Şimdi Ara

8. Nesil İşlemcili ve mx150'li Laptop (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
11
Favori
57.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gtx1050 li modeller çıkacakmı 8.nesil işlemcili laptoplarda ? çıksada alsak uygun fiyatlı birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

gtx1050 li modeller çıkacakmı 8.nesil işlemcili laptoplarda ? çıksada alsak uygun fiyatlı birşey.

asus yeni bir model çıkardı hocam türkiye'ye ne zaman gelir bilemem..

https://www.asus.com/Laptops/FX570/
  • Son durum nedir yahu?bir çok mesaj okudum konudan ama ama 7700 hq 1050ti 4gb bi laptop almak yerine i5 8. Nesil mx150 mi bakayim? Yada qubi fiyatadenk gelen mx li ve 8. Nesil b i laptp mu bakayim? Daha iyi bi performans vermesi lazim tabi ki 1050 den. Bir de baya bi fark olmasi lazim performans olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam MX 150 dediginiz kart masaustu 750Ti'a yakin. 750Ti ve 1050Ti arasindaki farka gore bakabilirsiniz. En fazla 5 FPS felan oynar.

• complete_ kullanıcısına yanıt
    yaza doğru gelir heralde hocam. birde makine kaliteli gibi duruyor fiyatı şuanki muadillerinden fazla olur heralde.
  • scorpion64_120 S kullanıcısına yanıt
    Ürün geldi mi hocam ? Memnun kaldın mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haldigo kullanıcısına yanıt
    Bende aldım aynı üründen i5 olan ip520 .Hocam sizde ısınma problemi vardı oyun fln oynarken.Makine cok ısınmıyor ama ekranın olduğu yerden baya sıcak hava geliyor.Korkmadım değil hani :)
    selamlar. evet 2 gün önce geldi. tnc.tr üzerinden bi win10 iso bulup usb ile yükleme yaptım ve crackledim ama parmak izi, kamera gibi özellikleri aktif değildi. bu gün orjinal win10 indirip cracklemeye çalışacağım. bilgisayar güncelleştirme vs.'ler sebebiyle biraz yavaş açılıp kapanıyor, henüz tam stabil olmadığı içindir diye tahmin ediyorum. ekran, kasa, ve klavye kalitesini çok beğendim. bu bilgisayar bi ssd'yi hakediyor ama nasıl yapacağız bilemiyorum Sizin nasıl gidiyor hocam. var mı yeni tecrübeler?
  • scorpion64_120 S kullanıcısına yanıt
    Orlando DeJoseph kullanıcısına yanıt
    Hocam, Lenovo sitesi üzerinden sürücüleri indirirseniz parmak izi vs. çalıştırabilirsiniz. @Orlando arkadaşımız link vermişti. Performans daha iyi hala gelecektir tüm chipset vs. sürücüleri yüklerseniz.

Bir problem yok şuan için. Üründen son derece memnunum. SSD için dediğim gibi garanti kapsamından çıkıyor olabilir kendiniz takarsanız. Teyit etmeye fırsatım olmadı.

• Musbab kullanıcısına yanıt
    Hocam ısınma her türlü olur iyi oyunlarda. İyi bir soğutucu belki çözümünüz olabilir eğer çok rahatsız edici olursa.

Birde şunu sorayım size yukardaki mesajınızdada güncelleştirmelerden bahsetmişsiniz.Ben pek anlamıyorum o yüzden sormak istiyorum :) Ben şimdi win 10 kurdum 64x olanını.aygıt yöneticisine baktığımda soru işretli yok hiç.Yinede o arkadaşın verdiği adresten indirip güncellemem gerekir mi ?Birde o siteye girdim ben , lenovo güncelleştirme programı gibi birşey yüklüyor o şekilde seçip yüklüyoruz driverları sanırım. Birde pil durumu nasıl sizde ne kadar gidiyor onuda sorayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musbab -- 28 Şubat 2018; 18:55:42 >
  • Bu laptopun fiyatı uygun mu arkadaşlar

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-s510un-core-i7-8550u-1-8ghz-16gb-ram-1tb-128gb-ssd-mx150-2gb-15-6-w10.html

Hocam açılış kapanış sürelerini bi takip edep bildirir misiniz müsait olunca. Çünkü bana yavaş geldi ilginç bir şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: xacob

Bu laptopun fiyatı uygun mu arkadaşlar

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-s510un-core-i7-8550u-1-8ghz-16gb-ram-1tb-128gb-ssd-mx150-2gb-15-6-w10.html

çok pahalı ekran ips değil neyine o para anlamak mümkün değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

quote:

8. Nesil İşlemcili ve mx150'li Laptop

178 derece geniş bakış yazıyor ips var. Gerek 2 kg’ın altında olması gerek klasik 14 inç büyüklüğünde laptopa 15.6 inç ekran koymaları da güzel. Almayı düşünüyorum açıkçası

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: complete_

quote:

8. Nesil İşlemcili ve mx150'li Laptop

178 derece geniş bakış yazıyor ips var. Gerek 2 kg’ın altında olması gerek klasik 14 inç büyüklüğünde laptopa 15.6 inç ekran koymaları da güzel. Almayı düşünüyorum açıkçası

yeni nesil tn paneller için'de aynı ibareyi kullanıyor asus hocam,olmadığını kullanan arkadaşlar burda paylaşmıştı..

• Merhaba herkese
    2500 lira max. bütçem var.
    ideapad 320'i bahsedilen sorunlardan dolayı eledim.
    https://www.sanalmarketim.com/Urun/Acer-NX-GT1EY-006-Aspire-5-A515-51G-51R7-Core-i5-8250U-4GB-1TB-MX150-15-6--Full-HD-Win-10/89521?ref=akakce&v=1.12.3
    sizce bu linkteki alet fiyatına göre nasıl? Tavsiye eder misiniz?
    Veya 2500 bandında tavsiye edebileceğiniz başka bilgisayarlar var mıdır?
    Teşekkür ederim şimdiden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 0rka kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için
    Aslında 3-4 gündür linkini attığınız aleti gözüme kestirmiştim ancak ssd slotu yok,dolayısıyla istesem de ssd ekleyemiyorum alete
    8250u, 7200u'ya göre daha güçlü ve mx150'de beni ufaktan cezbediyor
    Baya sevinmiştim uygun fiyatlı diye ama bu sebeplerden dolayı bütün hevesim kaçtı resmen :S (özellikle ssd takılmaması çok büyük eksi)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acikcasi bende i5 8250u islemcili ve mx150 li full hd laptop ariyordum. Lakin fiyatlar 3000+ oldugu icin bu hp modelinin siparisini verdim gtx950m mx150 den bir tık yukarida lakin 8250u 4 cekirdekli bir islemci oldugu icin performans farki olacagini zannetmiyorum. Hdd yi sokup kendi ssd mi takicam bana yetecektir.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.