Şimdi Ara

8 mbps sınırsız internet 19.90 tl (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
14
Favori
18.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar sikayet var.coma bakin bence dun soyle bir yorumlara baktim da cok fazla sikayet var bile bile lades olmayın ben ayagimi cektim 20tl uygun ama hizmeti alamadigin parayi vermek de sacmalik olacak stres olacak gibi herkes ödediği bedelin karsiligini almak ister

Cunku zamaninda 8mbps kadar superonline vdsl neti 50tl ile 24 ay baslayip sadece 7 8 ay kullanip bulundugum yerden ayrilmak zorunda kalmistim nakil istedim port yok siz takip edeceksiniz dendi dondurma ucretsizdi 3ay 2 kez mi ne onu da soylemediler islerine gelmeyince ve o sekilde sozlesme bitmesine 2 ay kalaya kadar x50tl kullanmadan odedim sonra nakil istedim kalan 2 ayi kullandim 50tl den sozlesme bitince 2 ay 100tlye sonra da 150tlye cikardi turkcell kafayi siyirdim 8mpbs kadar nete 150tl 3 ayda oyle odedim sonra kapattim ama hiz konusunda kopma vs yasamadim onu belirteyim fakat fiyatlari cok pahali ekstra modem kullanim ucreti aldi modemi geri aldi vs. degmez fiberini denemedim vdsl sorunsuzdu benim icin cok agzim yandi acikcasi o yuzden aynisini yasamak istemiyorum zaten fiber 100mbps cikiyor adresimde en uygun.com dan baktim turknet 100mbps fiber 100tl sozlesmesiz modem de veriyor oyle alayim diyorum zaten sabit durmuyoruz yazin 5 ay yokuz sozlesme bana pek mantikli gelmedi

Vodafone kullanan var mi onda 35tlye sabit 12mbps var onu da dusunebilirim yazin dondururum yada nakil yaparim diyorum bana 12 16 mbps hiz yeter zaten sosyal medya web online film vs izlenecek download oyun vs indirmem

Önereceğiniz memnun olduğunuz 8mbps de olur en dusuk hiz servis sağlayıcı varsa yazin lütfen artik temkinli olmaya çalışıyorum siz de oyle yapin derim

Bu arada turknet telekom alt yapisini kullanarak 100mbps fiberi 100tlye nasil veriyor telekomda da daha yuksek superonlineda zaten 170tl sozlesmeli olarak basliyor bana en makul bu geldi hizli olanlardan hiz 16mbps de olsa işimi görür gerci ama onlar da 80tl den basliyor nerdeyse

Kablonet yok olsa o uygundu ama

Asagiya sikayet.var yorumlarindan ekliyorum bir gidip okuyup karar verin derim

Filiz

2282 görüntüleme 23 Aralık 2020 12:46

Pelicell İnternet İnanılmaz Şekilde Kesiliyor!

Şu 2 senenin dolmasını iple çekiyoruz bir an önce değiştirelim şu interneti diye ilk başta insanlar alsın diye yüksek hızda sunum yapılıyor ve ardından yavaşlatılıyor derste her dakika kesiliyor! Bir çözüm bulunsun...! Paranızı alırken alıyorlar hizmeti vermiyorlar.

Yaren

0 görüntüleme 01 Aralık 2021 15:42

Pelicell İnternet Bağlantı Yok

İnternet yok telefonları açan yok dünden beri arıyorum hep meşgul böyle bir şey olamaz ya arkadaşım çekmiyor diye başka internete geçti cayma bedelini ödetiyorlar ama yazık ya verilen paraya yazık artık açın su telefonları kullanamadığım internete para ödüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 15 Ocak 2022; 14:57:56 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

Güzel arkadaşım firmayı kötuluyorsun sonra Vodafone net nasıl diyorsun.

Sorunsuz firma hangisi diyorsun. Bak sana benim bildiğim firmaları sayayım.

Gibirnet, turknet, pelicelll, netgalaksi, fixnet, İnternet kutusu, şok net, fibimnet, Milleni.

Bunların hangisine gidersen git Türk Telekom altyapısını kullanır. Bazıları Superonline da kullanır.

Eğer senin bulunduğun yerde altyapin, adsl bakır kabloların eskidir TT sallamazsa kopmalarin kesintilerin çok olur. Ama bu bulunduğun yerle alakalıdır.

Türk net de dahil olmak üzere hiçbirinin kendi altyapısı yok. (Turknetin bazı yerlerinde kendi altyapısı var ama çoğu yerde yok)

Diyelim ki birine gittin sorun oldu ne sorunu olabilir genelde altyapı sorunu olur bu da TT den kaynaklanir yani hangi firmaya gidersen git bu sorun illaki olacaktır

Burada senin fatura ödediğin firma sorunu TT ye bildirir TT de yapar yada yapmaz.

Bugün turknet e bile direk arayıp sorun bildiremiyorsun. Yaziyon destek açıyon bekliyon.

Haa burada fatura ödediğin firma sorunlarda sana daha çok yardımcı olur onu bilemem. Ben mesela netgalaksi kullanıyordum firmanın adını duymayabilirsin ama destek konusunda yardımcı oluyorlardı.

Şikayet var yorumlarından bahsediyorsun doğrudur her firmanin şikayeti var. Yaz oraya yukarıda saydığım firmaları hepsinin benzer şikayetleri var.

Şimdi burada 2022 yılında sınırsız internete 20lira veriyoruz. Sigara parası bile değil. Ne olabilir düşünelim. Firma batıp dükkanı kapatip gitmezler se sen 20lira internetin olacak.

Eğer kesinti olduğunda sorun bildiririm beklerim diyorsan bu neti al. Nolacak 20lira veriyorum bu kadar olur dersin.

Ama yok ben sorunu bildiririm hemen yapılsin diyorsan o zaman yapacak birşey yok TT ye yonlenmeni tavsiye ederim. Kaldı ki Superonline da bile sorun yaşamış sin. Bu devirde çoğu firmalar saç baş yolduruyor maalesef.

Eger yılın yarısi başka yerde isen nakille fln uğraşma 2yerede aynı neti bağla :) evde olmadigin yerede kamera bağlarsin alarm olur ne güzel ayda 20lira ya güvenlik.

Annemlerin bahçesi var mesela yazın hafta bir fln gideriz. Eğer orda altyapı olsa hiç düşünmez alırdım. Otomatik sulama vs. Süper olurdu.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

Not: firma personeli vs. Değilim bende en ucuz net diye bu firmaya geçtim. Önceden en ucuz netgalaksi diye onu kullanıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkanax -- 15 Ocak 2022; 15:43:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uyarılarınız için teşekkür ederim.
    Şahsım adına yazıyorum;
    Evde atom parçalamıyorum. Sabaha akşam nette vakit geçirmiyorum.
    Kullandığım mobil operatöde, 30gün geçerli 10gb internet, 37tl. Ben her ay bu paketi almak zorunda kalıyorum.
    Pelicell, bana, aylık 10gb interneti, 24ayın ortalamasında 37tl nin altında sağladıysa ben matematiksel olarak kardayımdır.
    Benim tek beklentim, mesai saatinden sonra kesinti yaşamamak!

Hocam vodafone 35 lira sabite 12 mbp link atabilir misin bulamadım da

• Son gün kaçırmadan bugün kayinpederler için de başvuru yaptım. Pazartesi günü üyelik aktiflesecek.

Bu arada annemin evde uydu yok 8mbit bağlantı ile iptv den tv izliyoruz sürekli. Gayet stabil bağlantı. Aynı şekilde YouTube ve netflix de aynı. Ben f/p açısından acayip memnunum şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sah!n -- 15 Ocak 2022; 21:28:57 >
  • Ben de bugün itibariyle bu maceraya girmiş bulunuyorum.

Yazlık için her haziranda internet bağlat, eylülde tekrar kapattır zor geliyordu artık. 2 sene kafam rahat olacak. Hem 20 lira nedir yahu valla beleş. Haftaya cuma günü zaten gidecektim yazlığa, bu da sebep oldu ve gitmişken modem kurulumunu da yaparım.

Haber verdiğiniz için teşekkürler.

• sioux kullanıcısına yanıt
    En uygun internet diye aratinca listede cikmisti ben de vodafonedan geri donus alamadım uygun gibi 12 ay sözleşmeli ise eger bende internetsiz kaldim pelicelle de güvenemedim whatsappa bile cevap dönmediler hizmet dondurma varmi ki bunlarda bilen varsa ücreti kac tl yazabilir mi?

Fiyat/hız aralığı ne istiyorsunuz? önerebilirim.

• Sah!n kullanıcısına yanıt
    Islemler evraklar bugun icinde tamamlanmayacak mi basvuru derken whatsaapa yazmamiz yeterli mi bugun mu sayılır basvuru kisa detaylandirir misiniz

• Vodafone mu onerirsiniz 8-10mbps yeterli

netspeed bak vodafone girme başın ağrır bir de taahüt mü vericen

Bütçe nedir?

• "Ekonomik krizi vatandaşa yüklemeyip, 2022'de taahhütlü tarifelere zam yapmayacağız" demişler. Yani 20 TL olan tarife zamlanmayacak sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala devam ediyormu

• istceko İ kullanıcısına yanıt

Sitelerinde fiyat aynen duruyor ama teyit için sorun derim

• kampanya 15 ocak itibari ile sonlandı bilgisi verildi müşteri hizmetlerinden

• Hocam selamlar, bütçe derken 8mbps ye kadar nete en fazla 30tl verilir dahasi sacmalik benim sözleşme olayi sıkıntı mayisdan itibaren kasima kadar sabit bir yerde değilim 2 3 farkli ikamette oluyorum oralarda da sadece 1 yerde net çekim olur digerleri olmaz nakliye ucreti vs deger mi bilmiyorum
    Yoksa 3 5 ay kullanmak icin kışın olduğum yerde 100 mbps fiber var ona en uygun hangisiyse bildiğim turknet sanirim simdi degil mi 100tl verip kullanip kapatıp kafami agritmasam mi?

• kitabistanbul K kullanıcısına yanıt
    Tekrar başlar istenilen verim alınmadıysa nasil satacaklar baska ara ara kampanya yaparlar surekli taktik bu pazarlama stratejisinde öğrenemedik mi daha?

• Modeme kullaci adını şifreyi girdim.adsl ışığı yanmıyor.gelen servis sorun yok diyor.modem kurulumunu yapıyorlar mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok iyi kampanyaydi

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.