Teğmen
07 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler Ben Logosta Nation Transfer Scroll'u Kullandım yanı humandım Orc oldum,
ama görevlerımı alamıyorum. . tekrarmı human olman gerekıyor görevlerımı yapabılmek ıcın?
Çok acıl yardım edersenız memnun olurum .
şimdiden tesekkurler. . .

BERAMUSTA +65 ÇAR ARANIYOR HUMAN OLSUN YETERLI VE İST DE OLSUN
İLGİLENENLER EKLESIN COK ACILL extasi.18@hotmail.com
Beyler edenada para lazım bana edenada para verene areste item verıcem
vercegım ıtemler
~~ REBIRT CHITIN ARMOR SET
~~ +9 DEX YUZUK
~~ KEKURING
~~ +9 DEX BELT
~~ +9 KOLYE
~~ +8 2 TANE EARNİNG
~~ +7 ( REBIRT ) İRON BOW

LÜTFEN BUNLARI ARESTE VERICEM BANA EDENADA GB VERICEK ARKADASLAR ARANIYOR. . . BU AKSAMA ACİLL
priesti satacak kişi İstanbul Yada Ankarada olması şarttır ,server Farketmez ,Human Tercihimdir ama orc olsada farketmez
konuşmak ısteyen fiyat vermek isteyen ekleyebılır yoob18@hotmail.com en geç 3 gün içinde lazım . . .
Bugun Flame Rock Keserken DUNGEON KEY isimli bi anahtar düştü Bu ne işe yarıyor bılen varsa yardımlarını beklıyorum sımdıden Tesekkurler
Hanı gold pre alınca 1000 cash para verıo o parayla 1500 hp scroll felan alıyoruz işte o cash parayı pre almadan çogaltmamız mumkunmu ytl ile yada kredı kartıyla pre alır gıbı cash para alabılıyormuyuz acıll lutfen maıl atın yoob18@hotmail.com sıteye bakamayabılırım maıl atarsanız çok sevınırım sımdıden tesekkurler . ..
Arkadaşlar Bana Totomic Bow un resmini bulabılırmsıınız ? ve nerden hangı boss dan veya hangı yaratıktan dustugunu soyleyebılırmısınız?
cash parayla aldıgımız 1500 hp scrolları nezaman merchanta koyabılıyoruz. . .??
bu arada areste kaç m edıyor?
Ya bılgısayramı format attım ama drıverlerım Yok bunu nasıl telafı edebılırım . . bılgısayarcılarla ugrasmak ıstemıyorum . .herhangı download sıtesı onerebılırısnız . ayrıca bılgısayrımdakı drıverlerın ısımlerı ve ozellıklerınını nasıl ogrenebılırım..
ARESTE 66 LVL WARRIOR +7 SHELL SET +7 RAPTOR 12 STR BELT +9 TAKILAR FELAN TAKASTA KARAKTER ARANIYOR SERVER FARKETMEZ yoob18@hotmail.com takas dusunenler eklesın karakter ne olursa olsun dusunurum
Hakkında
Meslek: Genel Müdür
Forum İmzası:
Dost Arıyorsan Cebine Bak. . ;)
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 186
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.930 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.