Şimdi Ara

+8 raptor pazarda ve kimse itemi çekemiyor. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: knight_offline

hem o +8 degilki gulum +6 rebirth normal +8 oluyor bildigim kadaryila ama adam +1 rebirtih i +5 e kadar iyi basmi$ :) bug mug birisi kazara cekiyormus o zaman adama iyi gecer :)

birde kimse cekmiyor diye yazmi$sin canim oraygi kimse cekemiyor diye degistitirsn iyi olur

millete gülüm canım cicim diyosunda +8 in ne olduğunu bilmiyosun daha
  • adam tezgahı kurduktan hemen sora kendisine yollamış raptoru L ile bende yapmıştım
  • quote:

Orjinalden alıntı: _19O7_

quote:

hem o +8 degilki gulum +6 rebirth normal +8 oluyor bildigim kadaryila ama adam +1 rebirtih i +5 e kadar iyi basmi$ :) bug mug birisi kazara cekiyormus o zaman adama iyi gecer :)

birde kimse cekmiyor diye yazmi$sin canim oraygi kimse cekemiyor diye degistitirsn iyi olur

o renk ne öle bööahmet bu rengi kullanma la yazıları okuyamıyom

beramusdada +7 dv 1 coindendi baya bi uğraştım çekemedim sonradan aklıma geldi latterden yollama ihtimali

• COGU KISI BU YONTEMI OGrENDI ZTN UPLANMASINA GrK YOK DIE DUSUNUYOrUM
  • ben kaybetme riskini göze alamam bahsetiğimiz +8 raptor
    ya kazayla giderse otur otur agla ozaman
    saktır deri ben bu adma
  • quote:

Orjinalden alıntı: _retrayt_

quote:

Orjinalden alıntı: _19O7_

quote:

o renk ne öle bööahmet bu rengi kullanma la yazıları okuyamıyom

beramusdada +7 dv 1 coindendi baya bi uğraştım çekemedim sonradan aklıma geldi latterden yollama ihtimali

Bana olsa heralde 50-60 kere relog yapar tekrar tekrar denerdim

Tabi letter olayını bilmesem

• Komik
  • iyi be ne adamin ustune gelionus a.... birakali cok oldu hem ztn fire draeke geldiginden bir kac hafta sonra birakmistim demekki yanlis ogrenmisim ne yani olamazmi Allah Allah hem biraktigima da hic pisman degilim oyunu daha once cok oynamistim fire drake den pek bilgim yokmus demekki onu anladim neyse cokta umrumda degil ztn :P
  • BÖYLE KOMİK ŞAKALAR YAPCANIZ ZMN BENI CAGIRIN SAKAYA K.K.A YAPIYIM [;)
  • offf olmaz bea
  • ben raptor u 100k e görsem çekerim
  • 100k cok ucuz
  • kankaaa neden çekilmiyor biliyon mu bende bilmiyoum çünkü hahahahaahahahahha
  • geçenbende gördüm onu ama bende çok üzüldüm adan koyarkenn başkasına atıyo o yüzden herkez öle bakıyo :))))))))
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.