Şimdi Ara

800 LİRALIK RAM 190 TL SALDIRIN!!!! (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
23
Favori
117.063
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ßekir

HB siparişimi tam 5 gün sonra "hatalı fiyat" diyerek tek taraflı iptal etti, akabinde yasal yollara başvuracağımı beyan ettim ve dün yardımcı olamayacaklarını söylediler. Ben de bugün gidip hem THH'ne hem de İl Ticaret Müdürlüğüne yasal başvurularımı yaptım. Ürünleri göndermek zorunda oldukları gibi üzerine para cezası da ödeyecekler. Bunca zamandır sorunlu gönderdikleri ürünlerde hem bana hem başkalarına yaptıklarının cezasını çeksinler, beter olsunlar... Ürünü sat, parayı 5 gün parayı güzelce kullan sonra "PARDON", tabii yersen! Madem hata vardı aynı gün veya ertesi günü işlem neden iptal edilmedi diye sormazlar mı?

Arkadaşlar hakkınızı arayın; HB kendini muz cumhuriyetinde sanıyor; bir hukuk devletinde yaşadığımızı öğrensinler ve bir daha böyle bir para cevirme olayına yeltenmesinler...

Hem ürünü gönderecek hem de para cezası ödeyecekler he üzgünün bunlardan hiçbiri gerçekleşmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi instance -- 6 Nisan 2017; 12:26:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hepsiburada sitesinden şu ürünü aldımhttp://urun.n11.com/usb-urunleri/dark-rangemax-yuksek-menzilli-win8-uyum-2x5dbi-antenli-300-mbps-P101093969?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwzpfHBRC1iIaL78Ol-eIBEiQAdZPVKg7kAMn03SN8N0_HprBh15A83ePylST0ybB1J5IzcEIaAvYd8P8HAQ&gclsrc=aw.ds iki gün içinde micro bağlantısı kırıldı değişim için gönderdim kullanıcı hatası dediler ve paraya çömdüler sonrasında tp link aldım 5. yılını dolduruyor cihaz hepsiburadadan daha fazlasını aldığım için uğraşmadım ama amatör kullanıcı sorun yaşarsa hepsiburada acımaz bu arada dark marka bu ürünlerden almayın müşteri memnuniyeti sıfır bunları tüketici hakem heyetine verecektim vazgeçtim ama verene de karışmayın bilader herkes işine gücüne baksın , herkesin kendine göre doğruları var

• quote:

Orijinalden alıntı: Dethagorf

Senin durum noldu hocam? Çek var mı?@drvimu

870 tanesine 50 şer tl çek geldi diğerleri için 129 tane thh dilekçesi yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 6 Nisan 2017; 12:36:59 >
  • elfen_lied kullanıcısına yanıt
    Tp linkin hangi modelini aldınız acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada fanboyluk yapmaya gerek yok. İsteyen gider başvurusunu yapar isteyen gider 50 TL hediye çekini kullanır hakkından feragat etmiş olur.
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wn8200nd-300-mbps-n-kablosuz-2x5dbi-degistirilebilir-antenli-wps-soft-ap-yuksek-kazanimli-usb-adaptor-p-BD302733?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=Cj0KEQjwzpfHBRC1iIaL78Ol-eIBEiQAdZPVKjKxczLagQ4B_4J6xhsjwOkSsjzL0Koc4MWdGmmu8jgaAqhw8P8HAQ

model bu hocam yazlıkta kullanıyorum önünüz açık ise 400 metreden rahat çekiyor çok sağlam bazen kullanıcı artınca cekim gücü azalıyor o zaman balkona koyuyorum kablo mesafesi 1.5 metre ,güneşte tozda çalışıyor banamısın demedi daha dark midir ne illet firmaysa iki günde kırıldı bağlantı yerinden linkini de atayım bu adamlardan alışveriş yapmayın sorun yaşarsanız cözüm bulamazsınızhttp://www.dark.com.tr/dark-150mbps-kablosuz-antenli-usb-adaptor.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elfen_lied -- 6 Nisan 2017; 13:25:49 >

• ßekir kullanıcısına yanıt
    Hocam bende oluşan genel kanı ucuzluğunun arkasında sebepler var. Piyasadan iade edilmiş ürünleri toplayıp satıyorlar bence. Daha önce s7 alan birinin telefon kutusunda evkur kartı çıkması Vs

Şahsen bende htc a9 aldım ekran paneli bozuk ürün yolladılar(ghos screen). Hat falanda takmadım geri almama gerekçeleri şarj kablosunun poşetini açmış olmam insan demez mi sıfır telefonda ghost screen nedir ya.

O gün bugündür aydın doğan bey. Ve hb yönetimi haberiniz olsun 1500 tllik telefon için çok hakiki beddualar ettim size ve ailenize. Velhasıl hb ye acımam thh ye de giderim ram'i de alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: instance

quote:

HB siparişimi tam 5 gün sonra "hatalı fiyat" diyerek tek taraflı iptal etti, akabinde yasal yollara başvuracağımı beyan ettim ve dün yardımcı olamayacaklarını söylediler. Ben de bugün gidip hem THH'ne hem de İl Ticaret Müdürlüğüne yasal başvurularımı yaptım. Ürünleri göndermek zorunda oldukları gibi üzerine para cezası da ödeyecekler. Bunca zamandır sorunlu gönderdikleri ürünlerde hem bana hem başkalarına yaptıklarının cezasını çeksinler, beter olsunlar... Ürünü sat, parayı 5 gün parayı güzelce kullan sonra "PARDON", tabii yersen! Madem hata vardı aynı gün veya ertesi günü işlem neden iptal edilmedi diye sormazlar mı?

Arkadaşlar hakkınızı arayın; HB kendini muz cumhuriyetinde sanıyor; bir hukuk devletinde yaşadığımızı öğrensinler ve bir daha böyle bir para cevirme olayına yeltenmesinler...

Hem ürünü gönderecek hem de para cezası ödeyecekler he üzgünün bunlardan hiçbiri gerçekleşmeyecek

İl Ticaret Mudurlugu para cezasi kesecek, THH ise ayni veya muadil urunun satisi icin mahkeme karari cikartacak ve sonra bu karari ellerine verdigimde ayni urunu veya ayni paraya muadilini satmak sorunda kalacaklar. Kanunlari ve yonetmelikleri bilmiyorsan bosa yorum yapma...

• quote:

quote:

quote:

İl Ticaret Mudurlugu para cezasi kesecek, THH ise ayni veya muadil urunun satisi icin mahkeme karari cikartacak ve sonra bu karari ellerine verdigimde ayni urunu veya ayni paraya muadilini satmak sorunda kalacaklar. Kanunlari ve yonetmelikleri bilmiyorsan bosa yorum yapma...

Bilmiyorum fakat basit ve hatalı bir ürün fiyatlandırması olmuş o kadar abartmaya gerek yok sonuç alamayacağınıa eminim merakla bekliyorum

• oha 190 bin liralık havale mi yapacaktın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bilmiyorum fakat basit ve hatalı bir ürün fiyatlandırması olmuş o kadar abartmaya gerek yok sonuç alamayacağınıa eminim merakla bekliyorum

Karsida Aydin Dogan ve kadrosu var, yani bu kadar iyi niyetli olma

• THH'ye başvurun hakkınızı arayın arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Hocam bende oluşan genel kanı ucuzluğunun arkasında sebepler var. Piyasadan iade edilmiş ürünleri toplayıp satıyorlar bence. Daha önce s7 alan birinin telefon kutusunda evkur kartı çıkması Vs

Şahsen bende htc a9 aldım ekran paneli bozuk ürün yolladılar(ghos screen). Hat falanda takmadım geri almama gerekçeleri şarj kablosunun poşetini açmış olmam insan demez mi sıfır telefonda ghost screen nedir ya.

O gün bugündür aydın doğan bey. Ve hb yönetimi haberiniz olsun 1500 tllik telefon için çok hakiki beddualar ettim size ve ailenize. Velhasıl hb ye acımam thh ye de giderim ram'i de alırım

hepsi burada aydın doğan ın mı?

• instance kullanıcısına yanıt
    Daha önce örnek teşkil eden kararlar alındığı için arkadaş mahkemeye giderse kazanacaktır sadece uzatabilirler o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BumberShoot -- 6 Nisan 2017; 15:52:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Çok haklisiniz bende hepsiburada dan satıcısı hepsiburada olan 1300tl ye bir telefon aldim, telefon kullanilmiş, ekranı çizikler icinde ve ekranin ust tarafinda işik sizmasi vardi. Daha öncede belirttim ben, yurt disinda tamir gormus hatalı telefonlari çok ucuza alip ithalatci garantili olarak satiyorlar. Özellikle garantisi evo olan telefonlar bu şekilde. Hepsiburada dan telefon almadan once bir daha dusunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Ciddi misiniz hocam?

Havale yapmış mıydınız parayı?

50 liralık çekleri kullandınız mı? Birleştirilmiyor değil mi?

• Sallıyor hocam. Yok öyle birşey. Oldu olacak HB hissedar yapsın kendisini. Nerde görülmüş 870 x 50 TL' lik çek. Yav hehe de geç.................
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Sallıyor hocam. Yok öyle birşey. Oldu olacak HB hissedar yapsın kendisini. Nerde görülmüş 870 x 50 TL' lik çek. Yav hehe de geç.................

çok güldüm valla allah da sizi güldürsün
  • PreDLoNa kullanıcısına yanıt
    Amin hajim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Ciddi misiniz hocam?

Havale yapmış mıydınız parayı?

50 liralık çekleri kullandınız mı? Birleştirilmiyor değil mi?

Yok hocam şaka tabi

1 Nisan ın devamı bu

Artık forumu trollemeyi tercih ediyorum

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.