Şimdi Ara

%80 eric gerets Galatasaray'da (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

konuya dönecek olursak benim gönlümdeki tek teknik direktör adayım lucescudur. kim başkan olursa bu adamı getirir inşallah.
    quote:

Orijinalden alıntı: JasonNewsted

Peki geretsin kalan %20'si gelmeyecekmiymiş?
  • şu dünyada başka t.d yokmuş gibi dönüp durup yine aynı isimlere dönüyoruz. bıkmadınız hala geretslerden fatih terimlerden . bize van gaal tarzı belirli bir sistemi olan genç oyuncu yetiştiren altyapıya önem veren t.d lazım.geretste fatih terimde kariyerleri dibe vurmuş artık biri 3 senedir boşta biri arabistanda.bırakın şu eskileri
  • Fatih TERiM, Mircea LUCESCU, Eric GERETS
    bu 3 adamdan biri gelicek kesinlikle daha aşağısı kurtarmaz
  • Gerets gelsin başkada bişey istemem.
    Gerets zamanında oynadığımız futbolu hala özlüyorum
    2.3. sınıf futbolcularla bile terör estiriyordu bide adam akıllı topçu alıp teslim ederlerse tadından yenmez bence.
  • valla benim de istediğim t.d. lucescu dur ama bana hiç olacak getirebilecek gibi gelmiyolar ama seçim vaadı olarak gerçekçi bi şekilde sunulup sonrada yanında takımından sağlam bi oyuncu falan da getirirse değme keyfime:d

benmki de çok mu hayal oldu bea
  • ben lucescu isterim fakat gelmez takımını bırakıp.geretsinde geleceğini düşünmüyorum fakat gelir ve güzelde bi kadro oluşturulursa başarılı oluruz.ha adamı hemen 2. sezondan kovacaklarsa getirmesinler.

• Gerets ilk zamanlar çok iyi idi. Zamanla maç içinde oyuncu değişiklikleri ve otoritede ki zayıflılığı ön plana çıkınca tepkiler almıştı. Ben ikinci kez gelmemesi taraftarıyım.
  • Bizim bu eski teknik direktör fantazimiz ne zaman bitecek ?
    Gerets'in buradan nasıl gittiğini çok çabuk unutmuşsunuz

@zyxelcenk in dediğine katılıyorum. Van Gaal gibi sistemi olan biri gelirse güzel olur
  • Sözde Rijkaard'ın da sistemi vardı ama, bu iş bir tek futbolcuya veya teknik adama bağlı değil, kim gelirse gelsin. Disiplinli bir takım kurulsun, oyunculara Galatasaray sevdirilsin, moralleri yüksek tutulsun vs. vs.
  • nie acaba dönüp dönüp aynı isimlere dönüyoruz.
  • Arkadaşlar Gerets'in bazı maçlarda bizleri nasıl deli ettiğini çabuk unutmuşsunuz. Demek ki kimse eskiden nasıldı, ilk geldiğinde nasıldı, sonradan nasıl oldu durumlarını hiç düşünmüyor.

Hagi ikinci kez geldiğin de, ben analizlerimde, Hagi'nin, 1-0 olsun bizim olsun mantığı ile maç oynattığını ve artık 3 gollü bir maç bile görürsek sevinmemiz gerektiğini söylemiştim. Yazılarım hala forumda mevcuttur. Ne oldu? Dediğim çıktı. Ben kimileri gibi maç skoru söyleyipte, "Ben demiştim." yazan tiplerden değilim. Detaylı bir şekilde analiz etmiştim bu konuyu.

Şimdi yine dönüyorum Gerets'e, ilk geldiği zamanları çok iyi hatırlatırım ki, kendim bile, "Yok böyle disiplinli bir hoca" diyordum. Aylar geçtikçe takımdaki otoritesini yavaş yavaş kaybettiğini, maç içindeki saçma sapan değişiklikler yaparak bizleri adeta çıldırttığını iyi hatırlarım. Hatta bu yaptığı değişikliklerde kazanacağımız maçı kaybedip, çevireceğimiz maçlarıda çevirememiştik önemli oyuncuları gereksiz yere çıkartması sebebi ile.

Ben en kötü MUstafa DENİZLİ'nin gelmesi taraftarıyım. Lig tv, Maraton'da izliyorum sürekli kendisini. Gelmeye gönlü var. Bunu gerçekten hissediyorum. Niyeti var. G.Saray konusuna gelince tebessümle gülüp geçiştiriyor. Birileri O'nunla ciddi bir şekilde konuşursa ikna olur bence..

• Hayırlı olsun Ali Dürüst , Ünal Aysal ile seçime girme kararı aldı artık Eric Gerets in gelme ihtimali %100
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Azza_

Arkadaşlar Gerets'in bazı maçlarda bizleri nasıl deli ettiğini çabuk unutmuşsunuz. Demek ki kimse eskiden nasıldı, ilk geldiğinde nasıldı, sonradan nasıl oldu durumlarını hiç düşünmüyor.

Hagi ikinci kez geldiğin de, ben analizlerimde, Hagi'nin, 1-0 olsun bizim olsun mantığı ile maç oynattığını ve artık 3 gollü bir maç bile görürsek sevinmemiz gerektiğini söylemiştim. Yazılarım hala forumda mevcuttur. Ne oldu? Dediğim çıktı. Ben kimileri gibi maç skoru söyleyipte, "Ben demiştim." yazan tiplerden değilim. Detaylı bir şekilde analiz etmiştim bu konuyu.

Şimdi yine dönüyorum Gerets'e, ilk geldiği zamanları çok iyi hatırlatırım ki, kendim bile, "Yok böyle disiplinli bir hoca" diyordum. Aylar geçtikçe takımdaki otoritesini yavaş yavaş kaybettiğini, maç içindeki saçma sapan değişiklikler yaparak bizleri adeta çıldırttığını iyi hatırlarım. Hatta bu yaptığı değişikliklerde kazanacağımız maçı kaybedip, çevireceğimiz maçlarıda çevirememiştik önemli oyuncuları gereksiz yere çıkartması sebebi ile.

Ben en kötü MUstafa DENİZLİ'nin gelmesi taraftarıyım. Lig tv, Maraton'da izliyorum sürekli kendisini. Gelmeye gönlü var. Bunu gerçekten hissediyorum. Niyeti var. G.Saray konusuna gelince tebessümle gülüp geçiştiriyor. Birileri O'nunla ciddi bir şekilde konuşursa ikna olur bence..

Kendi içinde çelişiyorsun Hagi'ye 1-0 cı diyosun M.Denizli Hagi'den beter. 1-0'ı bile göremeyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: lombranzo

Çok zor o iş. Adam Arabistanda paraya para demiyor ne işi var burda.

Belki içinden ''bir meaceraya daha hazır mısın gerets'' diye bi ses duymuşdur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

quote:

Orijinalden alıntı: _Azza_

Arkadaşlar Gerets'in bazı maçlarda bizleri nasıl deli ettiğini çabuk unutmuşsunuz. Demek ki kimse eskiden nasıldı, ilk geldiğinde nasıldı, sonradan nasıl oldu durumlarını hiç düşünmüyor.

Kendi içinde çelişiyorsun Hagi'ye 1-0 cı diyosun M.Denizli Hagi'den beter. 1-0'ı bile göremeyebilirsin.

Bjk berabere kalarak şampiyon oldu değil mi?

• Bize takım kurcak sistem kurcak adam lazım.. Gerest diyorsunuz.. Önümüzdeki sezonda zor biter benden söylemesi.. Geretsle bu iş olmaz... İyi gün hocalarıyla bu iş yrümez.. İyiyi alıp götürmek başka baştan birşey kurmak başka.. Bize inşaa edici lazım...
  • artık 2. liğe oynarsınız 1. kim sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dopamine

artık 2. liğe oynarsınız 1. kim sizce

Trabzonmu? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: toşu

quote:

Orijinalden alıntı: Dopamine

artık 2. liğe oynarsınız 1. kim sizce

Trabzonmu? :D

En büyük trabzonmu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.