Şimdi Ara

8 mbps sınırsız internet 19.90 tl (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
261
Cevap
14
Favori
18.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olay nedir hocam, verdikleri adresten taşınmışlar mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • benim sözleşme de bana iade edilmek üzere gönderiliyormuş

• sirswager kullanıcısına yanıt
    Aynen, sözleşmeyi yollayın diye verdikleri adresten taşınmışlar.. whatsaptan yazıyorsun keyfi gelirse cevaplıyor ,telefonla iletişim zaten yok..2 tane güvercin tutarsam artık öyle haberleşmeyi düşünüyorum..Hayır ,bizde de var ama, ülkede zamlardan o kadar bunaldık ki..bile bile ladese giriyoruz,normalde hiç bulaşmayacağımız halde..neyse ki sarsılıp kendime geldim..şu an internet kullandığım firmayı beğenmiyodum ama bunları gördükten sonra, arayıp bir hal hatır sordum,şaşırdılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 12 Ocak 2022; 10:8:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Yok artık...

Adresi kendileri veriyor, verdikleri adresten de taşınmışlar birbiri ile iletişimleri dahi çok kötü herhalde.

Maalesef normalde bulaşmayız ama malum ekonomik sebeplerden dolayı bulaşmak zorunda hissediyorum, evde internet yok ve bugün arayayım bilgi alayım ve başvurayım diyordum ama üzüldüm şimdi bu söylenenlere..

Şimdiden böyleyse işimiz çok zor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İletişim kuramadigimiz adamlardan bizi internete bağlasinlar diye hizmet bekliyoruz. Daha ne olsun. Yuh bize yuhlar bize. Önceleri whatsapptan iyi kötü cevap alıyorduk şimdi onu da alamıyoruz iyice pistilar. Ölü taklidi yapıyorlar. Şaka gibiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 12 Ocak 2022; 10:38:45 >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt

aynen valla. interneti bağladılar ama sözleşmeyi almıyorlar. benim durum da bu

şu an netgalakside

aboneliğiniz bulunmamaktadır diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 mbit hızla dakikada ne kadar veri iner

• Abone olan arkadaşlar nasıl oldular?
    Telefonu açmıyorlar, WhatsApp a yazdım 5 saat oldu cevap yok.
    Çok ucuz diye niyetlendim ama abone olsam da sonrası uğraştıracak gibi.

• 52radikal 5 kullanıcısına yanıt

50 mb civarı tahmini.

• Ben de babamlara bağlatayım diyordum. 20 tl para değil, hiç yoktan iyidir hesabı bi internetleri olsun diye. Bağlatabilen var mı? Geçen hafta başvuru yaptım ama herhangi bir dönüş yapılmadı.

• acemi07 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ağızlarından bakla cikmiyor 5 gundur whatsappdan iletisim kuramadık ben sikayet var.com yorumlari okuyunca geri adim attım açıkçası 20tl ile hizmet alamayip buralara düşmek var zaten tel no yok cok sıkıntılilar sozlesme de olacak
    Sozlesmesiz 100mbps fiber baglatir 3 ay kullanirim dedim zaten sabit duramiyoruz dondurma nakil de ucretli olacaktı mantiksiz gibi geldi bana

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugün şanslı günümdeyim sanırım ve bugünü kendime bir milat adlediyorum.

Sabah saatlerinde şansımı deneyeyim diyerek müşteri hizmetlerini arama nöbetine başlamıştım ve ne hikmetse bağlandı. Bağlanınca da beklenmeyen bir durum psikolojisiyle heyecanlanıyor insan ister istemez. Neyse sıkıntıyı anlattım derken biraz bekletti bekletti derken aklıma daha önce irtibatta olduğum telekom teknik görevlisini de telefona bağladım konferans yaptık eleman birşeyler anlattı o eksik bu eksik şöyle yapın boyle yapın dedi tarif etti neyse o şekilde görüşme sonlandı.
    6 Ocak tan beri kurulum yapılmasına rağmen bağlantıda sorun var diye aradım whatsapptan yazdım durdum. Ki bugün kurulum yapan Telekom elemanı geldi birkaç yerle konuştu görüştü neyse öyle böyle bir şekilde nasıl olduysa bağlanmayı başardık sonunda. Sorun kimseydi nerede sıkıntı yaşandı kim problem çıkardı bilemedim anlayamadım da ama neyse ki şimdi net bağlandı bir şekilde. Teslim edilemeyen sözleşme kargosunu da teslim almışlar takipten gördüğüm kadarıyla.
    Neyse test felan yaptım 10mbitleri görmüyor download, upload da 2mbit civarlarında şuanda. Altyapim fiber.

Hocam hayırlı olsun   uğraştırdılar seni. İnşallah sıkıntısız kullanırız, adamlara ulaşmak gerçekten problem.

• erturkmen kullanıcısına yanıt
    Hiç sormayın hcm, sağolun, size de desteğiniz için teşekkürler

Superonline fiber mi

• Dün web sitelerinden abonelik kaydı bıraktım. Hemde iki tane. Ne arayan var ne soran

• UzunEsmer U kullanıcısına yanıt
    Yok hcm kuruluma turktelekomdan geldiler. Ama binada Superonline altyapısıda var kullananlar var binada.

Rice ederim ne demek  

• Benim bu sabah kablo çekilip modem bağlandı ama internet ışığı kırmızı! 12 saat oldu. 4441444 ü aradım, biz bilmiyoruz dediler.

önerisi olan varmı?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.