden alınmasın? Duster daha mı iyi şimdi bu arabadan?
  • Black edition qashqai olabilir, tam donanımlarını bilmiyorum ama gayet dolu bir otomobil. 1.2 motoru turbo sayesinde yeterli çekişi sunacaktır, ortalama tüketi 7.5 litre civarında olur.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-temiz-qashqai-474165530/detay

Aynı motorlu daha yeni modelli Renault kadjar var fakat qashqai kadar dolu değil. Üstelik kadjar 130 beygir, qashqai 115 beygir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-renault-guven-altan-dan-2016-model-kadjar-1.2-touch-duz-vites-469754022/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-renault-temiz-9-bin-de-480905100/detay

Sportage ve ix35'lerde istediğiniz donanımları bulabilirsiniz fakat o araçların yakıt tüketimi de bir miktar daha yüksek olur.

• quote:

Valla arabadan anlamayan insanlar sağolsun uygun paralara kaliteli araçlara biniyoruz. 2. eli zayıf evet ama bu başlıkta adı geçen araçlardan hiç biri mazdadan kaliteli değil. Şimdiki arabamdan önce 2008 im vardı aynı muhabbetler ondada dönüyordu. 208 in yükseltilmişi. B sınıfından farkı yok cart curt. Durum hiçte öyle değil.Gidin bir B sınıfı araç sürün, sonrada bu tarzlara binin. Evet diğer SUV lara göre daha küçük fakat B den farkı yok demekte işten anlamamaktadır. Amaç yüksek araca binmekse ve ebatlar yeterli geliyorsa neden alınmasın? Duster daha mı iyi şimdi bu arabadan?

CX3ü gercekten inceleyen birisi olarak;

1) İc mekandaki malzeme kalitesi iyi degil

2) Ic mekan ciddi sekilde dar

3) Bagaj hacmi yok denecek kadar az

Ne icin alicaz CX3ü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

quote:

Valla arabadan anlamayan insanlar sağolsun uygun paralara kaliteli araçlara biniyoruz. 2. eli zayıf evet ama bu başlıkta adı geçen araçlardan hiç biri mazdadan kaliteli değil. Şimdiki arabamdan önce 2008 im vardı aynı muhabbetler ondada dönüyordu. 208 in yükseltilmişi. B sınıfından farkı yok cart curt. Durum hiçte öyle değil.Gidin bir B sınıfı araç sürün, sonrada bu tarzlara binin. Evet diğer SUV lara göre daha küçük fakat B den farkı yok demekte işten anlamamaktadır. Amaç yüksek araca binmekse ve ebatlar yeterli geliyorsa neden alınmasın? Duster daha mı iyi şimdi bu arabadan?

CX3ü gercekten inceleyen birisi olarak;

1) İc mekandaki malzeme kalitesi iyi degil

2) Ic mekan ciddi sekilde dar

3) Bagaj hacmi yok denecek kadar az

Ne icin alicaz CX3ü?

Ncap puanının 4 yıldız olduğunu biliyor mu acaba?

• Puanlama sisteminin adil olup olmadığı her geçen gün tartışılan Euro NCAP ten mi bahsediyoruz? Yıldız sayılarına bakarak araştırmadan yorum yapmayalım lütfen. IIHS ve ANCAP ten tam not aldığınıda belirtin madem. Nasıl bir sistemse artık Euro NCAP'teki örneğin konuda geçen araçları ve rakiplerini ele alalım,

Captur (5 yıldız):

Yetişkin yolcu %88
    Çocuk yolcu %79
    Yaya %61
    Güvenlik Yardımcısı %81

Peugeot 2008 (5 yıldız):

Yetişkin yolcu %88
    Çocuk yolcu %77
    Yaya %72
    Güvenlik Yardımcısı %70

Mitsubishi ASX (5 yıldız):

Yetişkin yolcu %86
    Çocuk yolcu %78
    Yaya %60
    Güvenlik Yardımcısı %71

Duster (3 Yıldız):

Yetişkin yolcu %74
    Çocuk yolcu %78
    Yaya %28
    Güvenlik Yardımcısı %29

Vitara (5 yıldız):

Yetişkin yolcu %89
    Çocuk yolcu %85
    Yaya %76
    Güvenlik Yardımcısı %75

Mazda CX-3 (4 yıldız):

Yetişkin yolcu %85
    Çocuk yolcu %79
    Yaya %84
    Güvenlik Yardımcısı %64

Hatta sizlerden ricam ncap e girip detaylıca inceleyin hepsini. Ayrıca diğer araçlarda bulunan güvenlik ekipmanlarına ek olarak Mazda CX-3 te verilen güvenlik yardımcısı donanımlar:

Şerit Değiştirme Uyarı Sistemi
    Sürücü Dikkat Uyarısı (Yorgunluk algılayıcı, üsttekilerin çoğunda yok)
    Kör Nokta İzleme
    Akıllı Şehir İçi Fren Desteği
    Hız kontrol sistemi

Levha algılama cart curt bir kaç şey daha var ama ne hikmetse bunların hiç birinin olmadığı Captur %81 alıyor Mazda %64 alıyor.

Kusura bakmayın hocam ama ncap i yıllardır her zaman savunan ben bile artık son yıllardaki euro ncap in değerlendirmelerini başarılı bulmuyorum.

Bagaj hacminin bose müzik sistemiyle daraldığı bir gerçek, iç hacmin C-Suv lara göre dar olduğu bir gerçek ama malzeme kalitesi konusunda katılmıyorum. Özellikle motor başta olmak üzere ses yalıtımı, ses sistemi ve sürüş konforu konusunda yukarıda adı geçen arabaların hepsinden üstün. Ben alsın diye diretmiyorum, bilmeden yorum yapanların yorumlarına kulak asacağına gitsin bi test sürüşü yapsın. Kendi görsün. Hatta hepsini sürsün. Duster, sorento, ASX, Vitara vs. Sonra otursun hesabını yapsın, yakıt tüketimi, vergi, konfor, genişlik vs. Tüm parametreler göz önüne alındığında 3 kişilik bir aile için her türlü yeterli ve mantıklı bir tercih olacağını savunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: guyau

bahsettiğiniz vitara model için sahibinden linki verebilirmisiniz

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-temiz-hatasiz-boyasiz-sifir-ayarinda-37-binde-vitara-480489799/detay
  • guyau G kullanıcısına yanıt
    Sıvı LPG takılabiliyor.
    fiyatları 4000 ila 8000 arasında değişiyor.
    marka model olarak

http://www.kiaclubtr.com/threads/sportage-lpg-sorular%C4%B1-deneyimleri.3250/
  • Ben ix35 veya sportage alirdim herseyi var ici genis kullanisli yuksek fiyatida cok.iyi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.